sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
Dúbrava Zastavovač krvi, 7 g
Důbrava
Dúbrava Zastavovač krvi, 7 g
Kód: 09536
Kód dod.: 884002
EAN: 8594005500136
91%
1.73 EUR
1.74 EUR
247.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dúbrava Zastavovač krvi slúžiaci na ošetrenie drobného krvácania, najmä po holení. Ošetruje drobné krvácania po holení.
AKCE
Tidy Home Florea záhradnícke rukavice M - 8, 1 pár
Tidy Home
Tidy Home Florea záhradnícke rukavice M - 8, 1 pár
Kód: 2601391
Kód dod.: 588344
EAN: 0710497223492
 
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Záhradnícke rukavice Tidy Home Florea vo veľkosti M (8) sú vhodné pre bežné práce na záhrade, ako je sadenie, pletie alebo presádzanie.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N6 stredne plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N6 stredne plavá, 50 ml
Kód: 49831
Kód dod.: 870013
EAN: 3838824159614
95%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Kód: 60487
Kód dod.: 870041
EAN: 3838824218557
95%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, C10 platinovo blond, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, C10 platinovo blond, 50 ml
Kód: 49821
Kód dod.: 870003
EAN: 3838824159218
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, E20 super blond, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, E20 super blond, 50 ml
Kód: 49822
Kód dod.: 870004
EAN: 3838824159256
85%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá a intenzívna farba. Extra starostlivosť počas farbenia i po ňom. Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentmi.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N3 stredne hnedá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N3 stredne hnedá, 50 ml
Kód: 49828
Kód dod.: 870010
EAN: 3838824159492
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RI5 intenzívne červená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RI5 intenzívne červená, 50 ml
Kód: 49838
Kód dod.: 870020
EAN: 3838824159898
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, W2 tmavá čokoládová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, W2 tmavá čokoládová, 50 ml
Kód: 78843
Kód dod.: 870056
EAN: 9000100883085
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, LG5 iskrový nugát, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, LG5 iskrový nugát, 50 ml
Kód: 85276
Kód dod.: 870006
EAN: 3838824307480
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodržajúca intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Kód: 2505874
Kód dod.: 394800
EAN: 8595718000005
 
11.92 EUR
17.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, teak 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, teak 0,7 kg
Kód: 2507211
Kód dod.: 394812
EAN: 8595718000128
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, hemlock 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, hemlock 0,7 kg
Kód: 2507221
Kód dod.: 394832
EAN: 8595718000050
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, palisander 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, palisander 0,7 kg
Kód: 2507217
Kód dod.: 394808
EAN: 8595718000159
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, pinie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, pinie 0,7 kg
Kód: 2507207
Kód dod.: 394804
EAN: 8595718000074
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazura na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
Fortekryl voskový olej na ochranu dreva bezbarvá, 0,7 kg
Fortekryl
Fortekryl voskový olej na ochranu dreva bezbarvá, 0,7 kg
Kód: 2506140
Kód dod.: 393250
EAN: 8590892121324
 
12.83 EUR
18.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
FORTEKRYL voskový olej je ochrana dreva pred poveternostnými vplyvmi aj slnečným žiarením. Varianta bezbarvá.
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504971
Kód dod.: 820119
EAN: 9005800398815
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ruky sú vašou vizitkou. Starajte sa o ne! Upokojujúce zloženie s aloe vera dlhodobo stará o suché ruky, zanecháva ich hebké a pripravené na pohladenie: NIVEA Zklidňující krém na ruce.
Lavon čistič na nábytok Dřevo & Lamino, 500 ml
Lavon
Lavon čistič na nábytok Dřevo & Lamino, 500 ml
Kód: 2502468
Kód dod.: 735059
EAN: 8594187143725
 
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lavon na nábytok Dřevo & Lamino je účinný prípravok na čistenie a leštenie dreveného i laminovaného nábytku.
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 25614
Kód dod.: 795319
EAN: 8008970011158
 
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový sprchový gel s orientálnou vôňou bieleho pižma pre ženy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 9-1 ľadový svetlo plavý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 9-1 ľadový svetlo plavý, 50 ml
Kód: 2501008
Kód dod.: 869977
EAN: 9000101704112
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE receptúrou pre dlhodobý a intenzívny farebný výsledok. Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentmi preniká hlboko do vlasov a ukotvuje v nich farbu pre ochranu proti vyblednutiu.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RFE3 intenzívne tmavo fialová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RFE3 intenzívne tmavo fialová, 50 ml
Kód: 49837
Kód dod.: 870019
EAN: 3838824159850
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedin a ochrana proti vymývaniu farby.
Nivea Creme Soft starostlivý sprchový gél, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft starostlivý sprchový gél, 750 ml
Kód: 2505537
Kód dod.: 795251
EAN: 9005800218540
 
6.52 EUR
8.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrný sprchový gél vašu pokožku nevysuší. Zanechá ju naopak krásne hebkú a hydratovanú, aniž by narušil jej prirodzenú mikrobiálnu vrstvu. A to vďaka zloženiu s mandľovým olejom.
Nivea Moisture Care hydratačný krém na ruky, 75 ml
Nivea®
Nivea Moisture Care hydratačný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2505101
Kód dod.: 820157
EAN: 9005800398730
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte aj naozaj suchým rukám intenzívnu starostlivosť. Vďaka olivovému oleju budú opäť hebké a jemné. Pre ruky príjemné na dotyk a pekné na pohľad: NIVEA Hydratačný krém na ruky.
Fa sprchový krém Coconut Milk, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Coconut Milk, 400 ml
Kód: 2505939
Kód dod.: 797136
EAN: 9000101009576
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SA OBJEVOVAŤ S FA! Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým gélom Fa Coconut Milk s inšpiratívnou vôňou kokosového mlieka.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.