sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Končící produkty
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampón na lesklú srsť pre psov 95 g
Bomb Cosmetics
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampón na lesklú srsť pre psov 95 g
Kód: 2400178
Kód dod.: 10002
EAN: 5037028275399
 
-
24.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hĺbkovo ošetrujúca zmes extraktu z ovsených vločiek, harmančeka a levanduľových esenciálnych olejov,
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0540 tmavo zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0540 tmavo zelená, 4 l
Kód: 2503860
Kód dod.: 328403
EAN: 8595073022551
 
96.75 EUR
96.76 EUR
24.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická náter na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
truckzdarma
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 9 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 9 l
Kód: 2504432
Kód dod.: 328660
EAN: 8591235055603
 
208.69 EUR
23.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 2,5 l
Kód: 2504362
Kód dod.: 328639
EAN: 8591235045819
 
71.09 EUR
71.10 EUR
28.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0440 modrá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0440 modrá, 2,5 l
Kód: 2504360
Kód dod.: 328633
EAN: 8591235045789
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 4 l
Kód: 2504355
Kód dod.: 328617
EAN: 8591235045703
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 6200 plynárenská žltá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 6200 plynárenská žltá, 600 ml
Kód: 2504125
Kód dod.: 328460
EAN: 8595073022704
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická náter na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkou, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, červenohnedá, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, červenohnedá, 5 kg
Kód: 2504964
Kód dod.: 328829
EAN: 8595002327054
 
68.66 EUR
13.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Novovyvinutá náterová hmota hodvábne lesklého vzhľadu v atraktívnej modernej farebnej škále. Jedná sa o základný i vrchný náter v jednom, ktorý poskytuje okrem atraktívneho vzhľadu aj dokonalú antikoróznu ochranu.
Supermal 3v1 S2177 0240 hnedá stredná vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0240 hnedá stredná vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507262
Kód dod.: 328538
EAN: 8591235099423
 
37.05 EUR
14.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnú farbu.
Supermal 3v1 S2177 0570 zelená tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0570 zelená tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2508336
Kód dod.: 328548
EAN: 8591235099447
 
42.83 EUR
17.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0240 hnedá stredná vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0240 hnedá stredná vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507261
Kód dod.: 328536
EAN: 8591235098761
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polosaténová farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, mahagón, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, mahagón, 700 g
Kód: 2503620
Kód dod.: 302112
EAN: 8595002320031
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 3,5 kg
Kód: 2504524
Kód dod.: 302086
EAN: 8595002324121
 
55.18 EUR
15.77EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná natieracia hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, mahagón, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, mahagón, 3,5 kg
Kód: 2503601
Kód dod.: 302113
EAN: 8595002320048
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Naturella dámske vložky Classic Maxi, 8 ks
Naturella
Naturella dámske vložky Classic Maxi, 8 ks
Kód: 46565
Kód dod.: 916134
EAN: 4015400317999
90%
1.30 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámske hygienické vložky s obsahom harmančeka zabezpečujúce komfortnú a spoľahlivú ochranu.
Soudal 66A polyuretánové lepidlo na drevo, 750 g
Soudal
Soudal 66A polyuretánové lepidlo na drevo, 750 g
Kód: 2502875
Kód dod.: 501745
EAN: 5411183039476
 
14.30 EUR
14.31 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánové lepidlo na drevo, krátka doba schnutia, veľmi vysoká lepiaca sila a vodovzdornosť D4 (ČSN EN 204).
truckzdarma
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501324
 
EAN: 8054754407280
 
138.55 EUR
1 385.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Light Blue Capri In Love Pour Hom
Ceresit CS25 sanitárny silikón, bahama, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitárny silikón, bahama, 280 ml
Kód: 2507946
Kód dod.: 519433
EAN: 8691451080318
 
11.53 EUR
41.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vyplnenie dilatačných a spojovacích spár medzi keramickými obkladmi a dlažbou v rohoch alebo v spojoch stien, podláh a na usadzovanie zariadení v sanitárnej oblasti.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, dub, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, dub, 250 g
Kód: 2504863
Kód dod.: 511244
EAN: 8591235075472
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
AKCE
Motip Rallye univerzálny akrylátový lak, čierny lesk, 600 ml
Motip
Motip Rallye univerzálny akrylátový lak, čierny lesk, 600 ml
Kód: 2506625
Kód dod.: 105410
EAN: 8711347231065
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny lak v akrylátovom prevedení, rychloschnúci s vysokou krycou schopnosťou. Odolný voči vplyvom počasia. Vhodný pre široké použitie v automobilovom i inom priemysle. Vhodný aj na drevo a niektoré plasty.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Kód: 2504113
Kód dod.: 328301
EAN: 8595073022223
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základný i vrchný syntetický náter na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
truckzdarma
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0110 šedý, 9 l
Formex
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0110 šedý, 9 l
Kód: 2503882
Kód dod.: 183548
EAN: 8595073021578
 
158.51 EUR
17.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným náterom ľahkých farebných kovov a železa. Je vhodná aj pre nátery ocele pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnúce emaily.
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0840 červenohnedý, 600 ml
Formex
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0840 červenohnedý, 600 ml
Kód: 2504143
Kód dod.: 183590
EAN: 8591235039948
 
12.13 EUR
20.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným náterom ľahkých farebných kovov a železa. Je vhodná aj na nátery ocele pod emaily nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnúce. Vyžaduje si rýchle zasychanie.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Kód: 2500371
Kód dod.: 180100
EAN: 8595073020335
 
9.83 EUR
16.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.