sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2,5
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2,5
Kód: 2503638
Kód dod.: 522114
EAN: 8593534841932
 
4.56 EUR
4.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre všetky druhy náterových hmot. Plastové držadlo pootočené voči hlave štetca pre lepšie uchopenie, zakončenie držadla vo forme špachtle.
-1%Zľava
Spokar Ergo 81265 plochý štetec, č. 1
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štetec, č. 1
Kód: 2503635
Kód dod.: 522108
EAN: 8593534841901
 
1.99 EUR
2 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre všetky druhy natieracích hmôt. Plastové držadlo pootočené voči hlave štetca pre lepšie uchopenie, zakončenie držadla vo forme špachtle.
Erdal Original Leather Grease bezfarebný tukový krém na topánky, 150 ml
Erdal
Erdal Original Leather Grease bezfarebný tukový krém na topánky, 150 ml
Kód: 2603092
Kód dod.: 953047
EAN: 4001499011665
 
6.04 EUR
40.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálna intenzívna starostlivosť o všetku ťažkú koženú obuv, ako je pracovná, treková a futbalová obuv. Toto bohaté mazivo vyživuje kožu, udržuje ju hladkú a pružnú a chráni ju pred vlhkosťou a nečistotami.
Piz Buin Allergy SPF50 opaľovací krém na tvár 50 ml
Piz Buin®
Piz Buin Allergy SPF50 opaľovací krém na tvár 50 ml
Kód: 88957
Kód dod.: 10471
EAN: 3574661117621
 
22.26 EUR
445.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prudké slnko dokáže potrápiť nielen na dovolenke pri mori, ale tiež pri vychádzkach do prírody a výl
Nivea Soft Svieži hydratačný krém s UV ochranou SPF15 100ml
Nivea®
Nivea Soft Svieži hydratačný krém s UV ochranou SPF15 100ml
Kód: 2508689
Kód dod.: 821104
EAN: 9005800388274
 
5.65 EUR
56.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Užite si osviežujúce ľahké zloženie Nivea Soft denného krému s SPF 15 pre zdravú, zjednotenú a žiariacu pokožku.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N2 tmavohnedá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N2 tmavohnedá, 50 ml
Kód: 49827
Kód dod.: 870009
EAN: 3838824159454
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedivín a ochrana proti vymývaniu farby.
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Ceys®
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Kód: 2503185
Kód dod.: 502926
EAN: 8411519253283
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Rýchle biele lepidlo je kvalitné disperzné lepidlo na báze polyvinylacetátu (PVA), špeciálne navrhnuté na lepenie dreva, papiera, kartónu, textilu, keramiky, korku a ďalších materiálov.
Parex smeták s lopatkou, rôzne farby
Parex
Parex smeták s lopatkou, rôzne farby
Kód: 2602741
Kód dod.: 576074
EAN: 8699971798102
 
5.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex smeták s lopatkou je praktická úklidová súprava vhodná pre každodenné používanie v domácnosti, kancelárii alebo dielni.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RV6 šarlátovo červená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RV6 šarlátovo červená, 50 ml
Kód: 94655
Kód dod.: 870018
EAN: 9000101003291
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, V5 intenzívna fialová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, V5 intenzívna fialová, 50 ml
Kód: 1700247
Kód dod.: 869993
EAN: 9000101031997
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N5 tmavá plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N5 tmavá plavá, 50 ml
Kód: 49830
Kód dod.: 870012
EAN: 3838824159577
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N7 svetlo plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N7 svetlo plavá, 50 ml
Kód: 49832
Kód dod.: 870014
EAN: 3838824159652
96%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 7-77 intenzívny medený, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 7-77 intenzívny medený, 50 ml
Kód: 2502023
Kód dod.: 869978
EAN: 9000101706321
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE receptúrou pre dlhodobý a intenzívny farebný výsledok. Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentmi preniká hlboko do vlasov a ukotvuje v nich farbu pre ochranu proti vyblednutiu.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N1 čierna, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N1 čierna, 50 ml
Kód: 49826
Kód dod.: 870008
EAN: 3838824159416
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá a intenzívna farba. Extra starostlivosť počas farbenia aj po ňom. Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentmi.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, R4 gaštanová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, R4 gaštanová, 50 ml
Kód: 49835
Kód dod.: 870017
EAN: 3838824159751
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 4 l
Pragoprimer
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 4 l
Kód: 2503801
Kód dod.: 181509
EAN: 8595073021837
 
60.23 EUR
15.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným a podkladovým náterom dreva. Vyniká veľmi dobrou kryvosťou, dobrým rozlivom, rýchlym zasychaním. Má výbornú prebrusiteľnosť a vysokú prilnavosť k dreveným podkladom.
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2
Kód: 2503637
Kód dod.: 522112
EAN: 8593534841925
 
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre všetky druhy náterových hmôt. Plastové držadlo pootočené voči hlave štetca pre lepšie uchopenie, zakončenie držadla vo forme špachtle.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, C9 strieborná blond, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, C9 strieborná blond, 50 ml
Kód: 57585
Kód dod.: 870039
EAN: 3838824197197
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N4 svetlá hnedá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N4 svetlá hnedá, 50 ml
Kód: 49829
Kód dod.: 870011
EAN: 3838824159539
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 5-1 ľadovo svetlohnedá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 5-1 ľadovo svetlohnedá, 50 ml
Kód: 2309556
Kód dod.: 869976
EAN: 9000101704174
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE receptúrou pre dlhodobý a intenzívny farebný výsledok. Zloženie s vysoce intenzívnymi pigmentami preniká hlboko do vlasov a ukotvuje v nich farbu pre ochranu proti vyblednutiu.
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzálny vrchný náter na drevo a kov, 0220 svetlo hnedá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzálny vrchný náter na drevo a kov, 0220 svetlo hnedá, 0,7 kg
Kód: 2503150
Kód dod.: 356215
EAN: 8594040502614
 
9.61 EUR
13.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie i vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové zvody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody horúcej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
AKCE
Nivea Creme Smooth sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Smooth sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204128
Kód dod.: 795168
EAN: 9005800243788
 
5.22 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chcete dopriať svojej pokožke jemnú starostlivosť, ktorá čistí a zároveň hydratuje? Vyskúšajte osvedčené zloženie s bambuckým maslom teraz vo väčšom balení.
-1%Zľava
Kalyp D-panthenol krém na ruky, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruky, 100 ml
Kód: 2505276
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
0.86 EUR
0.87 EUR
8.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný krém na ruky s delikátnou vôňou. Je určený na denné ošetrenie namáhanej pokožky rúk.
Kalyp D-panthenol krém na ruky, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruky, 100 ml
Kód: 2506106
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
0.96 EUR
9.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný krém na ruky s delikátnou vôňou. Je určený na denné ošetrenie namáhanej pokožky rúk.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.