sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Twister parfém na pranie Fresh Breeze, 250 ml
Twister
Twister parfém na pranie Fresh Breeze, 250 ml
Kód: 2508245
Kód dod.: 774984
EAN: 8596048012812
 
11.53 EUR
46.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Twister parfém na pranie Fresh Breeze dodáva prádlua sviežu vôňu počas prania. Stačí malé množstvo pre príjemne provoniaté prádlo.
SAVO na podlahy drevo a laminát, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy drevo a laminát, 750 ml
Kód: 88637
Kód dod.: 702111
EAN: 8710908103810
97%
2.82 EUR
3.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistiaci prostriedok vhodný na čistenie všetkých typov umývateľných drevených a laminátových povrchov – parkiet, nábytku, okenných rámov, dverí atď.
Alpa Aviril Mandľový krém na ruky, 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Mandľový krém na ruky, 100 ml
Kód: 09658
Kód dod.: 820160
EAN: 8594001772957
94%
1.43 EUR
14.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mandľový ochranný krém na ruky s glycerínom vhodný k preventívnej ochrane rúk pred pracovným výkonom, tak i k ošetreniu rúk po práci.
Hlubna Valea krém na očné vrásky, 17 g
Hlubna - Valea
Hlubna Valea krém na očné vrásky, 17 g
Kód: 09138
Kód dod.: 822500
EAN: 85916692
97%
2.16 EUR
2.17 EUR
127.06EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na očné vrásky s obsahom včelí materskej kašičky. Polomastný krém je vhodný na ošetrenie pleti tváre, predovšetkým okolo očí, krku a dekoltu.
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Twister
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Kód: 2508876
Kód dod.: 774985
EAN: 8596048012805
 
11.53 EUR
46.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Twister parfém na praní Green Land dodáva prádlu príjemnú sviežu vôňu počas praní. Je vhodný ako doplnok k bežnému praciemu prostriedku.
-1%Zľava
Nivea Creme Soft Ošetrujúci sprchový gél, 50 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft Ošetrujúci sprchový gél, 50 ml
Kód: 2506693
Kód dod.: 795257
EAN: 42398066
 
1.73 EUR
1.74 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starajte sa o pokožku aj počas sprchovania. Šetrný sprchový gél vašu pleť nevysuší. Naopak, zanechá ju krásne jemnú a hydratovanú, bez narušenia jej prirodzenej mikrobiálnej vrstvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N6 stredne plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N6 stredne plavá, 50 ml
Kód: 49831
Kód dod.: 870013
EAN: 3838824159614
95%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Kód: 60487
Kód dod.: 870041
EAN: 3838824218557
95%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
Fa sprchový krém Coconut Milk, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Coconut Milk, 400 ml
Kód: 2505939
Kód dod.: 797136
EAN: 9000101009576
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SA OBJEVOVAŤ S FA! Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým gélom Fa Coconut Milk s inšpiratívnou vôňou kokosového mlieka.
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 5 kg
Lavon
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 5 kg
Kód: 2600394
Kód dod.: 735041
EAN: 8594187145088
 
6.95 EUR
1.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra jemný čistiaci krém s vápencem na všetky nenasiakavé povrchy. Ideálny aj na zaschnuté a usadené nečistoty.
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 250 ml
Kód: 2603178
Kód dod.: 810581
EAN: 8592297017011
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Moisture Miracle je ošetrujúci sprchový krém s hydratačným komplexom a starostlivými olejmi, ktorý pokožku pri každodennom umývaní šetrne čistí a súčasne pomáha zachovať jej hydratáciu a hebkosť.
Lactovit Lactourea hydratačný krém, 400 ml
Lactovit
Lactovit Lactourea hydratačný krém, 400 ml
Kód: 2209345
Kód dod.: 821030
EAN: 8411135006423
100%
7.60 EUR
7.61 EUR
19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvyšuje produkciu ceramidov o 60% a ponúka tak viac regenerácie než telové mlieka, ktoré obsahujú iba ureu. Odporúča 9 z 10 dermatológov odporúča hydratačné sprchové gély a telové mlieka s obsahom urey a kyseliny mliečnej.
Nivea Creme Soft starostlivý sprchový gél, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft starostlivý sprchový gél, 750 ml
Kód: 2505537
Kód dod.: 795251
EAN: 9005800218540
 
6.52 EUR
8.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrný sprchový gél vašu pokožku nevysuší. Zanechá ju naopak krásne hebkú a hydratovanú, aniž by narušil jej prirodzenú mikrobiálnu vrstvu. A to vďaka zloženiu s mandľovým olejom.
Nivea Sun Ultra Light Daily Fluid tónovací pleťový krém na opalovanie stredný odtieň OF50+, 40 ml
Nivea®
Nivea Sun Ultra Light Daily Fluid tónovací pleťový krém na opalovanie stredný odtieň OF50+, 40 ml
Kód: 2602032
Kód dod.: 815383
EAN: 9005800389882
 
13.04 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento ultralehký tónovací pleťový krém poskytuje vysokú ochranu proti UVA/UVB žiareniu a modrému svetlu (HEV), ktoré môže spôsobovať predčasné starnutie pokožky.
Polykar Drevo dvousložkový tmel na drevo, brúsiteľný, 150 g
Polykar
Polykar Drevo dvousložkový tmel na drevo, brúsiteľný, 150 g
Kód: 2503071
Kód dod.: 512350
EAN: 8594007010848
 
7.79 EUR
51.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny tmel s vysokým obsahom drevnej múčky pre tmelenie masívu, drevotriesky, laťovky a všetkých výrobkov zo dreva. Pružný, húževnatý a objemovo stály (pracuje sa s drevom), neprepadáva sa.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RV6 šarlátovo červená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RV6 šarlátovo červená, 50 ml
Kód: 94655
Kód dod.: 870018
EAN: 9000101003291
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, V5 intenzívna fialová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, V5 intenzívna fialová, 50 ml
Kód: 1700247
Kód dod.: 869993
EAN: 9000101031997
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N5 tmavá plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N5 tmavá plavá, 50 ml
Kód: 49830
Kód dod.: 870012
EAN: 3838824159577
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N7 svetlo plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N7 svetlo plavá, 50 ml
Kód: 49832
Kód dod.: 870014
EAN: 3838824159652
96%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 7-77 intenzívny medený, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 7-77 intenzívny medený, 50 ml
Kód: 2502023
Kód dod.: 869978
EAN: 9000101706321
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE receptúrou pre dlhodobý a intenzívny farebný výsledok. Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentmi preniká hlboko do vlasov a ukotvuje v nich farbu pre ochranu proti vyblednutiu.
Alpa univerzálny masážny krém, 250 ml
ALPA® Francovka
Alpa univerzálny masážny krém, 250 ml
Kód: 10559
Kód dod.: 812027
EAN: 85922204
92%
5.87 EUR
23.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny masážny krém pre okamžitý a dlhodobý pocit uvoľnenia a osvieženia s vysokým obsahom minerálneho oleja, ktorý vytvára na povrchu pokožky klzký film a tým zaručuje možnosť masáže bez nepríjemného trenia.
AKCE
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 1806492
Kód dod.: 795316
EAN: 8008970043647
100%
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový sprchový gel s orientálnou vôňou pre ženy.
Harmony Good For Food 2vrstvové kuchynské utierky, 2 role
Harmony
Harmony Good For Food 2vrstvové kuchynské utierky, 2 role
Kód: 2304250
Kód dod.: 908038
EAN: 8584014007344
 
2.39 EUR
1.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Papierové utierky v roli, 2-vrstvá, celulóza, v balení 2 ks. Utierky sú špeciálne určené pre kontakt s jedlom a vďaka 2 vrstvám majú lepšiu pevnosť a absorpciu. Dĺžka jednej role 19 metrov.
Indulona Original ochranný krém na ruky, 75 ml
Indulona®
Indulona Original ochranný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2309550
Kód dod.: 820033
EAN: 8592297009702
100%
2.16 EUR
28.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Original je regeneračný, ochranný a premasťujúci krém na ruky určený pre každodennú starostlivosť o vysušenú a popraskanú pokožku. Pokožke dodáva pružnosť, pevnosť, prirodzenú vláčnosť a obnovuje bariérové funkcie pokožky.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.