sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 600 ml
Kód: 2504345
Kód dod.: 328637
EAN: 8591235045802
 
17.13 EUR
28.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0620 žltá, 2,5 l
REMAL
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0620 žltá, 2,5 l
Kód: 2504364
Kód dod.: 328645
EAN: 8591235045840
 
61.54 EUR
24.62EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0110 šedá, 700 g
Denas
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0110 šedá, 700 g
Kód: 2500299
Kód dod.: 340415
EAN: 8592474003431
 
10.09 EUR
14.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná antikorózna ochrana železa, hliníka, medi, pozinku na kovových strechách a stavebných konštrukciách. Vodou riediteľná farba na kovy pre interiér a exteriér.
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0100 biela, 700 g
Denas
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorózna farba na kov, 0100 biela, 700 g
Kód: 2500298
Kód dod.: 340405
EAN: 8592474015953
 
10.09 EUR
14.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná antikorózna ochrana železa, hliníka, medi, pozinku na kovových strechách a stavebných konštrukciách. Vodou riediteľná farba na kovy pre interiér a exteriér.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0280 hnedá tmavá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0280 hnedá tmavá, 600 ml
Kód: 2504343
Kód dod.: 328625
EAN: 8591235045741
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Kód: 2504113
Kód dod.: 328301
EAN: 8595073022223
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základný i vrchný syntetický náter na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
truckzdarma
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0110 šedý, 9 l
Formex
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0110 šedý, 9 l
Kód: 2503882
Kód dod.: 183548
EAN: 8595073021578
 
158.51 EUR
17.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným náterom ľahkých farebných kovov a železa. Je vhodná aj pre nátery ocele pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnúce emaily.
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0840 červenohnedý, 600 ml
Formex
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0840 červenohnedý, 600 ml
Kód: 2504143
Kód dod.: 183590
EAN: 8591235039948
 
12.13 EUR
20.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným náterom ľahkých farebných kovov a železa. Je vhodná aj na nátery ocele pod emaily nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnúce. Vyžaduje si rýchle zasychanie.
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 6 kg
Čerťák
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 6 kg
Kód: 2500235
Kód dod.: 416530
EAN: 8591235093070
100%
7.17 EUR
1.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hašené vápno pre stavebníctvo, záhradníctvo a pre tradičné dezinfikovanie hospodárskych stavení a budov.
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, 500 g
Kód: 2502866
Kód dod.: 500511
EAN: 8594825000908
 
6.09 EUR
12.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne lepidlo pre vodoodolné lepenie v triede odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otvorenosti a rýchlosťou zaschnutia. Využitie v obalovej technike, modelárskych dielňach, drevospracujúcom a nábytkárskom priemysle.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0060 borovica, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0060 borovica, 3,5 l
Kód: 2504951
Kód dod.: 250552
EAN: 5904078188866
 
41.52 EUR
41.53 EUR
11.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšená vodoodpudivosť, vysoká priľnavosť ďalšieho náteru, mechanická odolnosť a tiež hlboká penetrácia.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0080 mahagón, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0080 mahagón, 3,5 l
Kód: 2504949
Kód dod.: 250544
EAN: 5904078188958
 
41.52 EUR
41.53 EUR
11.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšenú vodoodpudivosť, vysokú priľnavosť ďalšieho náteru, mechanickú odolnosť a tiež hlbokú penetráciu.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0120 kamenná šedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0120 kamenná šedá, 700 g
Kód: 2504906
Kód dod.: 262418
EAN: 8594166557222
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom i vnútornom prostredí.
AKCE
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0130 tmavá šedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0130 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2504907
Kód dod.: 262424
EAN: 8594166557468
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby i profesionálne použitie vo vonkajšom i vnútornom prostredí.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0420 holubia modrá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0420 holubia modrá, 700 g
Kód: 2504911
Kód dod.: 262448
EAN: 8594166551411
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantar, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantar, 8 kg
Kód: 2502719
Kód dod.: 302107
EAN: 8595002319325
 
91.28 EUR
11.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebná, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebná, 8 kg
Kód: 2505980
Kód dod.: 302139
EAN: 8595002321458
 
91.28 EUR
11.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 3,5 kg
Kód: 2505530
Kód dod.: 302138
EAN: 8595002321472
 
46.48 EUR
46.49 EUR
13.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokopretierajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Het Klasik Color malířská barva, 0597 svetlá zelená, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0597 svetlá zelená, 7+1 kg
Kód: 2503713
Kód dod.: 401055
EAN: 8594002530808
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otieraniu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
LAVON pasta na ruky Tekutá Hand Care, 5 kg
Lavon
LAVON pasta na ruky Tekutá Hand Care, 5 kg
Kód: 2501608
Kód dod.: 791028
EAN: 8594187140205
100%
8.70 EUR
1.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálna tekutá umývacia pasta pre silne znečistené ruky. Vhodná aj na veľmi odolnú špínu.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0530 stredná zelená vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0530 stredná zelená vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507266
Kód dod.: 328544
EAN: 8591235098792
 
12.57 EUR
20.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507265
Kód dod.: 328542
EAN: 8591235099430
 
36.40 EUR
14.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi náteru a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0280 hnedá tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2508329
Kód dod.: 328540
EAN: 8591235098723
 
8.66 EUR
14.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzi vrstvy a súčasne vrchnej farby.
AKCE
Supermal 3v1 S2177 0570 zelená tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0570 zelená tmavá vrchná syntetická farba na kovy, 0,6 l
Kód: 2507268
Kód dod.: 328546
EAN: 8591235098778
 
10.39 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, mezivrstvy a súčasne vrchnej farby.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.