sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RV6 šarlátovo červená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RV6 šarlátovo červená, 50 ml
Kód: 94655
Kód dod.: 870018
EAN: 9000101003291
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, V5 intenzívna fialová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, V5 intenzívna fialová, 50 ml
Kód: 1700247
Kód dod.: 869993
EAN: 9000101031997
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 7-77 intenzívny medený, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 7-77 intenzívny medený, 50 ml
Kód: 2502023
Kód dod.: 869978
EAN: 9000101706321
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE receptúrou pre dlhodobý a intenzívny farebný výsledok. Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentmi preniká hlboko do vlasov a ukotvuje v nich farbu pre ochranu proti vyblednutiu.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, C10 platinovo blond, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, C10 platinovo blond, 50 ml
Kód: 49821
Kód dod.: 870003
EAN: 3838824159218
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, E20 super blond, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, E20 super blond, 50 ml
Kód: 49822
Kód dod.: 870004
EAN: 3838824159256
85%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá a intenzívna farba. Extra starostlivosť počas farbenia i po ňom. Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentmi.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N3 stredne hnedá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N3 stredne hnedá, 50 ml
Kód: 49828
Kód dod.: 870010
EAN: 3838824159492
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RI5 intenzívne červená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RI5 intenzívne červená, 50 ml
Kód: 49838
Kód dod.: 870020
EAN: 3838824159898
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, W2 tmavá čokoládová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, W2 tmavá čokoládová, 50 ml
Kód: 78843
Kód dod.: 870056
EAN: 9000100883085
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, LG5 iskrový nugát, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, LG5 iskrový nugát, 50 ml
Kód: 85276
Kód dod.: 870006
EAN: 3838824307480
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodržajúca intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
Alpa univerzálny masážny krém, 250 ml
ALPA® Francovka
Alpa univerzálny masážny krém, 250 ml
Kód: 10559
Kód dod.: 812027
EAN: 85922204
92%
5.87 EUR
23.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny masážny krém pre okamžitý a dlhodobý pocit uvoľnenia a osvieženia s vysokým obsahom minerálneho oleja, ktorý vytvára na povrchu pokožky klzký film a tým zaručuje možnosť masáže bez nepríjemného trenia.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N6 stredne plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N6 stredne plavá, 50 ml
Kód: 49831
Kód dod.: 870013
EAN: 3838824159614
95%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Kód: 60487
Kód dod.: 870041
EAN: 3838824218557
95%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
Nivea Creme Soft starostlivý sprchový gél, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft starostlivý sprchový gél, 750 ml
Kód: 2505537
Kód dod.: 795251
EAN: 9005800218540
 
6.52 EUR
8.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrný sprchový gél vašu pokožku nevysuší. Zanechá ju naopak krásne hebkú a hydratovanú, aniž by narušil jej prirodzenú mikrobiálnu vrstvu. A to vďaka zloženiu s mandľovým olejom.
Fa sprchový krém Coconut Milk, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Coconut Milk, 400 ml
Kód: 2505939
Kód dod.: 797136
EAN: 9000101009576
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SA OBJEVOVAŤ S FA! Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým gélom Fa Coconut Milk s inšpiratívnou vôňou kokosového mlieka.
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 5 kg
Lavon
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 5 kg
Kód: 2600394
Kód dod.: 735041
EAN: 8594187145088
 
6.95 EUR
1.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra jemný čistiaci krém s vápencem na všetky nenasiakavé povrchy. Ideálny aj na zaschnuté a usadené nečistoty.
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 250 ml
Kód: 2603178
Kód dod.: 810581
EAN: 8592297017011
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Moisture Miracle je ošetrujúci sprchový krém s hydratačným komplexom a starostlivými olejmi, ktorý pokožku pri každodennom umývaní šetrne čistí a súčasne pomáha zachovať jej hydratáciu a hebkosť.
AKCE
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 1806492
Kód dod.: 795316
EAN: 8008970043647
100%
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový sprchový gel s orientálnou vôňou pre ženy.
Harmony Good For Food 2vrstvové kuchynské utierky, 2 role
Harmony
Harmony Good For Food 2vrstvové kuchynské utierky, 2 role
Kód: 2304250
Kód dod.: 908038
EAN: 8584014007344
 
2.39 EUR
1.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Papierové utierky v roli, 2-vrstvá, celulóza, v balení 2 ks. Utierky sú špeciálne určené pre kontakt s jedlom a vďaka 2 vrstvám majú lepšiu pevnosť a absorpciu. Dĺžka jednej role 19 metrov.
Indulona Original ochranný krém na ruky, 75 ml
Indulona®
Indulona Original ochranný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2309550
Kód dod.: 820033
EAN: 8592297009702
100%
2.16 EUR
28.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Original je regeneračný, ochranný a premasťujúci krém na ruky určený pre každodennú starostlivosť o vysušenú a popraskanú pokožku. Pokožke dodáva pružnosť, pevnosť, prirodzenú vláčnosť a obnovuje bariérové funkcie pokožky.
Indulona krém na ruky Upokojujúci zázrak, 50 ml
Indulona®
Indulona krém na ruky Upokojujúci zázrak, 50 ml
Kód: 2400434
Kód dod.: 820029
EAN: 8592297010104
100%
2.16 EUR
43.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona krém na ruky upokojujúci zázrak bol špeciálne vyvinutý tak, aby poskytol okamžitý komfort suchým rukám. Efektívne hydratuje a upokojuje pokožku a poskytuje jej dlhodobú ochranu.
Nivea Intensive Care krém na ruky, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
4.56 EUR
45.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zamatovo hebký dotyk máte na dosah ruky! Doprajte pokožke svojich rúk výnimočnú starostlivosť a intenzívnu výživu po celých 24 hodín. Vyskúšajte - NIVEA Krém na ruky Intensive Care.
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko, 625 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko, 625 ml
Kód: 2505451
Kód dod.: 810084
EAN: 9005800308456
 
13.69 EUR
21.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Túžite po sametovo hladkej pokožke bez podráždenia? Vyskúšajte Krémové telové mlieko Smooth Sensation, ktoré vďaka svojmu zloženiu pokožku nielen hydratuje a vyživuje, ale aj zjemňuje.
Glysolid krém na ruky Classica, tuba 100 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruky Classica, tuba 100 ml
Kód: 2501942
Kód dod.: 794675
EAN: 8720181399411
 
3.26 EUR
32.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glysolid krém na ruky Classica z Talianska je bohatý ošetrujúci balzam na ruky so zmäkčujúcimi olejmi a 38% glycerínom pre okamžitý pocit hebkosti a hydratácie, keď sú vaše ruky suché a unavené.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RFE3 intenzívne tmavo fialová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RFE3 intenzívne tmavo fialová, 50 ml
Kód: 49837
Kód dod.: 870019
EAN: 3838824159850
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedin a ochrana proti vymývaniu farby.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.