sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0130 tmavá šedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0130 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2504907
Kód dod.: 262424
EAN: 8594166557468
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby i profesionálne použitie vo vonkajšom i vnútornom prostredí.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0060 borovica, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0060 borovica, 3,5 l
Kód: 2504951
Kód dod.: 250552
EAN: 5904078188866
 
41.52 EUR
41.53 EUR
11.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšená vodoodpudivosť, vysoká priľnavosť ďalšieho náteru, mechanická odolnosť a tiež hlboká penetrácia.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0420 holubia modrá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0420 holubia modrá, 700 g
Kód: 2504911
Kód dod.: 262448
EAN: 8594166551411
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Supermal 3v1 S2177 0570 zelená tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0570 zelená tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2508336
Kód dod.: 328548
EAN: 8591235099447
 
42.83 EUR
17.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Supermal 3v1 S2177 0240 hnedá stredná vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0240 hnedá stredná vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507262
Kód dod.: 328538
EAN: 8591235099423
 
37.05 EUR
14.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnú farbu.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0240 hnedá stredná vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0240 hnedá stredná vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507261
Kód dod.: 328536
EAN: 8591235098761
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polosaténová farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Sokrates Lazurit Plus strednevrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 2 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus strednevrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 2 kg
Kód: 2504185
Kód dod.: 394906
EAN: 8594040505974
 
29.96 EUR
14.98EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Strednevrstvová lazúra alkydová k náterom dreva pre vonkajšie i vnútorné prostredie na báze hybridného alkydu. Náter je dokonale rezistentný k napadnutiu hubami a pod. Penetruje drevený podklad, zpevňuje povrch a blokuje prenikanie vody.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, jilm, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, jilm, 250 g
Kód: 2504864
Kód dod.: 511245
EAN: 8591235075533
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 500 g
Kód: 2504554
Kód dod.: 512242
EAN: 8591235062892
 
10.87 EUR
21.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., pretierateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0540 tmavo zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0540 tmavo zelená, 4 l
Kód: 2503860
Kód dod.: 328403
EAN: 8595073022551
 
96.75 EUR
96.76 EUR
24.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická náter na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
truckzdarma
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 9 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 9 l
Kód: 2504432
Kód dod.: 328660
EAN: 8591235055603
 
208.69 EUR
23.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 4 l
Kód: 2504355
Kód dod.: 328617
EAN: 8591235045703
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 2,5 l
Kód: 2504362
Kód dod.: 328639
EAN: 8591235045819
 
71.09 EUR
71.10 EUR
28.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0440 modrá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0440 modrá, 2,5 l
Kód: 2504360
Kód dod.: 328633
EAN: 8591235045789
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány apod.
AKCE
Motip Rallye univerzálny akrylátový lak, čierny lesk, 600 ml
Motip
Motip Rallye univerzálny akrylátový lak, čierny lesk, 600 ml
Kód: 2506625
Kód dod.: 105410
EAN: 8711347231065
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny lak v akrylátovom prevedení, rychloschnúci s vysokou krycou schopnosťou. Odolný voči vplyvom počasia. Vhodný pre široké použitie v automobilovom i inom priemysle. Vhodný aj na drevo a niektoré plasty.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 6200 plynárenská žltá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 6200 plynárenská žltá, 600 ml
Kód: 2504125
Kód dod.: 328460
EAN: 8595073022704
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická náter na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkou, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, červenohnedá, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, červenohnedá, 5 kg
Kód: 2504964
Kód dod.: 328829
EAN: 8595002327054
 
68.66 EUR
13.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Novovyvinutá náterová hmota hodvábne lesklého vzhľadu v atraktívnej modernej farebnej škále. Jedná sa o základný i vrchný náter v jednom, ktorý poskytuje okrem atraktívneho vzhľadu aj dokonalú antikoróznu ochranu.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0530 stredná zelená vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0530 stredná zelená vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507266
Kód dod.: 328544
EAN: 8591235098792
 
12.57 EUR
20.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2508329
Kód dod.: 328540
EAN: 8591235098723
 
8.66 EUR
14.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0570 zelená tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0570 zelená tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507268
Kód dod.: 328546
EAN: 8591235098778
 
10.39 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507265
Kód dod.: 328542
EAN: 8591235099430
 
36.40 EUR
14.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi náteru a súčasne vrchnej farby.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, dub, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, dub, 250 g
Kód: 2504863
Kód dod.: 511244
EAN: 8591235075472
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Kód: 2500371
Kód dod.: 180100
EAN: 8595073020335
 
9.83 EUR
16.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
AKCE
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 4 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 4 l
Kód: 2503828
Kód dod.: 180142
EAN: 8595073020403
 
48.66 EUR
12.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce natieracie hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.