sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Fa sprchový krém Coconut Milk, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Coconut Milk, 400 ml
Kód: 2505939
Kód dod.: 797136
EAN: 9000101009576
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SA OBJEVOVAŤ S FA! Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým gélom Fa Coconut Milk s inšpiratívnou vôňou kokosového mlieka.
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 5 kg
Lavon
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 5 kg
Kód: 2600394
Kód dod.: 735041
EAN: 8594187145088
 
6.95 EUR
1.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra jemný čistiaci krém s vápencem na všetky nenasiakavé povrchy. Ideálny aj na zaschnuté a usadené nečistoty.
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 250 ml
Kód: 2603178
Kód dod.: 810581
EAN: 8592297017011
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Moisture Miracle je ošetrujúci sprchový krém s hydratačným komplexom a starostlivými olejmi, ktorý pokožku pri každodennom umývaní šetrne čistí a súčasne pomáha zachovať jej hydratáciu a hebkosť.
Lactovit Lactourea hydratačný krém, 400 ml
Lactovit
Lactovit Lactourea hydratačný krém, 400 ml
Kód: 2209345
Kód dod.: 821030
EAN: 8411135006423
100%
7.60 EUR
7.61 EUR
19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvyšuje produkciu ceramidov o 60% a ponúka tak viac regenerácie než telové mlieka, ktoré obsahujú iba ureu. Odporúča 9 z 10 dermatológov odporúča hydratačné sprchové gély a telové mlieka s obsahom urey a kyseliny mliečnej.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N6 stredne plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, N6 stredne plavá, 50 ml
Kód: 49831
Kód dod.: 870013
EAN: 3838824159614
95%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Kód: 60487
Kód dod.: 870041
EAN: 3838824218557
95%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
Polykar Drevo dvousložkový tmel na drevo, brúsiteľný, 150 g
Polykar
Polykar Drevo dvousložkový tmel na drevo, brúsiteľný, 150 g
Kód: 2503071
Kód dod.: 512350
EAN: 8594007010848
 
7.79 EUR
51.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny tmel s vysokým obsahom drevnej múčky pre tmelenie masívu, drevotriesky, laťovky a všetkých výrobkov zo dreva. Pružný, húževnatý a objemovo stály (pracuje sa s drevom), neprepadáva sa.
AKCE
Tidy Home Florea záhradnícke rukavice M - 8, 1 pár
Tidy Home
Tidy Home Florea záhradnícke rukavice M - 8, 1 pár
Kód: 2601391
Kód dod.: 588344
EAN: 0710497223492
 
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Záhradnícke rukavice Tidy Home Florea vo veľkosti M (8) sú vhodné pre bežné práce na záhrade, ako je sadenie, pletie alebo presádzanie.
Palmolive Naturals Dámsky sprchový krém Mlieko & Med 250 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Dámsky sprchový krém Mlieko & Med 250 ml
Kód: 32014
Kód dod.: FHU23560
EAN: 5996175232313
100%
1.96 EUR
7.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Perfektná voľba pre ženy hľadajúce denný sprchový produkt s dôrazom na hydratáciu a príjemné zmyslové zážitky. Odporúča sa pre suchú aj citlivú pokožku a tých, ktorí chcú starostlivosť bez kompromisov.
AKCE
Tidy Home Florea záhradnícke rukavice XL - 10, 1 pár
Tidy Home
Tidy Home Florea záhradnícke rukavice XL - 10, 1 pár
Kód: 2601403
Kód dod.: 588343
EAN: 0710497223515
 
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Záhradnícke rukavice Tidy Home Florea vo veľkosti XL (10) sú praktickou ochranou rúk pri bežných prácach na záhrade.
AKCE
Sokrates Sedlácka lazúra na drevo, gaštan 0,7 kg
Lazurol
Sokrates Sedlácka lazúra na drevo, gaštan 0,7 kg
Kód: 2507213
Kód dod.: 394816
EAN: 8595718000135
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazúra na drevo, dub 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazúra na drevo, dub 0,7 kg
Kód: 2505884
Kód dod.: 394836
EAN: 8595718000098
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
Nivea Sun Ultra Light Daily Fluid tónovací pleťový krém na opalovanie stredný odtieň OF50+, 40 ml
Nivea®
Nivea Sun Ultra Light Daily Fluid tónovací pleťový krém na opalovanie stredný odtieň OF50+, 40 ml
Kód: 2602032
Kód dod.: 815383
EAN: 9005800389882
 
13.04 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento ultralehký tónovací pleťový krém poskytuje vysokú ochranu proti UVA/UVB žiareniu a modrému svetlu (HEV), ktoré môže spôsobovať predčasné starnutie pokožky.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RFE3 intenzívne tmavo fialová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RFE3 intenzívne tmavo fialová, 50 ml
Kód: 49837
Kód dod.: 870019
EAN: 3838824159850
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedin a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 9-1 ľadový svetlo plavý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 9-1 ľadový svetlo plavý, 50 ml
Kód: 2501008
Kód dod.: 869977
EAN: 9000101704112
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE receptúrou pre dlhodobý a intenzívny farebný výsledok. Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentmi preniká hlboko do vlasov a ukotvuje v nich farbu pre ochranu proti vyblednutiu.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, A10 osobitá popolavá blond, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, A10 osobitá popolavá blond, 50 ml
Kód: 49819
Kód dod.: 870001
EAN: 3838824159133
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedin a ochrana proti vyplavovaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 7-1 ľadový stredne plavý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 7-1 ľadový stredne plavý, 50 ml
Kód: 2502022
Kód dod.: 869975
EAN: 9000101704792
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE receptúrou pre dlhodobý a intenzívny farebný výsledok. Zloženie s vysoce intenzívnymi pigmentmi preniká hlboko do vlasov a ukotvuje v nich farbu pre ochranu proti vyblednutiu.
Nivea Moisture Care hydratačný krém na ruky, 75 ml
Nivea®
Nivea Moisture Care hydratačný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2505101
Kód dod.: 820157
EAN: 9005800398730
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte aj naozaj suchým rukám intenzívnu starostlivosť. Vďaka olivovému oleju budú opäť hebké a jemné. Pre ruky príjemné na dotyk a pekné na pohľad: NIVEA Hydratačný krém na ruky.
Alpa Pamenol bylinný masážny krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Pamenol bylinný masážny krém, 40 g
Kód: 10577
Kód dod.: 00168
EAN: 8594001770472
95%
1.43 EUR
35.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný bylinný masážny krém s obsahom mentolu, kafru, eukalyptu a mäty pre úľavu pri revmatických bolestiach, prechladnutí, bolestiach hlavy, telesnej únave a pri pomliaždeninách.
Nivea Protective Care ochranný krém na ruky, 75 ml
Nivea®
Nivea Protective Care ochranný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2504972
Kód dod.: 820118
EAN: 9005800398822
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Musí toho toľko zastat, a predsa sú tak jemné. Vaše ruky! Starajte sa o ne a chráňte ich pred vysušovaním. Verte sile prírody: NIVEA Ochranný krém na ruky.
CXS Furny Kombi pracovné rukavice veľkosť 9 blister, 1 pár
CXS Furny Kombi pracovné rukavice veľkosť 9 blister, 1 pár
Kód: 2508749
Kód dod.: 598877
EAN: 8591940299675
 
4.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pracovné rukavice CXS Furny Kombi vo veľkosti 9 sú odolné kombinované rukavice vhodné pre náročnejšiu manuálnu prácu.
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 25614
Kód dod.: 795319
EAN: 8008970011158
 
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový sprchový gel s orientálnou vôňou bieleho pižma pre ženy.
Lavon čistič na nábytok Dřevo & Lamino, 500 ml
Lavon
Lavon čistič na nábytok Dřevo & Lamino, 500 ml
Kód: 2502468
Kód dod.: 735059
EAN: 8594187143725
 
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lavon na nábytok Dřevo & Lamino je účinný prípravok na čistenie a leštenie dreveného i laminovaného nábytku.
Fortekryl voskový olej na ochranu dreva bezbarvá, 0,7 kg
Fortekryl
Fortekryl voskový olej na ochranu dreva bezbarvá, 0,7 kg
Kód: 2506140
Kód dod.: 393250
EAN: 8590892121324
 
12.83 EUR
18.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
FORTEKRYL voskový olej je ochrana dreva pred poveternostnými vplyvmi aj slnečným žiarením. Varianta bezbarvá.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.