sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
BALTECH kostný lepidlo, na lepenie a klíženie dreva, 300 g
BALtech
BALTECH kostný lepidlo, na lepenie a klíženie dreva, 300 g
Kód: 2504844
Kód dod.: 504511
EAN: 8591235074819
 
9.88 EUR
32.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kostný lepidlo je určené na lepenie, klíženie a predovšetkým na opravy a reštaurovanie starého dreveného nábytku. Kostný lepidlo sa nechá cca 2 hodiny nabobtnávať a potom sa postupným zahriavaním dokonale rozpustí.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0530 stredná zelená vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0530 stredná zelená vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507266
Kód dod.: 328544
EAN: 8591235098792
 
12.57 EUR
20.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507265
Kód dod.: 328542
EAN: 8591235099430
 
36.40 EUR
14.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi náteru a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2508329
Kód dod.: 328540
EAN: 8591235098723
 
8.66 EUR
14.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0570 zelená tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0570 zelená tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507268
Kód dod.: 328546
EAN: 8591235098778
 
10.39 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Sokrates Lazurit Plus stredněvrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 4 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus stredněvrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 4 kg
Kód: 2503443
Kód dod.: 394904
EAN: 8594040505806
 
59.79 EUR
14.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stredněvrstvová lazúra alkydová k náterom dreva pre vonkajšie aj vnútorné prostredie na báze hybridného alkyd. Náter je dokonale rezistentný voči napadnutiu hubami a pod. Penetruje drevený podklad, zpevňuje povrch a blokuje prenikanie vody.
Supermal 3v1 S2177 0240 hnedá stredná vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0240 hnedá stredná vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507262
Kód dod.: 328538
EAN: 8591235099423
 
37.05 EUR
14.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnú farbu.
Supermal 3v1 S2177 0570 zelená tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0570 zelená tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2508336
Kód dod.: 328548
EAN: 8591235099447
 
42.83 EUR
17.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0240 hnedá stredná vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0240 hnedá stredná vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507261
Kód dod.: 328536
EAN: 8591235098761
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polosaténová farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Motip Rallye univerzálny akrylátový lak, čierny lesk, 600 ml
Motip
Motip Rallye univerzálny akrylátový lak, čierny lesk, 600 ml
Kód: 2506625
Kód dod.: 105410
EAN: 8711347231065
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny lak v akrylátovom prevedení, rychloschnúci s vysokou krycou schopnosťou. Odolný voči vplyvom počasia. Vhodný pre široké použitie v automobilovom i inom priemysle. Vhodný aj na drevo a niektoré plasty.
truckzdarma
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501322
 
EAN: 8054754407235
 
162.16 EUR
1 621.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Capri, ostrov známy svojou prirodzeno
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 803 Truly Love 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 803 Truly Love 4 g
Kód: 2502118
Kód dod.: 13.803
EAN: 4052136352009
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Každý deň si doprajte iný odtieň s rúžom Perfect Color od Artdeco. Jeho krémové a hladké zloženie sp
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 2,5 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 2,5 l
Kód: 2503836
Kód dod.: 180141
EAN: 8595073020397
 
36.74 EUR
36.75 EUR
14.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 2,5 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 2,5 l
Kód: 2503877
Kód dod.: 180109
EAN: 8595073020342
 
39.09 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 350 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 350 ml
Kód: 2503950
Kód dod.: 180002
EAN: 8595073025415
 
5.61 EUR
16.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0540 tmavo zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0540 tmavo zelená, 4 l
Kód: 2503860
Kód dod.: 328403
EAN: 8595073022551
 
96.75 EUR
96.76 EUR
24.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická náter na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 2,5 l
Kód: 2504362
Kód dod.: 328639
EAN: 8591235045819
 
71.09 EUR
71.10 EUR
28.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0440 modrá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0440 modrá, 2,5 l
Kód: 2504360
Kód dod.: 328633
EAN: 8591235045789
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány apod.
truckzdarma
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 9 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 9 l
Kód: 2504432
Kód dod.: 328660
EAN: 8591235055603
 
208.69 EUR
23.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 4 l
Kód: 2504355
Kód dod.: 328617
EAN: 8591235045703
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, červenohnedá, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, červenohnedá, 5 kg
Kód: 2504964
Kód dod.: 328829
EAN: 8595002327054
 
68.66 EUR
13.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Novovyvinutá náterová hmota hodvábne lesklého vzhľadu v atraktívnej modernej farebnej škále. Jedná sa o základný i vrchný náter v jednom, ktorý poskytuje okrem atraktívneho vzhľadu aj dokonalú antikoróznu ochranu.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 6200 plynárenská žltá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 6200 plynárenská žltá, 600 ml
Kód: 2504125
Kód dod.: 328460
EAN: 8595073022704
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická náter na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkou, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Kód: 2500371
Kód dod.: 180100
EAN: 8595073020335
 
9.83 EUR
16.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
AKCE
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 4 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 4 l
Kód: 2503828
Kód dod.: 180142
EAN: 8595073020403
 
48.66 EUR
12.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce natieracie hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.