sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Hammerite kladívková farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň striebrosivý, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite kladívková farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň striebrosivý, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504988
Kód dod.: 327863
EAN: 8590627986662
 
30.65 EUR
30.66 EUR
32.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní farba na železné kovy (ocel, železo, litina) pre použitie v exteriéri aj interiéri.
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň zelený, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň zelený, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504983
Kód dod.: 327827
EAN: 8590627986631
 
30.65 EUR
30.66 EUR
32.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hammerite Prímo na hrdzu je jednosložková na vzduchu schnúca antikorózna a dekoratívna farba na železné kovy (ocel, železo, liatina) pre použitie v exteriéri aj interiéri. Zelený odtieň, 0,7 l + 0,25 l.
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0600 šedozelený, 0,6 l
Formex
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0600 šedozelený, 0,6 l
Kód: 2503833
Kód dod.: 183506
EAN: 8595073021592
 
12.13 EUR
20.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným náterom ľahkých farebných kovov a železa. Je vhodná aj pre nátery ocele pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnúce emaily.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0080 mahagón, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0080 mahagón, 3,5 l
Kód: 2504949
Kód dod.: 250544
EAN: 5904078188958
 
41.52 EUR
41.53 EUR
11.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšenú vodoodpudivosť, vysokú priľnavosť ďalšieho náteru, mechanickú odolnosť a tiež hlbokú penetráciu.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0120 kamenná šedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0120 kamenná šedá, 700 g
Kód: 2504906
Kód dod.: 262418
EAN: 8594166557222
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom i vnútornom prostredí.
AKCE
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0130 tmavá šedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0130 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2504907
Kód dod.: 262424
EAN: 8594166557468
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby i profesionálne použitie vo vonkajšom i vnútornom prostredí.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0420 holubia modrá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0420 holubia modrá, 700 g
Kód: 2504911
Kód dod.: 262448
EAN: 8594166551411
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0060 borovica, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0060 borovica, 3,5 l
Kód: 2504951
Kód dod.: 250552
EAN: 5904078188866
 
41.52 EUR
41.53 EUR
11.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšená vodoodpudivosť, vysoká priľnavosť ďalšieho náteru, mechanická odolnosť a tiež hlboká penetrácia.
Coccolino Wonder Wash prací gel Ultra Care 37 dávok 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash prací gel Ultra Care 37 dávok 1,48l
Kód: 2500999
Kód dod.: 775385
EAN: 8720181676444
100%
9.35 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte revolúciu v praní s Coccolino Wonder Wash!
Artdeco Eye Shadow Duochrom pudrové očné tiene 218 Soft Brown Mauve 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Duochrom pudrové očné tiene 218 Soft Brown Mauve 0,8 g
Kód: 87111
Kód dod.: 3.218
EAN: 4019674032183
 
7.79 EUR
7 790EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Očné tiene profesionálnej kvality pre neuveriteľné výsledky! Každý tieň je dodávaný samostatne v pra
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2400616
Kód dod.: GIVP000179
EAN: 3274872469006
 
120.93 EUR
2 418.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sofistikovaná kvetinovo-drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2024. S novou parfémovanou vodou Irresi
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2400615
Kód dod.: GIVP000178
EAN: 3274872468993
 
85.28 EUR
2 436.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sofistikovaná kvetinovo-drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2024. S novou parfémovanou vodou Irresi
Frosch čistič na drevo, 750 ml
Frosch®
Frosch čistič na drevo, 750 ml
Kód: 2602627
Kód dod.: 706542
EAN: 4001499921629
 
4.78 EUR
6.37EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre intenzívne čistenie a údržbu všetkých drevených povrchov a podláh.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Kód: 2504908
Kód dod.: 262430
EAN: 8594166557314
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetračná krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Batiste Sensitive Scalp suchý šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy 200 ml
Batiste
Batiste Sensitive Scalp suchý šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy 200 ml
Kód: 2507424
Kód dod.: 855404
EAN: 5010724004104
 
6.09 EUR
30.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Sensitive Scalp je suchý šampón špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku hlavy. Má jemné zloženie bez parfemácie, ktoré šetrne osvieži vlasy, aniž by podráždil alebo vysušil pokožku.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 700 g
Kód: 2504522
Kód dod.: 302090
EAN: 8595002324039
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantár, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantár, 3,5 kg
Kód: 2502718
Kód dod.: 302105
EAN: 8595002319318
 
52.57 EUR
15.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúštadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 3,5 kg
Kód: 2503616
Kód dod.: 302130
EAN: 8595002322738
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Sokrates Lazurit Plus strednevrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 2 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus strednevrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 2 kg
Kód: 2504185
Kód dod.: 394906
EAN: 8594040505974
 
29.96 EUR
14.98EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Strednevrstvová lazúra alkydová k náterom dreva pre vonkajšie i vnútorné prostredie na báze hybridného alkydu. Náter je dokonale rezistentný k napadnutiu hubami a pod. Penetruje drevený podklad, zpevňuje povrch a blokuje prenikanie vody.
-1%Zľava
Spokar kartáč šatový, žehlička malá, plastové telo, syntetické vlákna
Spokar®
Spokar kartáč šatový, žehlička malá, plastové telo, syntetické vlákna
Kód: 52531
Kód dod.: 570836
EAN: 8593534360419
100%
1.25 EUR
1.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kartáč žehlička veľká, univerzálny prádlový a upratovací kartáč. Plastové telo, syntetické vlákna (PP).
Listerine Total Care Clean Mint ústna voda pre kompletnú ochranu zubov 500 ml
Listerine®
Listerine Total Care Clean Mint ústna voda pre kompletnú ochranu zubov 500 ml
Kód: 63074
Kód dod.: 889022
EAN: 3574660537222
100%
6.30 EUR
12.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Precizní, komplexní řešení pro péči o ústní dutinu. Použijte ústní vodu, která pomáhá předcházet zubnímu kazu, posiluje zuby, ničí bakterie a osvěžuje dech.
Končící produkty
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampón na lesklú srsť pre psov 95 g
Bomb Cosmetics
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampón na lesklú srsť pre psov 95 g
Kód: 2400178
Kód dod.: 10002
EAN: 5037028275399
 
-
24.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hĺbkovo ošetrujúca zmes extraktu z ovsených vločiek, harmančeka a levanduľových esenciálnych olejov,
Essence Baby Got Bronze krémový bronzer v tyčince 40 Lieskový objatie 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Bronze krémový bronzer v tyčince 40 Lieskový objatie 5,5 g
Kód: 2405762
 
EAN: 4059729490292
 
3.35 EUR
558.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäkká krémová textúra bronzera Baby Got Bronze od essence v tyčinke, ktorá sa ľahko nanáša a rozotie
Sokrates Lazurit Plus stredněvrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 4 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus stredněvrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 4 kg
Kód: 2503443
Kód dod.: 394904
EAN: 8594040505806
 
59.79 EUR
14.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stredněvrstvová lazúra alkydová k náterom dreva pre vonkajšie aj vnútorné prostredie na báze hybridného alkyd. Náter je dokonale rezistentný voči napadnutiu hubami a pod. Penetruje drevený podklad, zpevňuje povrch a blokuje prenikanie vody.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.