sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Motip Rallye univerzálny akrylátový lak, čierny lesk, 600 ml
Motip
Motip Rallye univerzálny akrylátový lak, čierny lesk, 600 ml
Kód: 2506625
Kód dod.: 105410
EAN: 8711347231065
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny lak v akrylátovom prevedení, rychloschnúci s vysokou krycou schopnosťou. Odolný voči vplyvom počasia. Vhodný pre široké použitie v automobilovom i inom priemysle. Vhodný aj na drevo a niektoré plasty.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Kód: 2500371
Kód dod.: 180100
EAN: 8595073020335
 
9.83 EUR
16.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
AKCE
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 4 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 4 l
Kód: 2503828
Kód dod.: 180142
EAN: 8595073020403
 
48.66 EUR
12.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce natieracie hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Detecha Superkov základná i vrchná farba na kov, zelený mat, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov základná i vrchná farba na kov, zelený mat, 5 kg
Kód: 2503432
Kód dod.: 328778
EAN: 8595002316331
 
61.27 EUR
12.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná antikorózna syntetická náterová hmota určená k povrchovej úprave kovových materiálov a k ich účinnej ochrane proti vzniku korózie.
Detecha Superkov základná i vrchná farba na kov, šedý mat, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov základná i vrchná farba na kov, šedý mat, 5 kg
Kód: 2503428
Kód dod.: 328754
EAN: 8595002316300
 
61.27 EUR
12.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná antikorózna syntetická náterová hmota určená k povrchovej úprave kovových materiálov a k ich účinnej ochrane proti vzniku korózie.
Detecha Superkov základná i vrchná farba na kov, hnedý mat, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov základná i vrchná farba na kov, hnedý mat, 5 kg
Kód: 2503430
Kód dod.: 328766
EAN: 8595002316249
 
61.27 EUR
12.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná antikorózna syntetická náterová hmota určená k povrchovej úprave kovových materiálov a k ich účinnej ochrane proti vzniku korózie.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Kód: 2500226
Kód dod.: 180164
EAN: 8595073020434
 
9.23 EUR
15.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
AKCE
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 4 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 4 l
Kód: 2503881
Kód dod.: 180168
EAN: 8595073020441
 
48.66 EUR
12.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 500 g
Kód: 2504554
Kód dod.: 512242
EAN: 8591235062892
 
10.87 EUR
21.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., pretierateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Lazurol akrylátový tmel na drevo, jilm, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, jilm, 250 g
Kód: 2504864
Kód dod.: 511245
EAN: 8591235075533
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0110 stredne šedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0110 stredne šedá, 600 ml
Kód: 2504115
Kód dod.: 328322
EAN: 8595073022292
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická farba na železo. Určená na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 2,5 l
Kód: 2504350
Kód dod.: 328603
EAN: 8591235045635
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány atď.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 4 l
Kód: 2504369
Kód dod.: 328659
EAN: 8591235045918
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 600 ml
Kód: 2504504
Kód dod.: 328673
EAN: 8591235056723
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomattná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 600 ml
Kód: 2504345
Kód dod.: 328637
EAN: 8591235045802
 
17.13 EUR
28.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0155 antracit, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0155 antracit, 4 l
Kód: 2505495
Kód dod.: 328686
EAN: 8591235093452
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0620 žltá, 2,5 l
REMAL
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0620 žltá, 2,5 l
Kód: 2504364
Kód dod.: 328645
EAN: 8591235045840
 
61.54 EUR
24.62EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, mahagón, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, mahagón, 3,5 kg
Kód: 2503601
Kód dod.: 302113
EAN: 8595002320048
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 3,5 kg
Kód: 2504524
Kód dod.: 302086
EAN: 8595002324121
 
55.18 EUR
15.77EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná natieracia hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, mahagón, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, mahagón, 700 g
Kód: 2503620
Kód dod.: 302112
EAN: 8595002320031
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0280 hnedá tmavá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0280 hnedá tmavá, 600 ml
Kód: 2504343
Kód dod.: 328625
EAN: 8591235045741
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 6 kg
Čerťák
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 6 kg
Kód: 2500235
Kód dod.: 416530
EAN: 8591235093070
100%
7.17 EUR
1.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hašené vápno pre stavebníctvo, záhradníctvo a pre tradičné dezinfikovanie hospodárskych stavení a budov.
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na drevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2503263
Kód dod.: 500368
EAN: 5997272367885
 
6.61 EUR
26.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodovzdorné disperzné lepidlo na lepenie dreva a príbuzných materiálov, ktoré sú vystavené vyššej vlhkosti alebo krátkodobému pôsobeniu vody.
PATTEX Wood Standard, disperzné lepidlo na drevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, disperzné lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2503317
Kód dod.: 500360
EAN: 5997272367809
 
4.87 EUR
19.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na báze vody vhodné na lepenie všetkých druhov dreva, vrátane tvrdého dreva, kože, papiera, lepenky, textilu a polystyrénu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.