sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 803 Truly Love 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 803 Truly Love 4 g
Kód: 2502118
Kód dod.: 13.803
EAN: 4052136352009
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Každý deň si doprajte iný odtieň s rúžom Perfect Color od Artdeco. Jeho krémové a hladké zloženie sp
truckzdarma
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501322
 
EAN: 8054754407235
 
162.16 EUR
1 621.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Capri, ostrov známy svojou prirodzeno
Soudal 66A polyuretánové lepidlo na drevo, 750 g
Soudal
Soudal 66A polyuretánové lepidlo na drevo, 750 g
Kód: 2502875
Kód dod.: 501745
EAN: 5411183039476
 
14.30 EUR
14.31 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánové lepidlo na drevo, krátka doba schnutia, veľmi vysoká lepiaca sila a vodovzdornosť D4 (ČSN EN 204).
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Kód: 2500226
Kód dod.: 180164
EAN: 8595073020434
 
9.23 EUR
15.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 9 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 9 l
Kód: 2503880
Kód dod.: 180146
EAN: 8595073020410
 
114.59 EUR
12.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
AKCE
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 4 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 4 l
Kód: 2503881
Kód dod.: 180168
EAN: 8595073020441
 
48.66 EUR
12.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základný i vrchný náter na kov, 0280 palisander, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základný i vrchný náter na kov, 0280 palisander, 600 ml
Kód: 2504118
Kód dod.: 328332
EAN: 8595073022391
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základný i vrchný syntetický náter na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0445 tmavomodrá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0445 tmavomodrá, 600 ml
Kód: 2504120
Kód dod.: 328370
EAN: 8595073022452
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická natier na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších natierov ocelových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 600 ml
Kód: 2504116
Kód dod.: 328340
EAN: 8595073022339
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická náter na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0243 hnedá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0243 hnedá, 4 l
Kód: 2503867
Kód dod.: 328357
EAN: 8595073022377
 
96.75 EUR
96.76 EUR
24.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická náter na železo. Určený pre zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 4 l
Kód: 2503890
Kód dod.: 328347
EAN: 8595073022346
 
96.75 EUR
96.76 EUR
24.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základný i vrchný syntetický náter na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Kód: 2504123
Kód dod.: 328480
EAN: 8595073022629
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základný i vrchný syntetický náter na železo. Určený pre zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozków, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0110 šedý, 600 ml
Formex
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0110 šedý, 600 ml
Kód: 2503839
Kód dod.: 183524
EAN: 8595073021554
 
12.13 EUR
20.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba k základným náterom ľahkých farebných kovov a železa. Taktiež na oceľ, železo, hliník, mosadz, zoxidovaný zinok, meď. Pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnúce farby.
AKCE
Hammerite kladívková farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň medený, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite kladívková farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň medený, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504986
Kód dod.: 327893
EAN: 8590627986679
 
27.22 EUR
28.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková na vzduchu schnúca antikorózna a dekoratívna farba na železné kovy (ocel, železo, liatina) pre použitie v exteriéri i interiéri.
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0110 šedá, 4 l
Formex
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0110 šedá, 4 l
Kód: 2503832
Kód dod.: 183531
EAN: 8595073021561
 
71.40 EUR
17.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená na základné nátery ľahkých farebných kovov a železa. Je vhodná aj na nátery ocele pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnúce emaily.
Hammerite kladivková farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň hnedý, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite kladivková farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň hnedý, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504985
Kód dod.: 327875
EAN: 8590627986686
 
30.65 EUR
30.66 EUR
32.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková na vzduchu schnúca antikorózna a dekoratívna farba na železné kovy (oceľ, železo, liatina) pre použitie v exteriéri i interiéri.
BALTECH kostný lepidlo, na lepenie a klíženie dreva, 300 g
BALtech
BALTECH kostný lepidlo, na lepenie a klíženie dreva, 300 g
Kód: 2504844
Kód dod.: 504511
EAN: 8591235074819
 
9.88 EUR
32.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kostný lepidlo je určené na lepenie, klíženie a predovšetkým na opravy a reštaurovanie starého dreveného nábytku. Kostný lepidlo sa nechá cca 2 hodiny nabobtnávať a potom sa postupným zahriavaním dokonale rozpustí.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, jilm, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, jilm, 250 g
Kód: 2504864
Kód dod.: 511245
EAN: 8591235075533
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 500 g
Kód: 2504554
Kód dod.: 512242
EAN: 8591235062892
 
10.87 EUR
21.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., pretierateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0110 stredne šedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0110 stredne šedá, 600 ml
Kód: 2504115
Kód dod.: 328322
EAN: 8595073022292
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická farba na železo. Určená na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 600 ml
Kód: 2504345
Kód dod.: 328637
EAN: 8591235045802
 
17.13 EUR
28.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0155 antracit, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0155 antracit, 4 l
Kód: 2505495
Kód dod.: 328686
EAN: 8591235093452
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 600 ml
Kód: 2504504
Kód dod.: 328673
EAN: 8591235056723
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomattná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0620 žltá, 2,5 l
REMAL
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0620 žltá, 2,5 l
Kód: 2504364
Kód dod.: 328645
EAN: 8591235045840
 
61.54 EUR
24.62EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.