sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0910 hliníková, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0910 hliníková, 600 ml
Kód: 2504124
Kód dod.: 328490
EAN: 8595073022667
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická náter na železo. Určená na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0445 tmavomodrá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0445 tmavomodrá, 4 l
Kód: 2503892
Kód dod.: 328375
EAN: 8595073022469
 
96.75 EUR
96.76 EUR
24.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická farba na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozků, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 2,5 l
Pragoprimer
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 2,5 l
Kód: 2503800
Kód dod.: 181507
EAN: 8595073021820
 
38.92 EUR
15.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená na základné a podkladové nátery dreva. Vyniká veľmi dobrou kryvostí, dobrým rozlivom, rýchlym zasychaním. Má výbornú brúsiteľnosť a vysokú priľnavosť k dreveným podkladom.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Kód: 2500371
Kód dod.: 180100
EAN: 8595073020335
 
9.83 EUR
16.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
AKCE
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 4 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 4 l
Kód: 2503828
Kód dod.: 180142
EAN: 8595073020403
 
48.66 EUR
12.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce natieracie hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Detecha Superkov základná i vrchná farba na kov, zelený mat, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov základná i vrchná farba na kov, zelený mat, 5 kg
Kód: 2503432
Kód dod.: 328778
EAN: 8595002316331
 
61.27 EUR
12.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná antikorózna syntetická náterová hmota určená k povrchovej úprave kovových materiálov a k ich účinnej ochrane proti vzniku korózie.
Detecha Superkov základná i vrchná farba na kov, šedý mat, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov základná i vrchná farba na kov, šedý mat, 5 kg
Kód: 2503428
Kód dod.: 328754
EAN: 8595002316300
 
61.27 EUR
12.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná antikorózna syntetická náterová hmota určená k povrchovej úprave kovových materiálov a k ich účinnej ochrane proti vzniku korózie.
Detecha Superkov základná i vrchná farba na kov, hnedý mat, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov základná i vrchná farba na kov, hnedý mat, 5 kg
Kód: 2503430
Kód dod.: 328766
EAN: 8595002316249
 
61.27 EUR
12.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná antikorózna syntetická náterová hmota určená k povrchovej úprave kovových materiálov a k ich účinnej ochrane proti vzniku korózie.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Kód: 2504113
Kód dod.: 328301
EAN: 8595073022223
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základný i vrchný syntetický náter na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
truckzdarma
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0110 šedý, 9 l
Formex
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0110 šedý, 9 l
Kód: 2503882
Kód dod.: 183548
EAN: 8595073021578
 
158.51 EUR
17.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným náterom ľahkých farebných kovov a železa. Je vhodná aj pre nátery ocele pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnúce emaily.
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0840 červenohnedý, 600 ml
Formex
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0840 červenohnedý, 600 ml
Kód: 2504143
Kód dod.: 183590
EAN: 8591235039948
 
12.13 EUR
20.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným náterom ľahkých farebných kovov a železa. Je vhodná aj na nátery ocele pod emaily nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnúce. Vyžaduje si rýchle zasychanie.
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukalyptus a cédrové drevo elektrický osviežovač vzduchu náhradná náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukalyptus a cédrové drevo elektrický osviežovač vzduchu náhradná náplň 19 ml
Kód: 2502276
Kód dod.: 731899
EAN: 5999109545916
 
3.91 EUR
205.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vdýchnite sviežosť a upokojujúcu vôňu do svojho domova s náhradnou náplňou Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood.
LAVON pasta na ruky Tekutá Hand Care, 5 kg
Lavon
LAVON pasta na ruky Tekutá Hand Care, 5 kg
Kód: 2501608
Kód dod.: 791028
EAN: 8594187140205
100%
8.70 EUR
1.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálna tekutá umývacia pasta pre silne znečistené ruky. Vhodná aj na veľmi odolnú špínu.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0280 hnedá tmavá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0280 hnedá tmavá, 600 ml
Kód: 2504343
Kód dod.: 328625
EAN: 8591235045741
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Končící produkty
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Kód: 2202255
Kód dod.: 815162
EAN: 42449485
 
9.13 EUR
182.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra voděodolné složení s velmi vysokou ochranou okamžitě chrání citlivou dětskou pokožku před UVA/UVB zářením a před dehydratací.
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 6 kg
Čerťák
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 6 kg
Kód: 2500235
Kód dod.: 416530
EAN: 8591235093070
100%
7.17 EUR
1.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hašené vápno pre stavebníctvo, záhradníctvo a pre tradičné dezinfikovanie hospodárskych stavení a budov.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 2,5 l
Kód: 2504356
Kód dod.: 328621
EAN: 8591235045727
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomätná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0280 hnedá tmavá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0280 hnedá tmavá, 2,5 l
Kód: 2504358
Kód dod.: 328627
EAN: 8591235045758
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, 500 g
Kód: 2502866
Kód dod.: 500511
EAN: 8594825000908
 
6.09 EUR
12.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne lepidlo pre vodoodolné lepenie v triede odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otvorenosti a rýchlosťou zaschnutia. Využitie v obalovej technike, modelárskych dielňach, drevospracujúcom a nábytkárskom priemysle.
Druchema Dispercoll D3 disperzné lepidlo na drevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D3 disperzné lepidlo na drevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503129
Kód dod.: 500550
EAN: 8594825000939
 
5.65 EUR
11.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dispercoll D3 je lepidlo pre vodovzdorné lepenie v triede D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou), vytvára elastické spoje s vysokou pevnosťou, nemá vplyv na ostrie obrábacích strojov.
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503110
Kód dod.: 500512
EAN: 8594825009291
 
6.30 EUR
12.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dispercoll D2 je univerzálne lepidlo pre vodovzdorné lepenie vo triede odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otvorenosti a rýchlosťou zasychania. Využitie v obalovej technike, modelárstve, spracovaní dreva a nábytkárskom priemysle.
Het Klasik Color malířská barva, 0597 svetlá zelená, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0597 svetlá zelená, 7+1 kg
Kód: 2503713
Kód dod.: 401055
EAN: 8594002530808
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otieraniu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantar, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantar, 8 kg
Kód: 2502719
Kód dod.: 302107
EAN: 8595002319325
 
91.28 EUR
11.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebná, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebná, 8 kg
Kód: 2505980
Kód dod.: 302139
EAN: 8595002321458
 
91.28 EUR
11.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.