sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Frosch čistič na drevo, 750 ml
Frosch®
Frosch čistič na drevo, 750 ml
Kód: 2602627
Kód dod.: 706542
EAN: 4001499921629
 
4.78 EUR
6.37EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre intenzívne čistenie a údržbu všetkých drevených povrchov a podláh.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0420 holubia modrá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0420 holubia modrá, 700 g
Kód: 2504911
Kód dod.: 262448
EAN: 8594166551411
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0120 kamenná šedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0120 kamenná šedá, 700 g
Kód: 2504906
Kód dod.: 262418
EAN: 8594166557222
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom i vnútornom prostredí.
AKCE
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0130 tmavá šedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0130 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2504907
Kód dod.: 262424
EAN: 8594166557468
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby i profesionálne použitie vo vonkajšom i vnútornom prostredí.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0080 mahagón, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0080 mahagón, 3,5 l
Kód: 2504949
Kód dod.: 250544
EAN: 5904078188958
 
41.52 EUR
41.53 EUR
11.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšenú vodoodpudivosť, vysokú priľnavosť ďalšieho náteru, mechanickú odolnosť a tiež hlbokú penetráciu.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0060 borovica, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0060 borovica, 3,5 l
Kód: 2504951
Kód dod.: 250552
EAN: 5904078188866
 
41.52 EUR
41.53 EUR
11.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšená vodoodpudivosť, vysoká priľnavosť ďalšieho náteru, mechanická odolnosť a tiež hlboká penetrácia.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Kód: 2504908
Kód dod.: 262430
EAN: 8594166557314
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetračná krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na drevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2503263
Kód dod.: 500368
EAN: 5997272367885
 
6.61 EUR
26.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodovzdorné disperzné lepidlo na lepenie dreva a príbuzných materiálov, ktoré sú vystavené vyššej vlhkosti alebo krátkodobému pôsobeniu vody.
PATTEX Wood Standard, disperzné lepidlo na drevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, disperzné lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2503317
Kód dod.: 500360
EAN: 5997272367809
 
4.87 EUR
19.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na báze vody vhodné na lepenie všetkých druhov dreva, vrátane tvrdého dreva, kože, papiera, lepenky, textilu a polystyrénu.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, dub, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, dub, 250 g
Kód: 2504863
Kód dod.: 511244
EAN: 8591235075472
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Sokrates Lazurit Plus strednevrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 2 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus strednevrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 2 kg
Kód: 2504185
Kód dod.: 394906
EAN: 8594040505974
 
29.96 EUR
14.98EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Strednevrstvová lazúra alkydová k náterom dreva pre vonkajšie i vnútorné prostredie na báze hybridného alkydu. Náter je dokonale rezistentný k napadnutiu hubami a pod. Penetruje drevený podklad, zpevňuje povrch a blokuje prenikanie vody.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0110 stredne šedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0110 stredne šedá, 600 ml
Kód: 2504115
Kód dod.: 328322
EAN: 8595073022292
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická farba na železo. Určená na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 600 ml
Kód: 2504345
Kód dod.: 328637
EAN: 8591235045802
 
17.13 EUR
28.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0155 antracit, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0155 antracit, 4 l
Kód: 2505495
Kód dod.: 328686
EAN: 8591235093452
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0620 žltá, 2,5 l
REMAL
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0620 žltá, 2,5 l
Kód: 2504364
Kód dod.: 328645
EAN: 8591235045840
 
61.54 EUR
24.62EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 2,5 l
Kód: 2504350
Kód dod.: 328603
EAN: 8591235045635
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány atď.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 4 l
Kód: 2504369
Kód dod.: 328659
EAN: 8591235045918
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 600 ml
Kód: 2504504
Kód dod.: 328673
EAN: 8591235056723
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomattná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 3,5 kg
Kód: 2504518
Kód dod.: 302098
EAN: 8595002324084
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Působí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jedľa, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jedľa, 3,5 kg
Kód: 2504621
Kód dod.: 302126
EAN: 8595002320123
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 700 g
Kód: 2503621
Kód dod.: 302115
EAN: 8595002319998
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, borovica, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, borovica, 3,5 kg
Kód: 2503594
Kód dod.: 302119
EAN: 8595002320086
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
-1%Zľava
Spokar kartáč šatový, žehlička malá, plastové telo, syntetické vlákna
Spokar®
Spokar kartáč šatový, žehlička malá, plastové telo, syntetické vlákna
Kód: 52531
Kód dod.: 570836
EAN: 8593534360419
100%
1.25 EUR
1.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kartáč žehlička veľká, univerzálny prádlový a upratovací kartáč. Plastové telo, syntetické vlákna (PP).
Supermal 3v1 S2177 0240 hnedá stredná vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0240 hnedá stredná vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507262
Kód dod.: 328538
EAN: 8591235099423
 
37.05 EUR
14.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnú farbu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.