sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar Ergo 81265 plochý štetec, č. 1,5
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štetec, č. 1,5
Kód: 2503636
Kód dod.: 522110
EAN: 8593534841918
 
2.16 EUR
2.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre všetky druhy náterových hmôt. Plastové madlo pootočené voči hlave štetca pre lepšie uchopenie, zakončenie madla vo forme špachtle.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504968
Kód dod.: 249260
EAN: 8591235081039
 
29.79 EUR
9.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
-1%Zľava
Dúbrava Zastavovač krvi, 7 g
Důbrava
Dúbrava Zastavovač krvi, 7 g
Kód: 09536
Kód dod.: 884002
EAN: 8594005500136
91%
1.73 EUR
1.74 EUR
247.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dúbrava Zastavovač krvi slúžiaci na ošetrenie drobného krvácania, najmä po holení. Ošetruje drobné krvácania po holení.
Nivea Soft Svieži hydratačný krém s UV ochranou SPF15 100ml
Nivea®
Nivea Soft Svieži hydratačný krém s UV ochranou SPF15 100ml
Kód: 2508689
Kód dod.: 821104
EAN: 9005800388274
 
5.65 EUR
56.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Užite si osviežujúce ľahké zloženie Nivea Soft denného krému s SPF 15 pre zdravú, zjednotenú a žiariacu pokožku.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, W2 tmavá čokoládová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, W2 tmavá čokoládová, 50 ml
Kód: 78843
Kód dod.: 870056
EAN: 9000100883085
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, LG5 iskrový nugát, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, LG5 iskrový nugát, 50 ml
Kód: 85276
Kód dod.: 870006
EAN: 3838824307480
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodržajúca intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, C10 platinovo blond, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, C10 platinovo blond, 50 ml
Kód: 49821
Kód dod.: 870003
EAN: 3838824159218
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, E20 super blond, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, E20 super blond, 50 ml
Kód: 49822
Kód dod.: 870004
EAN: 3838824159256
85%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá a intenzívna farba. Extra starostlivosť počas farbenia i po ňom. Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentmi.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N3 stredne hnedá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N3 stredne hnedá, 50 ml
Kód: 49828
Kód dod.: 870010
EAN: 3838824159492
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RI5 intenzívne červená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RI5 intenzívne červená, 50 ml
Kód: 49838
Kód dod.: 870020
EAN: 3838824159898
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RV6 šarlátovo červená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RV6 šarlátovo červená, 50 ml
Kód: 94655
Kód dod.: 870018
EAN: 9000101003291
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, V5 intenzívna fialová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, V5 intenzívna fialová, 50 ml
Kód: 1700247
Kód dod.: 869993
EAN: 9000101031997
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N5 tmavá plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N5 tmavá plavá, 50 ml
Kód: 49830
Kód dod.: 870012
EAN: 3838824159577
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N7 svetlo plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N7 svetlo plavá, 50 ml
Kód: 49832
Kód dod.: 870014
EAN: 3838824159652
96%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 7-77 intenzívny medený, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 7-77 intenzívny medený, 50 ml
Kód: 2502023
Kód dod.: 869978
EAN: 9000101706321
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE receptúrou pre dlhodobý a intenzívny farebný výsledok. Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentmi preniká hlboko do vlasov a ukotvuje v nich farbu pre ochranu proti vyblednutiu.
AKCE
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Hlubna - Renova
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Kód: 2102268
Kód dod.: 707131
EAN: 8594003011139
 
3.09 EUR
6.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémová leštěnka vhodná na ošetrenie a regeneráciu všetkých druhov nábytku, plastových povrchov, vrátane palubných dosiek áut.
Indulona sprchový krém Original, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Original, 250 ml
Kód: 2603177
Kód dod.: 810580
EAN: 8592297017004
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Original je starostlivý sprchový krém s kyselinou hyaluronovou, ktorý pri každodenném sprchovaní spája šetrné čistenie pokožky s príjemnou starostlivosťou.
-1%Zľava
Kalyp D-panthenol krém na ruky, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruky, 100 ml
Kód: 2505276
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
0.86 EUR
0.87 EUR
8.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný krém na ruky s delikátnou vôňou. Je určený na denné ošetrenie namáhanej pokožky rúk.
Kalyp D-panthenol krém na ruky, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruky, 100 ml
Kód: 2506106
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
0.96 EUR
9.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný krém na ruky s delikátnou vôňou. Je určený na denné ošetrenie namáhanej pokožky rúk.
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 400 ml
Kód: 2603182
Kód dod.: 810585
EAN: 8592297014850
 
3.91 EUR
9.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Moisture Miracle je ošetrujúci sprchový krém s hydratačným komplexom a starostlivými olejmi, ktorý pokožku pri každodennom umývaní šetrne čistí a zároveň pomáha zachovať jej hydratáciu a hebkosť.
-1%Zľava
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 600 g
Lavon
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 600 g
Kód: 2501546
Kód dod.: 735042
EAN: 8594187140168
 
1.51 EUR
1.52 EUR
2.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra jemný čistiaci krém s vápencom na všetky nenasiakavé povrchy. Ideálny aj na zaschnuté a usadené nečistoty.
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78941
Kód dod.: 795125
EAN: 9005800223025
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si poriadnu dávku hydratácie aj počas sprchovania! Jemná starostlivosť s provitamínmi pokožku hýčka a zanecháva ju nádherne hebkú. Vyskúšajte - NIVEA Pôsobivý sprchový gél Creme Care.
-1%Zľava
Nivea Creme Care tuhé mydlo, 100 g
Nivea®
Nivea Creme Care tuhé mydlo, 100 g
Kód: 90751
Kód dod.: 785411
EAN: 4005900217936
100%
1.51 EUR
1.52 EUR
15.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značne hebká a pružná pokožka rúk už nemusí byť len sen! Doprajte si každý deň prvotriednu účinnú starostlivosť s jemnou vôňou: NIVEA Krémové tuhé mydlo Creme Care.
Furny pracovné rukavice kombinované, veľkosť 10, 1 pár
Neuvedeno
Furny pracovné rukavice kombinované, veľkosť 10, 1 pár
Kód: 2507957
Kód dod.: 598879
EAN: 8591940299699
 
4.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odolné pracovné rukavice Furny sú vyrobené z kombinácie pevných a pohodlných materiálov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.