sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantár, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantár, 3,5 kg
Kód: 2502718
Kód dod.: 302105
EAN: 8595002319318
 
52.57 EUR
15.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúštadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 3,5 kg
Kód: 2503616
Kód dod.: 302130
EAN: 8595002322738
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 700 g
Kód: 2504522
Kód dod.: 302090
EAN: 8595002324039
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Meridol Complete Care ústna voda pre citlivé zuby a ďasná 400 ml
Meridol®
Meridol Complete Care ústna voda pre citlivé zuby a ďasná 400 ml
Kód: 2600965
Kód dod.: 885095
EAN: 8718951482920
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ústna voda Meridol Complete Care poskytuje kompletnú každodennú starostlivosť o dutinu ústnu so zameraním na zdravie ďasien a posilnenie zubnej skloviny. Je klinicky overená, bez alkoholu a vhodná na dlhodobé používanie.
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2105602
Kód dod.: GIVP069260
EAN: 3274872428034
 
69.93 EUR
1 998EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prekročte
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2105603
Kód dod.: GIVP069261
EAN: 3274872428041
 
105.10 EUR
105.11 EUR
2 102EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prejite h
Essence Brow Former žiletky na obočie s vymeniteľnými holiacimi hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočie s vymeniteľnými holiacimi hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vytvarované obočie: Ostré britvy žiletiek na obočie od essence jemne odstraňujú chĺpky a odumret
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403239
Kód dod.: 14127
EAN: 8059083001857
 
63.44 EUR
63.45 EUR
634.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová, drevnatá vôňa bola uvedená na trh v roku 2024 Aqve Romane Ambrosia Aurea Laura Biagiotti
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0110 šedá, 700 g
Denas
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0110 šedá, 700 g
Kód: 2500299
Kód dod.: 340415
EAN: 8592474003431
 
10.09 EUR
14.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná antikorózna ochrana železa, hliníka, medi, pozinku na kovových strechách a stavebných konštrukciách. Vodou riediteľná farba na kovy pre interiér a exteriér.
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0100 biela, 700 g
Denas
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0100 biela, 700 g
Kód: 2500298
Kód dod.: 340405
EAN: 8592474015953
 
10.09 EUR
14.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná antikorózna ochrana železa, hliníka, medi, pozinku na kovových strechách a stavebných konštrukciách. Vodou riediteľná farba na kovy pre interiér a exteriér.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Kód: 2504908
Kód dod.: 262430
EAN: 8594166557314
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetračná krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Supermal 3v1 S2177 0240 hnedá stredná vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0240 hnedá stredná vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507262
Kód dod.: 328538
EAN: 8591235099423
 
37.05 EUR
14.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnú farbu.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0240 hnedá stredná vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0240 hnedá stredná vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507261
Kód dod.: 328536
EAN: 8591235098761
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polosaténová farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Supermal 3v1 S2177 0570 zelená tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0570 zelená tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2508336
Kód dod.: 328548
EAN: 8591235099447
 
42.83 EUR
17.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Sokrates Lazurit Plus stredněvrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 4 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus stredněvrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 4 kg
Kód: 2503443
Kód dod.: 394904
EAN: 8594040505806
 
59.79 EUR
14.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stredněvrstvová lazúra alkydová k náterom dreva pre vonkajšie aj vnútorné prostredie na báze hybridného alkyd. Náter je dokonale rezistentný voči napadnutiu hubami a pod. Penetruje drevený podklad, zpevňuje povrch a blokuje prenikanie vody.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0420 holubia modrá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0420 holubia modrá, 700 g
Kód: 2504911
Kód dod.: 262448
EAN: 8594166551411
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0060 borovica, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0060 borovica, 3,5 l
Kód: 2504951
Kód dod.: 250552
EAN: 5904078188866
 
41.52 EUR
41.53 EUR
11.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšená vodoodpudivosť, vysoká priľnavosť ďalšieho náteru, mechanická odolnosť a tiež hlboká penetrácia.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0080 mahagón, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0080 mahagón, 3,5 l
Kód: 2504949
Kód dod.: 250544
EAN: 5904078188958
 
41.52 EUR
41.53 EUR
11.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšenú vodoodpudivosť, vysokú priľnavosť ďalšieho náteru, mechanickú odolnosť a tiež hlbokú penetráciu.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0120 kamenná šedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0120 kamenná šedá, 700 g
Kód: 2504906
Kód dod.: 262418
EAN: 8594166557222
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom i vnútornom prostredí.
AKCE
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0130 tmavá šedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0130 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2504907
Kód dod.: 262424
EAN: 8594166557468
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby i profesionálne použitie vo vonkajšom i vnútornom prostredí.
Linteo Satin Care & Comfort XXL kuchynské papierové utierky 2 vrstvové 50 m 1 role
Linteo®
Linteo Satin Care & Comfort XXL kuchynské papierové utierky 2 vrstvové 50 m 1 role
Kód: 70585
Kód dod.: 600450
EAN: 8594158371911
100%
2.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuchyňské utěrky Linteo XXL jsou baleny po jednom kuse, kde role má návin jako 5 klasických rolí.
Hammerite kladívková farba priamo na zhrdzavovaný kov, odtieň čierny, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite kladívková farba priamo na zhrdzavovaný kov, odtieň čierny, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504987
Kód dod.: 327869
EAN: 8590627986693
 
30.65 EUR
30.66 EUR
32.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková na vzduchu schnúca antikorózna a dekoračná farba na železné kovy (ocel, železo, liatina) na použitie v exteriéri aj interiéri.
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň strieborný, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň strieborný, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504984
Kód dod.: 327815
EAN: 8590627986624
 
30.65 EUR
30.66 EUR
32.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hammerite Priamo na ryzu je jednosložková na vzduchu schnúca antikorózna a dekoratívna farba na železné kovy (oceľ, železo, liatina) pre použitie v exteriéri aj interiéri. Strieborný odtieň, 0,7 l + 0,25 l.
Batiste Sensitive Scalp suchý šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy 200 ml
Batiste
Batiste Sensitive Scalp suchý šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy 200 ml
Kód: 2507424
Kód dod.: 855404
EAN: 5010724004104
 
6.09 EUR
30.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Sensitive Scalp je suchý šampón špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku hlavy. Má jemné zloženie bez parfemácie, ktoré šetrne osvieži vlasy, aniž by podráždil alebo vysušil pokožku.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.