sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 600 ml
Kód: 2503858
Kód dod.: 181503
EAN: 8595073021813
 
10.26 EUR
17.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným a podkladovým náterom dreva. Vyniká veľmi dobrou kryvostí, dobrým rozlivom, rýchlym zasychaním. Má výbornú brúsiteľnosť a vysokú prilnavosť k dreveným podkladom.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Kód: 2504113
Kód dod.: 328301
EAN: 8595073022223
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základný i vrchný syntetický náter na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
truckzdarma
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0110 šedý, 9 l
Formex
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0110 šedý, 9 l
Kód: 2503882
Kód dod.: 183548
EAN: 8595073021578
 
158.51 EUR
17.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným náterom ľahkých farebných kovov a železa. Je vhodná aj pre nátery ocele pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnúce emaily.
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0840 červenohnedý, 600 ml
Formex
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0840 červenohnedý, 600 ml
Kód: 2504143
Kód dod.: 183590
EAN: 8591235039948
 
12.13 EUR
20.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným náterom ľahkých farebných kovov a železa. Je vhodná aj na nátery ocele pod emaily nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnúce. Vyžaduje si rýchle zasychanie.
Essence What the fake! umelé riasy 04 Dramatic Length 1 pár
Essence
Essence What the fake! umelé riasy 04 Dramatic Length 1 pár
Kód: 2502352
Kód dod.: ES541727
EAN: 4059729541727
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na drevo, biely, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na drevo, biely, 750 g
Kód: 2502881
Kód dod.: 511178
EAN: 3831000200698
 
4.08 EUR
5.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel na drevo pre opravy povrchových vád masívneho dreva, dyhovaných alebo nedyhovaných drevotrieskových dosiek, apod. pred ich konečnou povrchovou úpravou.
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na drevo, 300 ml
Pronto®
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na drevo, 300 ml
Kód: 2505222
Kód dod.: 708006
EAN: 5000204922547
 
5.44 EUR
18.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale odstraňuje prach, škvrny a odtlačky. Obsahuje antistatické zložky. Určený na drevené povrchy.
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 800 g
Kód: 2504495
Kód dod.: 511350
EAN: 8591235056945
 
4.56 EUR
4.57 EUR
5.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k vyrovnávaniu drobných nerovností a prasklín stien (omietok, zdiva, panelu, drevotriesok, dreva, sadrokartónu a pod.) a spájkovaniu statických prasklín ako v interiéroch, tak aj v exteriéroch. Tmel sa aplikuje špachtľou alebo stierkou.
LAVON pasta na ruky Tekutá Hand Care, 5 kg
Lavon
LAVON pasta na ruky Tekutá Hand Care, 5 kg
Kód: 2501608
Kód dod.: 791028
EAN: 8594187140205
100%
8.70 EUR
1.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálna tekutá umývacia pasta pre silne znečistené ruky. Vhodná aj na veľmi odolnú špínu.
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukalyptus a cédrové drevo elektrický osviežovač vzduchu náhradná náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukalyptus a cédrové drevo elektrický osviežovač vzduchu náhradná náplň 19 ml
Kód: 2502276
Kód dod.: 731899
EAN: 5999109545916
 
3.91 EUR
205.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vdýchnite sviežosť a upokojujúcu vôňu do svojho domova s náhradnou náplňou Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood.
Soudal 66A polyuretánové lepidlo na drevo, 250 g
Soudal
Soudal 66A polyuretánové lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2503044
Kód dod.: 501743
EAN: 5411183039469
 
7.79 EUR
31.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánové lepidlo na drevo, krátkou dobou schnutia, veľmi vysoká lepiaca sila a vodovzdornosť D4 (ČSN EN 204).
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 2,5 l
Kód: 2504505
Kód dod.: 328675
EAN: 8591235056730
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0540 tmavo zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0540 tmavo zelená, 600 ml
Kód: 2504122
Kód dod.: 328400
EAN: 8595073022544
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická náter na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0131 šedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0131 šedá, 600 ml
Kód: 2504340
Kód dod.: 328607
EAN: 8591235045659
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0810 červená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0810 červená, 600 ml
Kód: 2504347
Kód dod.: 328649
EAN: 8591235045864
 
17.65 EUR
29.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0440 modrá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0440 modrá, 600 ml
Kód: 2504344
Kód dod.: 328631
EAN: 8591235045772
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 2,5 l
Kód: 2504368
Kód dod.: 328657
EAN: 8591235045901
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomätná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0131 šedá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0131 šedá, 2,5 l
Kód: 2504352
Kód dod.: 328609
EAN: 8591235045666
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0912 hliník, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0912 hliník, 600 ml
Kód: 2504349
Kód dod.: 328661
EAN: 8591235045925
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány apod.
truckzdarma
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0131 šedá, 9 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0131 šedá, 9 l
Kód: 2504430
Kód dod.: 328612
EAN: 8591235055580
 
206.52 EUR
22.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0810 červená, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0810 červená, 2,5 l
Kód: 2504366
Kód dod.: 328651
EAN: 8591235045871
 
71.09 EUR
28.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 2,5 l
Kód: 2504354
Kód dod.: 328615
EAN: 8591235045697
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery ocelových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0100 biela, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0100 biela, 4 l
Kód: 2504351
Kód dod.: 328605
EAN: 8591235045642
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná aj vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0912 hliník, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0912 hliník, 2,5 l
Kód: 2504370
Kód dod.: 328663
EAN: 8591235045932
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná aj vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.