sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 9-1 ľadový svetlo plavý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 9-1 ľadový svetlo plavý, 50 ml
Kód: 2501008
Kód dod.: 869977
EAN: 9000101704112
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE receptúrou pre dlhodobý a intenzívny farebný výsledok. Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentmi preniká hlboko do vlasov a ukotvuje v nich farbu pre ochranu proti vyblednutiu.
Essence What the fake! umelé riasy 04 Dramatic Length 1 pár
Essence
Essence What the fake! umelé riasy 04 Dramatic Length 1 pár
Kód: 2502352
Kód dod.: ES541727
EAN: 4059729541727
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals Dámsky sprchový krém Mlieko & Med 250 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Dámsky sprchový krém Mlieko & Med 250 ml
Kód: 32014
Kód dod.: FHU23560
EAN: 5996175232313
100%
1.96 EUR
7.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Perfektná voľba pre ženy hľadajúce denný sprchový produkt s dôrazom na hydratáciu a príjemné zmyslové zážitky. Odporúča sa pre suchú aj citlivú pokožku a tých, ktorí chcú starostlivosť bez kompromisov.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N5 tmavá plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N5 tmavá plavá, 50 ml
Kód: 49830
Kód dod.: 870012
EAN: 3838824159577
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N7 svetlo plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N7 svetlo plavá, 50 ml
Kód: 49832
Kód dod.: 870014
EAN: 3838824159652
96%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RV6 šarlátovo červená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RV6 šarlátovo červená, 50 ml
Kód: 94655
Kód dod.: 870018
EAN: 9000101003291
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, V5 intenzívna fialová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, V5 intenzívna fialová, 50 ml
Kód: 1700247
Kód dod.: 869993
EAN: 9000101031997
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 7-77 intenzívny medený, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 7-77 intenzívny medený, 50 ml
Kód: 2502023
Kód dod.: 869978
EAN: 9000101706321
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE receptúrou pre dlhodobý a intenzívny farebný výsledok. Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentmi preniká hlboko do vlasov a ukotvuje v nich farbu pre ochranu proti vyblednutiu.
Alpa Aviril Mandľový krém na ruky, 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Mandľový krém na ruky, 100 ml
Kód: 09658
Kód dod.: 820160
EAN: 8594001772957
94%
1.43 EUR
14.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mandľový ochranný krém na ruky s glycerínom vhodný k preventívnej ochrane rúk pred pracovným výkonom, tak i k ošetreniu rúk po práci.
Hlubna Valea krém na očné vrásky, 17 g
Hlubna - Valea
Hlubna Valea krém na očné vrásky, 17 g
Kód: 09138
Kód dod.: VK31K046
EAN: 85916692
97%
2.16 EUR
2.17 EUR
127.06EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na očné vrásky s obsahom včelí materskej kašičky. Polomastný krém je vhodný na ošetrenie pleti tváre, predovšetkým okolo očí, krku a dekoltu.
SAVO na podlahy drevo a laminát, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy drevo a laminát, 750 ml
Kód: 88637
Kód dod.: 702111
EAN: 8710908103810
97%
2.82 EUR
3.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistiaci prostriedok vhodný na čistenie všetkých typov umývateľných drevených a laminátových povrchov – parkiet, nábytku, okenných rámov, dverí atď.
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Twister
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Kód: 2508876
Kód dod.: 774985
EAN: 8596048012805
 
11.53 EUR
46.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Twister parfém na praní Green Land dodáva prádlu príjemnú sviežu vôňu počas praní. Je vhodný ako doplnok k bežnému praciemu prostriedku.
-1%Zľava
Nivea Creme Soft Ošetrujúci sprchový gél, 50 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft Ošetrujúci sprchový gél, 50 ml
Kód: 2506693
Kód dod.: 795257
EAN: 42398066
 
1.73 EUR
1.74 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starajte sa o pokožku aj počas sprchovania. Šetrný sprchový gél vašu pleť nevysuší. Naopak, zanechá ju krásne jemnú a hydratovanú, bez narušenia jej prirodzenej mikrobiálnej vrstvy.
AKCE
Tidy Home Florea záhradnícke rukavice XL - 10, 1 pár
Tidy Home
Tidy Home Florea záhradnícke rukavice XL - 10, 1 pár
Kód: 2601403
Kód dod.: 588343
EAN: 0710497223515
 
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Záhradnícke rukavice Tidy Home Florea vo veľkosti XL (10) sú praktickou ochranou rúk pri bežných prácach na záhrade.
Alpa Pamenol bylinný masážny krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Pamenol bylinný masážny krém, 40 g
Kód: 10577
Kód dod.: 00168
EAN: 8594001770472
95%
1.43 EUR
35.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný bylinný masážny krém s obsahom mentolu, kafru, eukalyptu a mäty pre úľavu pri revmatických bolestiach, prechladnutí, bolestiach hlavy, telesnej únave a pri pomliaždeninách.
Alpa univerzálny masážny krém, 250 ml
ALPA® Francovka
Alpa univerzálny masážny krém, 250 ml
Kód: 10559
Kód dod.: 00295
EAN: 85922204
92%
5.87 EUR
23.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny masážny krém pre okamžitý a dlhodobý pocit uvoľnenia a osvieženia s vysokým obsahom minerálneho oleja, ktorý vytvára na povrchu pokožky klzký film a tým zaručuje možnosť masáže bez nepríjemného trenia.
AKCE
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 1806492
Kód dod.: 795316
EAN: 8008970043647
100%
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový sprchový gel s orientálnou vôňou pre ženy.
Harmony Good For Food 2vrstvové kuchynské utierky, 2 role
Harmony
Harmony Good For Food 2vrstvové kuchynské utierky, 2 role
Kód: 2304250
 
EAN: 8584014007344
 
2.39 EUR
1.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Papierové utierky v roli, 2-vrstvá, celulóza, v balení 2 ks. Utierky sú špeciálne určené pre kontakt s jedlom a vďaka 2 vrstvám majú lepšiu pevnosť a absorpciu. Dĺžka jednej role 19 metrov.
Indulona Original ochranný krém na ruky, 75 ml
Indulona®
Indulona Original ochranný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2309550
Kód dod.: 820033
EAN: 8592297009702
100%
2.16 EUR
28.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Original je regeneračný, ochranný a premasťujúci krém na ruky určený pre každodennú starostlivosť o vysušenú a popraskanú pokožku. Pokožke dodáva pružnosť, pevnosť, prirodzenú vláčnosť a obnovuje bariérové funkcie pokožky.
Indulona krém na ruky Upokojujúci zázrak, 50 ml
Indulona®
Indulona krém na ruky Upokojujúci zázrak, 50 ml
Kód: 2400434
Kód dod.: 820029
EAN: 8592297010104
100%
2.16 EUR
43.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona krém na ruky upokojujúci zázrak bol špeciálne vyvinutý tak, aby poskytol okamžitý komfort suchým rukám. Efektívne hydratuje a upokojuje pokožku a poskytuje jej dlhodobú ochranu.
Glysolid krém na ruky Classica, tuba 100 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruky Classica, tuba 100 ml
Kód: 2501942
Kód dod.: 794675
EAN: 8720181399411
 
3.26 EUR
32.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glysolid krém na ruky Classica z Talianska je bohatý ošetrujúci balzam na ruky so zmäkčujúcimi olejmi a 38% glycerínom pre okamžitý pocit hebkosti a hydratácie, keď sú vaše ruky suché a unavené.
Nivea Intensive Care krém na ruky, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
4.56 EUR
45.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zamatovo hebký dotyk máte na dosah ruky! Doprajte pokožke svojich rúk výnimočnú starostlivosť a intenzívnu výživu po celých 24 hodín. Vyskúšajte - NIVEA Krém na ruky Intensive Care.
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko, 625 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko, 625 ml
Kód: 2505451
Kód dod.: 810084
EAN: 9005800308456
 
13.69 EUR
21.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Túžite po sametovo hladkej pokožke bez podráždenia? Vyskúšajte Krémové telové mlieko Smooth Sensation, ktoré vďaka svojmu zloženiu pokožku nielen hydratuje a vyživuje, ale aj zjemňuje.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Kód: 2505874
Kód dod.: 394800
EAN: 8595718000005
 
11.92 EUR
17.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.