sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Twister parfém na pranie Fresh Breeze, 250 ml
Twister
Twister parfém na pranie Fresh Breeze, 250 ml
Kód: 2508245
Kód dod.: 774984
EAN: 8596048012812
 
11.53 EUR
46.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Twister parfém na pranie Fresh Breeze dodáva prádlua sviežu vôňu počas prania. Stačí malé množstvo pre príjemne provoniaté prádlo.
AKCE
Tidy Home Florea záhradnícke rukavice M - 8, 1 pár
Tidy Home
Tidy Home Florea záhradnícke rukavice M - 8, 1 pár
Kód: 2601391
Kód dod.: 588344
EAN: 0710497223492
 
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Záhradnícke rukavice Tidy Home Florea vo veľkosti M (8) sú vhodné pre bežné práce na záhrade, ako je sadenie, pletie alebo presádzanie.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, A10 osobitá popolavá blond, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, A10 osobitá popolavá blond, 50 ml
Kód: 49819
Kód dod.: 870001
EAN: 3838824159133
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedin a ochrana proti vyplavovaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 7-1 ľadový stredne plavý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 7-1 ľadový stredne plavý, 50 ml
Kód: 2502022
Kód dod.: 869975
EAN: 9000101704792
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE receptúrou pre dlhodobý a intenzívny farebný výsledok. Zloženie s vysoce intenzívnymi pigmentmi preniká hlboko do vlasov a ukotvuje v nich farbu pre ochranu proti vyblednutiu.
Nivea Creme Soft starostlivý sprchový gél, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft starostlivý sprchový gél, 750 ml
Kód: 2505537
Kód dod.: 795251
EAN: 9005800218540
 
6.52 EUR
8.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrný sprchový gél vašu pokožku nevysuší. Zanechá ju naopak krásne hebkú a hydratovanú, aniž by narušil jej prirodzenú mikrobiálnu vrstvu. A to vďaka zloženiu s mandľovým olejom.
Lactovit Lactourea hydratačný krém, 400 ml
Lactovit
Lactovit Lactourea hydratačný krém, 400 ml
Kód: 2209345
Kód dod.: 821030
EAN: 8411135006423
100%
7.60 EUR
7.61 EUR
19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvyšuje produkciu ceramidov o 60% a ponúka tak viac regenerácie než telové mlieka, ktoré obsahujú iba ureu. Odporúča 9 z 10 dermatológov odporúča hydratačné sprchové gély a telové mlieka s obsahom urey a kyseliny mliečnej.
Polykar Drevo dvousložkový tmel na drevo, brúsiteľný, 150 g
Polykar
Polykar Drevo dvousložkový tmel na drevo, brúsiteľný, 150 g
Kód: 2503071
Kód dod.: 512350
EAN: 8594007010848
 
7.79 EUR
51.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny tmel s vysokým obsahom drevnej múčky pre tmelenie masívu, drevotriesky, laťovky a všetkých výrobkov zo dreva. Pružný, húževnatý a objemovo stály (pracuje sa s drevom), neprepadáva sa.
APEKO D3 vonkajšie vodoodolné lepidlo na drevo a savé materiály, 500 g
Apeko
APEKO D3 vonkajšie vodoodolné lepidlo na drevo a savé materiály, 500 g
Kód: 2501491
Kód dod.: 500430
EAN: 8591235093711
 
5.52 EUR
11.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na lepenie dreveného nábytku (i pre vonkajšie použitie), plávajúcich podláh so spojom pero/drážka, parkiet a tvrdého dreva z masívu i exotických drevín.
AKCE
Sokrates Sedlácka lazúra na drevo, gaštan 0,7 kg
Lazurol
Sokrates Sedlácka lazúra na drevo, gaštan 0,7 kg
Kód: 2507213
Kód dod.: 394816
EAN: 8595718000135
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazúra na drevo, dub 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazúra na drevo, dub 0,7 kg
Kód: 2505884
Kód dod.: 394836
EAN: 8595718000098
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
Ozalin levanduľový krém na ztvrdnutú pokožku, 50 g
Karlovarská kosmetika® Ozalin®
Ozalin levanduľový krém na ztvrdnutú pokožku, 50 g
Kód: 10624
Kód dod.: 822003
EAN: 8594910012038
87%
3.91 EUR
78.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Levanduľový krém na ošetrenie suchej, ztvrdnutej, alebo rozpraskanej pokožky. Veľmi účinný na ošetrenie problematickej pokožky a otlakov. Obsahuje lecithin, levanduľu a kyselinu mliečnu.
AKCE
Tesori d'Oriente Byzantium krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Byzantium krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 1907998
Kód dod.: 795317
EAN: 8008970040745
 
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový sprchový gel s orientálnou vôňou pre ženy.
RYOR rozjasňujúci očný krém s peptidmi, 30 ml
Ryor
RYOR rozjasňujúci očný krém s peptidmi, 30 ml
Kód: 2103761
Kód dod.: 822670
EAN: 8594007978001
 
11.30 EUR
376.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neparfumovaný prípravok spája šetrnú a zároveň vysoce účinnú starostlivosť o oblast očného okolia.
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Kód: 2209543
Kód dod.: 795250
EAN: 9005800223063
 
6.52 EUR
8.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si poriadnu dávku hydratácie aj počas sprchovania! Jemná starostlivosť s provitamínmi pokožku hýčka a zanecháva ju nádherne hebkú.
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
Indulona SOS Ochranný krém na ruky, 75 ml
Indulona®
Indulona SOS Ochranný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2307984
Kód dod.: 820035
EAN: 8592297009672
 
2.16 EUR
28.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona SOS je hydratačný a regeneračný krém s účinne chráni pokožku rúk pred poškodením vonkajšími vplyvmi. Krém podporuje regeneráciu suchej a popraskanej pokožky a prináša jej okamžitú úľavu.
Indulona Mesiacikový nechtíkový krém na ruky, 75 ml
Indulona®
Indulona Mesiacikový nechtíkový krém na ruky, 75 ml
Kód: 2309548
Kód dod.: 820034
EAN: 8592297009689
 
2.16 EUR
28.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Mesiacikový je regeneračne – hydratačný krém so zvláčňujúcim efektom pre normálnu a citlivú pokožku obohatený výťažkom z nechtíka lekárskeho a glycerínom pokožku zvláčňuje, zjemňuje a vyhladzuje.
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 25614
Kód dod.: 795319
EAN: 8008970011158
 
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový sprchový gel s orientálnou vôňou bieleho pižma pre ženy.
Lavon čistič na nábytok Dřevo & Lamino, 500 ml
Lavon
Lavon čistič na nábytok Dřevo & Lamino, 500 ml
Kód: 2502468
Kód dod.: 735059
EAN: 8594187143725
 
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lavon na nábytok Dřevo & Lamino je účinný prípravok na čistenie a leštenie dreveného i laminovaného nábytku.
Fortekryl voskový olej na ochranu dreva bezbarvá, 0,7 kg
Fortekryl
Fortekryl voskový olej na ochranu dreva bezbarvá, 0,7 kg
Kód: 2506140
Kód dod.: 393250
EAN: 8590892121324
 
12.83 EUR
18.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
FORTEKRYL voskový olej je ochrana dreva pred poveternostnými vplyvmi aj slnečným žiarením. Varianta bezbarvá.
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504971
Kód dod.: 820119
EAN: 9005800398815
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ruky sú vašou vizitkou. Starajte sa o ne! Upokojujúce zloženie s aloe vera dlhodobo stará o suché ruky, zanecháva ich hebké a pripravené na pohladenie: NIVEA Zklidňující krém na ruce.
Palmolive Naturals Dámsky sprchový krém Mlieko & Med 250 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Dámsky sprchový krém Mlieko & Med 250 ml
Kód: 32014
Kód dod.: 795375
EAN: 5996175232313
100%
1.96 EUR
7.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Perfektná voľba pre ženy hľadajúce denný sprchový produkt s dôrazom na hydratáciu a príjemné zmyslové zážitky. Odporúča sa pre suchú aj citlivú pokožku a tých, ktorí chcú starostlivosť bez kompromisov.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RFE3 intenzívne tmavo fialová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RFE3 intenzívne tmavo fialová, 50 ml
Kód: 49837
Kód dod.: 870019
EAN: 3838824159850
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedin a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 9-1 ľadový svetlo plavý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 9-1 ľadový svetlo plavý, 50 ml
Kód: 2501008
Kód dod.: 869977
EAN: 9000101704112
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE receptúrou pre dlhodobý a intenzívny farebný výsledok. Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentmi preniká hlboko do vlasov a ukotvuje v nich farbu pre ochranu proti vyblednutiu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.