sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 4 l
Pragoprimer
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 4 l
Kód: 2503801
Kód dod.: 181509
EAN: 8595073021837
 
60.23 EUR
15.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným a podkladovým náterom dreva. Vyniká veľmi dobrou kryvosťou, dobrým rozlivom, rýchlym zasychaním. Má výbornú prebrusiteľnosť a vysokú prilnavosť k dreveným podkladom.
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507259
Kód dod.: 328534
EAN: 8591235099416
 
36.05 EUR
14.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň strieborný, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň strieborný, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504984
Kód dod.: 327815
EAN: 8590627986624
 
30.65 EUR
30.66 EUR
32.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hammerite Priamo na ryzu je jednosložková na vzduchu schnúca antikorózna a dekoratívna farba na železné kovy (oceľ, železo, liatina) pre použitie v exteriéri aj interiéri. Strieborný odtieň, 0,7 l + 0,25 l.
Hammerite kladívková farba priamo na zhrdzavovaný kov, odtieň čierny, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite kladívková farba priamo na zhrdzavovaný kov, odtieň čierny, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504987
Kód dod.: 327869
EAN: 8590627986693
 
30.65 EUR
30.66 EUR
32.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková na vzduchu schnúca antikorózna a dekoračná farba na železné kovy (ocel, železo, liatina) na použitie v exteriéri aj interiéri.
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Philips
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Kód: 2506126
Kód dod.: 960958
EAN: 8712581549824
 
1.65 EUR
0.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné batérie značky Philips poskytujú dobrú kvalitu a dlhú životnosť.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507245
Kód dod.: 328520
EAN: 8591235098754
 
9.52 EUR
15.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnej farby.
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507255
Kód dod.: 328530
EAN: 8591235099409
 
37.61 EUR
37.62 EUR
15.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Kód: 2504908
Kód dod.: 262430
EAN: 8594166557314
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetračná krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0110 šedá, 700 g
Denas
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0110 šedá, 700 g
Kód: 2500299
Kód dod.: 340415
EAN: 8592474003431
 
10.09 EUR
14.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná antikorózna ochrana železa, hliníka, medi, pozinku na kovových strechách a stavebných konštrukciách. Vodou riediteľná farba na kovy pre interiér a exteriér.
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0100 biela, 700 g
Denas
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0100 biela, 700 g
Kód: 2500298
Kód dod.: 340405
EAN: 8592474015953
 
10.09 EUR
14.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná antikorózna ochrana železa, hliníka, medi, pozinku na kovových strechách a stavebných konštrukciách. Vodou riediteľná farba na kovy pre interiér a exteriér.
-1%Zľava
Spokar kartáč šatový, žehlička malá, plastové telo, syntetické vlákna
Spokar®
Spokar kartáč šatový, žehlička malá, plastové telo, syntetické vlákna
Kód: 52531
Kód dod.: 570836
EAN: 8593534360419
100%
1.25 EUR
1.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kartáč žehlička veľká, univerzálny prádlový a upratovací kartáč. Plastové telo, syntetické vlákna (PP).
Listerine Total Care Clean Mint ústna voda pre kompletnú ochranu zubov 500 ml
Listerine®
Listerine Total Care Clean Mint ústna voda pre kompletnú ochranu zubov 500 ml
Kód: 63074
Kód dod.: 889022
EAN: 3574660537222
100%
6.30 EUR
12.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Precizní, komplexní řešení pro péči o ústní dutinu. Použijte ústní vodu, která pomáhá předcházet zubnímu kazu, posiluje zuby, ničí bakterie a osvěžuje dech.
Končící produkty
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampón na lesklú srsť pre psov 95 g
Bomb Cosmetics
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampón na lesklú srsť pre psov 95 g
Kód: 2400178
Kód dod.: 10002
EAN: 5037028275399
 
-
24.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hĺbkovo ošetrujúca zmes extraktu z ovsených vločiek, harmančeka a levanduľových esenciálnych olejov,
Essence Baby Got Bronze krémový bronzer v tyčince 40 Lieskový objatie 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Bronze krémový bronzer v tyčince 40 Lieskový objatie 5,5 g
Kód: 2405762
 
EAN: 4059729490292
 
3.35 EUR
558.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäkká krémová textúra bronzera Baby Got Bronze od essence v tyčinke, ktorá sa ľahko nanáša a rozotie
BALTECH kostný lepidlo, na lepenie a klíženie dreva, 300 g
BALtech
BALTECH kostný lepidlo, na lepenie a klíženie dreva, 300 g
Kód: 2504844
Kód dod.: 504511
EAN: 8591235074819
 
9.88 EUR
32.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kostný lepidlo je určené na lepenie, klíženie a predovšetkým na opravy a reštaurovanie starého dreveného nábytku. Kostný lepidlo sa nechá cca 2 hodiny nabobtnávať a potom sa postupným zahriavaním dokonale rozpustí.
Coccolino Wonder Wash prací gel Ultra Care 37 dávok 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash prací gel Ultra Care 37 dávok 1,48l
Kód: 2500999
Kód dod.: 775385
EAN: 8720181676444
100%
9.35 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte revolúciu v praní s Coccolino Wonder Wash!
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2400616
Kód dod.: GIVP000179
EAN: 3274872469006
 
120.93 EUR
2 418.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sofistikovaná kvetinovo-drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2024. S novou parfémovanou vodou Irresi
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2400615
Kód dod.: GIVP000178
EAN: 3274872468993
 
85.28 EUR
2 436.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sofistikovaná kvetinovo-drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2024. S novou parfémovanou vodou Irresi
Artdeco Eye Shadow Duochrom pudrové očné tiene 218 Soft Brown Mauve 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Duochrom pudrové očné tiene 218 Soft Brown Mauve 0,8 g
Kód: 87111
Kód dod.: 3.218
EAN: 4019674032183
 
7.79 EUR
7 790EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Očné tiene profesionálnej kvality pre neuveriteľné výsledky! Každý tieň je dodávaný samostatne v pra
Frosch čistič na drevo, 750 ml
Frosch®
Frosch čistič na drevo, 750 ml
Kód: 2602627
Kód dod.: 706542
EAN: 4001499921629
 
4.78 EUR
6.37EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre intenzívne čistenie a údržbu všetkých drevených povrchov a podláh.
Soudal 66A polyuretánové lepidlo na drevo, 750 g
Soudal
Soudal 66A polyuretánové lepidlo na drevo, 750 g
Kód: 2502875
Kód dod.: 501745
EAN: 5411183039476
 
14.30 EUR
14.31 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánové lepidlo na drevo, krátka doba schnutia, veľmi vysoká lepiaca sila a vodovzdornosť D4 (ČSN EN 204).
Hostagrund U2161 blokátor rzi základná farba na kov, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund U2161 blokátor rzi základná farba na kov, 2,5 l
Kód: 2504299
Kód dod.: 328292
EAN: 8591235042504
 
45.45 EUR
18.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková základná impregnačná farba. Podklad: oceľ, oceľ so zbytkovou rdzou, hliník, mosadz, zinok, meď, pórovité podklady (betón, drevo). Príklady: podzemné kolektory, kovové nádrže, potrubia, stroje, prevádzkové konštrukcie, strešné a mostné konštrukcie.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0080 mahagón, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0080 mahagón, 3,5 l
Kód: 2504949
Kód dod.: 250544
EAN: 5904078188958
 
41.52 EUR
41.53 EUR
11.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšenú vodoodpudivosť, vysokú priľnavosť ďalšieho náteru, mechanickú odolnosť a tiež hlbokú penetráciu.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0120 kamenná šedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0120 kamenná šedá, 700 g
Kód: 2504906
Kód dod.: 262418
EAN: 8594166557222
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom i vnútornom prostredí.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.