sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0570 zelená tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0570 zelená tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507268
Kód dod.: 328546
EAN: 8591235098778
 
10.39 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 8 kg
Kód: 2503593
Kód dod.: 302117
EAN: 8595002320017
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 700 g
Detecha®
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 700 g
Kód: 2504525
Kód dod.: 302084
EAN: 8595002324114
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 8 kg
Kód: 2504523
Kód dod.: 302088
EAN: 8595002324138
 
111.72 EUR
13.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 2,5 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 2,5 l
Kód: 2503836
Kód dod.: 180141
EAN: 8595073020397
 
36.74 EUR
36.75 EUR
14.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 350 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 350 ml
Kód: 2503950
Kód dod.: 180002
EAN: 8595073025415
 
5.61 EUR
16.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 803 Truly Love 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 803 Truly Love 4 g
Kód: 2502118
Kód dod.: 13.803
EAN: 4052136352009
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Každý deň si doprajte iný odtieň s rúžom Perfect Color od Artdeco. Jeho krémové a hladké zloženie sp
truckzdarma
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501322
 
EAN: 8054754407235
 
162.16 EUR
1 621.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Capri, ostrov známy svojou prirodzeno
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 700 g
Kód: 2504522
Kód dod.: 302090
EAN: 8595002324039
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantár, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantár, 3,5 kg
Kód: 2502718
Kód dod.: 302105
EAN: 8595002319318
 
52.57 EUR
15.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúštadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 3,5 kg
Kód: 2503616
Kód dod.: 302130
EAN: 8595002322738
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Philips
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Kód: 2506126
Kód dod.: 960958
EAN: 8712581549824
 
1.65 EUR
0.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné batérie značky Philips poskytujú dobrú kvalitu a dlhú životnosť.
Linteo Satin Care & Comfort XXL kuchynské papierové utierky 2 vrstvové 50 m 1 role
Linteo®
Linteo Satin Care & Comfort XXL kuchynské papierové utierky 2 vrstvové 50 m 1 role
Kód: 70585
Kód dod.: 600450
EAN: 8594158371911
100%
2.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuchyňské utěrky Linteo XXL jsou baleny po jednom kuse, kde role má návin jako 5 klasických rolí.
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507255
Kód dod.: 328530
EAN: 8591235099409
 
37.61 EUR
37.62 EUR
15.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 biela vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507245
Kód dod.: 328520
EAN: 8591235098754
 
9.52 EUR
15.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507257
Kód dod.: 328532
EAN: 8591235098716
 
8.66 EUR
14.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchné farby.
BALTECH kostný lepidlo, na lepenie a klíženie dreva, 300 g
BALtech
BALTECH kostný lepidlo, na lepenie a klíženie dreva, 300 g
Kód: 2504844
Kód dod.: 504511
EAN: 8591235074819
 
9.88 EUR
32.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kostný lepidlo je určené na lepenie, klíženie a predovšetkým na opravy a reštaurovanie starého dreveného nábytku. Kostný lepidlo sa nechá cca 2 hodiny nabobtnávať a potom sa postupným zahriavaním dokonale rozpustí.
Hostagrund U2161 blokátor rzi základná farba na kov, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund U2161 blokátor rzi základná farba na kov, 2,5 l
Kód: 2504299
Kód dod.: 328292
EAN: 8591235042504
 
45.45 EUR
18.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková základná impregnačná farba. Podklad: oceľ, oceľ so zbytkovou rdzou, hliník, mosadz, zinok, meď, pórovité podklady (betón, drevo). Príklady: podzemné kolektory, kovové nádrže, potrubia, stroje, prevádzkové konštrukcie, strešné a mostné konštrukcie.
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2105602
Kód dod.: GIVP069260
EAN: 3274872428034
 
69.93 EUR
1 998EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prekročte
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2105603
Kód dod.: GIVP069261
EAN: 3274872428041
 
105.10 EUR
105.11 EUR
2 102EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prejite h
Essence Brow Former žiletky na obočie s vymeniteľnými holiacimi hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočie s vymeniteľnými holiacimi hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vytvarované obočie: Ostré britvy žiletiek na obočie od essence jemne odstraňujú chĺpky a odumret
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403239
Kód dod.: 14127
EAN: 8059083001857
 
63.44 EUR
63.45 EUR
634.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová, drevnatá vôňa bola uvedená na trh v roku 2024 Aqve Romane Ambrosia Aurea Laura Biagiotti
AKCE
Meridol Complete Care ústna voda pre citlivé zuby a ďasná 400 ml
Meridol®
Meridol Complete Care ústna voda pre citlivé zuby a ďasná 400 ml
Kód: 2600965
Kód dod.: 885095
EAN: 8718951482920
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ústna voda Meridol Complete Care poskytuje kompletnú každodennú starostlivosť o dutinu ústnu so zameraním na zdravie ďasien a posilnenie zubnej skloviny. Je klinicky overená, bez alkoholu a vhodná na dlhodobé používanie.
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0540 tmavo zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0540 tmavo zelená, 4 l
Kód: 2503860
Kód dod.: 328403
EAN: 8595073022551
 
96.75 EUR
96.76 EUR
24.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická náter na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.