sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Karbolínium Extra 3v1 lazúra na drevo, borovica, 0,7 kg
Detecha®
Karbolínium Extra 3v1 lazúra na drevo, borovica, 0,7 kg
Kód: 2503622
Kód dod.: 302118
EAN: 8595002320079
 
12.10 EUR
17.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vôňou mäty a limetky náhradná náplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vôňou mäty a limetky náhradná náplň 2x36 ml
Kód: 2602905
Kód dod.: 721035
EAN: 5000204423631
 
5.63 EUR
78.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck Fresh Discs Mint Mission sú náhradné gélové náplne do systému Fresh Discs, ktoré zabezpečujú čistotu a sviežosť toalety pri každom spláchnutí.
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Philips
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Kód: 2506126
Kód dod.: 960958
EAN: 8712581549824
 
1.65 EUR
0.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné batérie značky Philips poskytujú dobrú kvalitu a dlhú životnosť.
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507255
Kód dod.: 328530
EAN: 8591235099409
 
37.52 EUR
15.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507245
Kód dod.: 328520
EAN: 8591235098754
 
9.50 EUR
15.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 3,5 kg
Kód: 2503598
Kód dod.: 302116
EAN: 8595002320000
 
50.70 EUR
14.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 3,5 kg
Detecha®
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 3,5 kg
Kód: 2504521
Kód dod.: 302092
EAN: 8595002324046
 
50.70 EUR
14.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 3,5 kg
Kód: 2503614
Kód dod.: 302123
EAN: 8595002322691
 
50.70 EUR
14.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 8 kg
Kód: 2504520
Kód dod.: 302094
EAN: 8595002324053
 
102.31 EUR
12.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 8 kg
Kód: 2504517
Kód dod.: 302100
EAN: 8595002324091
 
102.31 EUR
12.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 0,7 kg
Kód: 2503623
Kód dod.: 302125
EAN: 8595002322721
 
12.10 EUR
17.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Naturella dámske vložky Ultra Maxi, 8 ks
Naturella
Naturella dámske vložky Ultra Maxi, 8 ks
Kód: 46563
Kód dod.: 916201
EAN: 4015400125099
 
1.60 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vložky Naturella s príjemnou harmančekovou vôňou a absorpčnými perličkami. Ich povrchová vrstva ponúka bavlnenú jemnosť.
Linteo Satin Care & Comfort XXL kuchynské papierové utierky 2 vrstvové 50 m 1 role
Linteo®
Linteo Satin Care & Comfort XXL kuchynské papierové utierky 2 vrstvové 50 m 1 role
Kód: 70585
Kód dod.: 908028
EAN: 8594158371911
100%
2.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuchyňské utěrky Linteo XXL jsou baleny po jednom kuse, kde role má návin jako 5 klasických rolí.
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507259
Kód dod.: 328534
EAN: 8591235099416
 
35.95 EUR
14.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfumovaná voda pre ženy 80 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfumovaná voda pre ženy 80 ml
Kód: 2105604
Kód dod.: GIVP069262
EAN: 3274872428058
 
119.91 EUR
119.92 EUR
1 498.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prekročte
Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403243
Kód dod.: 14128
EAN: 8059082001841
 
63.28 EUR
632.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová, drevitá, ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Uva Dulcis, ktorú vytvoril
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná ošetrujúce rúž 20 Rose Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná ošetrujúce rúž 20 Rose Oasis 3,5 g
Kód: 1803827
Kód dod.: 183.20
EAN: 4052136083408
100%
16.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ošetrujúci rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre mäkké a hladké pery.Skladá sa
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Kód: 1803826
Kód dod.: 183.10
EAN: 4052136083392
 
16.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pečujúca rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre jemné a hladké pery. Skladá
AKCE
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 700 g
Detecha®
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 700 g
Kód: 2504525
Kód dod.: 302084
EAN: 8595002324114
 
12.96 EUR
12.97 EUR
18.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 8 kg
Kód: 2503593
Kód dod.: 302117
EAN: 8595002320017
 
102.31 EUR
12.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 8 kg
Kód: 2504523
Kód dod.: 302088
EAN: 8595002324138
 
111.41 EUR
111.42 EUR
13.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 3,5 kg
Kód: 2503616
Kód dod.: 302130
EAN: 8595002322738
 
50.70 EUR
14.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantár, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantár, 3,5 kg
Kód: 2502718
Kód dod.: 302105
EAN: 8595002319318
 
52.43 EUR
14.98EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúštadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 700 g
Kód: 2504522
Kód dod.: 302090
EAN: 8595002324039
 
12.10 EUR
17.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.