sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, červenohnedá, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, červenohnedá, 5 kg
Kód: 2504964
Kód dod.: 328829
EAN: 8595002327054
 
68.66 EUR
13.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Novovyvinutá náterová hmota hodvábne lesklého vzhľadu v atraktívnej modernej farebnej škále. Jedná sa o základný i vrchný náter v jednom, ktorý poskytuje okrem atraktívneho vzhľadu aj dokonalú antikoróznu ochranu.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0530 stredná zelená vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0530 stredná zelená vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507266
Kód dod.: 328544
EAN: 8591235098792
 
12.57 EUR
20.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507265
Kód dod.: 328542
EAN: 8591235099430
 
36.40 EUR
14.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi náteru a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2508329
Kód dod.: 328540
EAN: 8591235098723
 
8.66 EUR
14.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0570 zelená tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0570 zelená tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507268
Kód dod.: 328546
EAN: 8591235098778
 
10.39 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň strieborný, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň strieborný, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504984
Kód dod.: 327815
EAN: 8590627986624
 
30.65 EUR
30.66 EUR
32.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hammerite Priamo na ryzu je jednosložková na vzduchu schnúca antikorózna a dekoratívna farba na železné kovy (oceľ, železo, liatina) pre použitie v exteriéri aj interiéri. Strieborný odtieň, 0,7 l + 0,25 l.
Hammerite kladívková farba priamo na zhrdzavovaný kov, odtieň čierny, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite kladívková farba priamo na zhrdzavovaný kov, odtieň čierny, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504987
Kód dod.: 327869
EAN: 8590627986693
 
30.65 EUR
30.66 EUR
32.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková na vzduchu schnúca antikorózna a dekoračná farba na železné kovy (ocel, železo, liatina) na použitie v exteriéri aj interiéri.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, dub, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, dub, 250 g
Kód: 2504863
Kód dod.: 511244
EAN: 8591235075472
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 6 kg
Čerťák
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 6 kg
Kód: 2500235
Kód dod.: 416530
EAN: 8591235093070
100%
7.17 EUR
1.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hašené vápno pre stavebníctvo, záhradníctvo a pre tradičné dezinfikovanie hospodárskych stavení a budov.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 2,5 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 2,5 l
Kód: 2503836
Kód dod.: 180141
EAN: 8595073020397
 
36.74 EUR
36.75 EUR
14.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 2,5 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 2,5 l
Kód: 2503877
Kód dod.: 180109
EAN: 8595073020342
 
39.09 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 350 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 350 ml
Kód: 2503950
Kód dod.: 180002
EAN: 8595073025415
 
5.61 EUR
16.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, 500 g
Kód: 2502866
Kód dod.: 500511
EAN: 8594825000908
 
6.09 EUR
12.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne lepidlo pre vodoodolné lepenie v triede odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otvorenosti a rýchlosťou zaschnutia. Využitie v obalovej technike, modelárskych dielňach, drevospracujúcom a nábytkárskom priemysle.
PATTEX Wood Standard, disperzné lepidlo na drevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, disperzné lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2503317
Kód dod.: 500360
EAN: 5997272367809
 
4.87 EUR
19.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na báze vody vhodné na lepenie všetkých druhov dreva, vrátane tvrdého dreva, kože, papiera, lepenky, textilu a polystyrénu.
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na drevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2503263
Kód dod.: 500368
EAN: 5997272367885
 
6.61 EUR
26.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodovzdorné disperzné lepidlo na lepenie dreva a príbuzných materiálov, ktoré sú vystavené vyššej vlhkosti alebo krátkodobému pôsobeniu vody.
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 803 Truly Love 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 803 Truly Love 4 g
Kód: 2502118
Kód dod.: 13.803
EAN: 4052136352009
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Každý deň si doprajte iný odtieň s rúžom Perfect Color od Artdeco. Jeho krémové a hladké zloženie sp
truckzdarma
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501322
 
EAN: 8054754407235
 
162.16 EUR
1 621.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Capri, ostrov známy svojou prirodzeno
Het Klasik Color malířská barva, 0597 svetlá zelená, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0597 svetlá zelená, 7+1 kg
Kód: 2503713
Kód dod.: 401055
EAN: 8594002530808
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otieraniu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantar, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantar, 8 kg
Kód: 2502719
Kód dod.: 302107
EAN: 8595002319325
 
91.28 EUR
11.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebná, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebná, 8 kg
Kód: 2505980
Kód dod.: 302139
EAN: 8595002321458
 
91.28 EUR
11.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 3,5 kg
Kód: 2505530
Kód dod.: 302138
EAN: 8595002321472
 
46.48 EUR
46.49 EUR
13.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokopretierajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 700 g
Kód: 2503621
Kód dod.: 302115
EAN: 8595002319998
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, borovica, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, borovica, 3,5 kg
Kód: 2503594
Kód dod.: 302119
EAN: 8595002320086
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 3,5 kg
Kód: 2504518
Kód dod.: 302098
EAN: 8595002324084
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Působí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.