sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, červenohnedá, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, červenohnedá, 5 kg
Kód: 2504964
Kód dod.: 328829
EAN: 8595002327054
 
68.49 EUR
13.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Novovyvinutá náterová hmota hodvábne lesklého vzhľadu v atraktívnej modernej farebnej škále. Jedná sa o základný i vrchný náter v jednom, ktorý poskytuje okrem atraktívneho vzhľadu aj dokonalú antikoróznu ochranu.
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, 500 g
Kód: 2502866
Kód dod.: 500511
EAN: 8594825000908
 
6.06 EUR
6.07 EUR
12.12EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne lepidlo pre vodoodolné lepenie v triede odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otvorenosti a rýchlosťou zaschnutia. Využitie v obalovej technike, modelárskych dielňach, drevospracujúcom a nábytkárskom priemysle.
Het Klasik Color malířská barva, 0597 svetlá zelená, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0597 svetlá zelená, 7+1 kg
Kód: 2503713
Kód dod.: 401055
EAN: 8594002530808
 
22.64 EUR
2.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otieraniu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantar, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantar, 8 kg
Kód: 2502719
Kód dod.: 302107
EAN: 8595002319325
 
91.03 EUR
11.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebná, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebná, 8 kg
Kód: 2505980
Kód dod.: 302139
EAN: 8595002321458
 
91.03 EUR
11.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 3,5 kg
Kód: 2505530
Kód dod.: 302138
EAN: 8595002321472
 
46.36 EUR
13.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokopretierajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na drevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2503263
Kód dod.: 500368
EAN: 5997272367885
 
6.59 EUR
26.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodovzdorné disperzné lepidlo na lepenie dreva a príbuzných materiálov, ktoré sú vystavené vyššej vlhkosti alebo krátkodobému pôsobeniu vody.
PATTEX Wood Standard, disperzné lepidlo na drevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, disperzné lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2503317
Kód dod.: 500360
EAN: 5997272367809
 
4.86 EUR
19.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na báze vody vhodné na lepenie všetkých druhov dreva, vrátane tvrdého dreva, kože, papiera, lepenky, textilu a polystyrénu.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, jilm, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, jilm, 250 g
Kód: 2504864
Kód dod.: 511245
EAN: 8591235075533
 
2.60 EUR
10.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 500 g
Kód: 2504554
Kód dod.: 512242
EAN: 8591235062892
 
10.85 EUR
21.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., pretierateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Lazurol akrylátový tmel na drevo, dub, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, dub, 250 g
Kód: 2504863
Kód dod.: 511244
EAN: 8591235075472
 
2.60 EUR
10.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0110 stredne šedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0110 stredne šedá, 600 ml
Kód: 2504115
Kód dod.: 328322
EAN: 8595073022292
 
14.53 EUR
24.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická farba na železo. Určená na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0155 antracit, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0155 antracit, 4 l
Kód: 2505495
Kód dod.: 328686
EAN: 8591235093452
 
91.73 EUR
22.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 600 ml
Kód: 2504345
Kód dod.: 328637
EAN: 8591235045802
 
17.08 EUR
28.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 2,5 l
Kód: 2504350
Kód dod.: 328603
EAN: 8591235045635
 
59.63 EUR
23.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány atď.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 4 l
Kód: 2504369
Kód dod.: 328659
EAN: 8591235045918
 
91.73 EUR
22.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 600 ml
Kód: 2504504
Kód dod.: 328673
EAN: 8591235056723
 
15.26 EUR
25.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomattná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0620 žltá, 2,5 l
REMAL
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0620 žltá, 2,5 l
Kód: 2504364
Kód dod.: 328645
EAN: 8591235045840
 
61.36 EUR
24.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 700 g
Kód: 2503621
Kód dod.: 302115
EAN: 8595002319998
 
12.10 EUR
17.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, borovica, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, borovica, 3,5 kg
Kód: 2503594
Kód dod.: 302119
EAN: 8595002320086
 
50.70 EUR
14.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 3,5 kg
Kód: 2504518
Kód dod.: 302098
EAN: 8595002324084
 
50.70 EUR
14.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Působí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jedľa, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jedľa, 3,5 kg
Kód: 2504621
Kód dod.: 302126
EAN: 8595002320123
 
50.70 EUR
14.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, mahagón, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, mahagón, 3,5 kg
Kód: 2503601
Kód dod.: 302113
EAN: 8595002320048
 
50.70 EUR
14.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 3,5 kg
Kód: 2504524
Kód dod.: 302086
EAN: 8595002324121
 
55.04 EUR
15.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná natieracia hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.