sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 10 Tickle Me Pink 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 10 Tickle Me Pink 5,5 g
Kód: 2301816
Kód dod.: ES381019
EAN: 4059729381019
 
3.43 EUR
3.44 EUR
571.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jemnej krémovej textúre sa tvárenka ľahko nanáša a rozotiera. Vďaka praktickému tyčinkovému ba
Coccolino Care White prací gél na biele prádlo 68 dávok 2,7 l
Coccolino
Coccolino Care White prací gél na biele prádlo 68 dávok 2,7 l
Kód: 2600793
Kód dod.: 775388
EAN: 8720181548864
 
9.35 EUR
0.14EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél pre žiarivo čisté a dlhotrvajúce biele prádlo, ktoré si zaslúži tú najlepšiu starostlivosť.
Sokrates Lazurit Plus strednevrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 2 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus strednevrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 2 kg
Kód: 2504185
Kód dod.: 394906
EAN: 8594040505974
 
29.96 EUR
14.98EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Strednevrstvová lazúra alkydová k náterom dreva pre vonkajšie i vnútorné prostredie na báze hybridného alkydu. Náter je dokonale rezistentný k napadnutiu hubami a pod. Penetruje drevený podklad, zpevňuje povrch a blokuje prenikanie vody.
REMAL tónovací barva, 0500 žltozelená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0500 žltozelená, 1 kg
Kód: 2503496
Kód dod.: 430962
EAN: 8591235030709
 
4.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 4 l
Kód: 2503907
Kód dod.: 328393
EAN: 8595073022520
 
96.75 EUR
96.76 EUR
24.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická nátierka na železo. Určená na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0101 šedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0101 šedá, 600 ml
Kód: 2504114
Kód dod.: 328310
EAN: 8595073022254
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická natier na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0440 modrá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0440 modrá, 600 ml
Kód: 2504119
Kód dod.: 328360
EAN: 8595073022421
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická farba na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvých vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 600 ml
Kód: 2504121
Kód dod.: 328390
EAN: 8595073022513
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická náter na železo. Určený pre zhotovenie jednovrstvých vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 4 l
Pragoprimer
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 4 l
Kód: 2503801
Kód dod.: 181509
EAN: 8595073021837
 
60.23 EUR
15.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným a podkladovým náterom dreva. Vyniká veľmi dobrou kryvosťou, dobrým rozlivom, rýchlym zasychaním. Má výbornú prebrusiteľnosť a vysokú prilnavosť k dreveným podkladom.
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0600 šedozelený, 4 l
Formex
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0600 šedozelený, 4 l
Kód: 2503883
Kód dod.: 183509
EAN: 8595073021608
 
71.40 EUR
17.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným náterom ľahkých farebných kovov a železa. Je vhodná aj pre nátery ocele pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnúce emaily.
Hammerite kladívková farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň striebrosivý, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite kladívková farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň striebrosivý, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504988
Kód dod.: 327863
EAN: 8590627986662
 
30.65 EUR
30.66 EUR
32.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní farba na železné kovy (ocel, železo, litina) pre použitie v exteriéri aj interiéri.
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň zelený, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň zelený, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504983
Kód dod.: 327827
EAN: 8590627986631
 
30.65 EUR
30.66 EUR
32.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hammerite Prímo na hrdzu je jednosložková na vzduchu schnúca antikorózna a dekoratívna farba na železné kovy (ocel, železo, liatina) pre použitie v exteriéri aj interiéri. Zelený odtieň, 0,7 l + 0,25 l.
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0600 šedozelený, 0,6 l
Formex
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0600 šedozelený, 0,6 l
Kód: 2503833
Kód dod.: 183506
EAN: 8595073021592
 
12.13 EUR
20.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným náterom ľahkých farebných kovov a železa. Je vhodná aj pre nátery ocele pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnúce emaily.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 600 ml
Kód: 2500372
Kód dod.: 180137
EAN: 8595073020380
 
9.23 EUR
15.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 350 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 350 ml
Kód: 2503951
Kód dod.: 180003
EAN: 8595073025422
 
5.61 EUR
16.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Univerzál S2035 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Univerzál S2035 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Kód: 2503799
Kód dod.: 180439
EAN: 8595073021776
 
11.70 EUR
19.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným náterom kovových predmetov pod syntetické, olejové a nitrocelulózové náterové hmoty. Vyznačuje sa rýchlym zasychaním. Má výborné antikorózne vlastnosti a široké možnosti použitia v interiéri aj exteriéri.
Soudal tmel na drevo, smrek, 250 g
Soudal
Soudal tmel na drevo, smrek, 250 g
Kód: 2503631
Kód dod.: 511168
EAN: 8595152112210
 
2.39 EUR
9.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel na drevo je vhodný pre vyrovnávanie drevených, drevotrieskových, cemento-třískových a ostatných savých podkladov.
Essence Baby Got Glow rozjasňujúca tyčinka 10 Golden Aura 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Glow rozjasňujúca tyčinka 10 Golden Aura 5,5 g
Kód: 2502438
Kód dod.: ES542526
EAN: 4059729542526
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojej pleti sviežosť a jas s rozjasňovačom v tyčinke Essence Baby Got Glow v šampanskom odt
Essence Baby Got Bronze trblietavý bronzer 20 Holiday Glow 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Bronze trblietavý bronzer 20 Holiday Glow 5,5 g
Kód: 2500440
 
EAN: 4059729521354
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zachyťte každý slnečný lúč s trblietavým bronzerom Baby Got Bronze od essence. Tento bronzer zahalí
Baterie Philips Alkaline AAA 10 ks LR03 Micro 1,5V
Philips
Baterie Philips Alkaline AAA 10 ks LR03 Micro 1,5V
Kód: 2507444
Kód dod.: 960962
EAN: 4895229113497
 
4.05 EUR
0.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné batérie značky Philips poskytujú dobrú kvalitu a dlhú životnosť.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0100 biela, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0100 biela, 700 g
Kód: 2504904
Kód dod.: 262400
EAN: 8594166557161
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0530 stredná zelená vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0530 stredná zelená vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507266
Kód dod.: 328544
EAN: 8591235098792
 
12.57 EUR
20.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507265
Kód dod.: 328542
EAN: 8591235099430
 
36.40 EUR
14.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi náteru a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2508329
Kód dod.: 328540
EAN: 8591235098723
 
8.66 EUR
14.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnej farby.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.