sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0243 hnedá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0243 hnedá, 4 l
Kód: 2503867
Kód dod.: 328357
EAN: 8595073022377
 
96.75 EUR
96.76 EUR
24.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická náter na železo. Určený pre zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 4 l
Kód: 2503890
Kód dod.: 328347
EAN: 8595073022346
 
96.75 EUR
96.76 EUR
24.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základný i vrchný syntetický náter na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Kód: 2504123
Kód dod.: 328480
EAN: 8595073022629
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základný i vrchný syntetický náter na železo. Určený pre zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozków, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0110 šedý, 600 ml
Formex
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0110 šedý, 600 ml
Kód: 2503839
Kód dod.: 183524
EAN: 8595073021554
 
12.13 EUR
20.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba k základným náterom ľahkých farebných kovov a železa. Taktiež na oceľ, železo, hliník, mosadz, zoxidovaný zinok, meď. Pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnúce farby.
AKCE
Hammerite kladívková farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň medený, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite kladívková farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň medený, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504986
Kód dod.: 327893
EAN: 8590627986679
 
27.22 EUR
28.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková na vzduchu schnúca antikorózna a dekoratívna farba na železné kovy (ocel, železo, liatina) pre použitie v exteriéri i interiéri.
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0110 šedá, 4 l
Formex
Formex S2003 základ na pozink základná farba na kov, 0110 šedá, 4 l
Kód: 2503832
Kód dod.: 183531
EAN: 8595073021561
 
71.40 EUR
17.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená na základné nátery ľahkých farebných kovov a železa. Je vhodná aj na nátery ocele pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnúce emaily.
Hammerite kladivková farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň hnedý, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite kladivková farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň hnedý, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504985
Kód dod.: 327875
EAN: 8590627986686
 
30.65 EUR
30.66 EUR
32.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková na vzduchu schnúca antikorózna a dekoratívna farba na železné kovy (oceľ, železo, liatina) pre použitie v exteriéri i interiéri.
Tempo leštenka autokarosérií na nové laky, 120 g
Druchema Tempo®
Tempo leštenka autokarosérií na nové laky, 120 g
Kód: 04080
Kód dod.: 480116
EAN: 8594825006146
90%
4.34 EUR
36.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neabrazívny ľahko roztierateľný krém, na leštenie a konzerváciu lakov karosérií najmä nových, vrátane metalíz. Je vyrobený z prírodných a syntetických tvrdých voskov, ktoré dodávajú ošetrenej karosérii vysoký a trvácny lesk.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, orech, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, orech, 250 g
Kód: 2504869
Kód dod.: 511250
EAN: 8591235075748
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v drevených materiáloch.
PATTEX lepidlo Repair Epoxy Tekutý Kov, 25ml
Henkel Pattex®
PATTEX lepidlo Repair Epoxy Tekutý Kov, 25ml
Kód: 2507557
Kód dod.: 501926
EAN: 4015000417495
 
9.23 EUR
369.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Tekutý Kov je dvousložkové epoxidové lepidlo s kovovým vzhľadom, vhodné pre použitie v interiéri aj exteriéri. Je ideálne na lepenie kovov, ocele, hliníka a ďalších materiálov, s výnimkou PE, PP a PTFE.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, mahagon, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, mahagon, 250 g
Kód: 2504865
Kód dod.: 511246
EAN: 8591235075564
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, biely, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, biely, 250 g
Kód: 2504859
Kód dod.: 511240
EAN: 8591235075267
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko jemný krémový tmel k opravám trhlín, kazov, ryh v dreve, drevotrieskach a drevovláknitých doskách.
AKCE
-1%Zľava
Varta Superlife, batérie AAA, zinko uhlíkové, 4 ks
Varta
Varta Superlife, batérie AAA, zinko uhlíkové, 4 ks
Kód: 2504415
Kód dod.: 961062
EAN: 4008496676187
 
0.86 EUR
0.87 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinko-chloridové tužkové batérie typu AA od známeho výrobcu Varta patria do série Superlife. Tá je charakteristická nízkou spotrebou energie, a tým pádom disponuje dlhou výdržou a nízkou spotrebou energie. Batéria je vhodná pre nástenné hodiny, svietidlá
Lazurol akrylátový tmel na drevo, teak, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, teak, 250 g
Kód: 2504861
Kód dod.: 511242
EAN: 8591235075380
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 600 ml
Kód: 2503858
Kód dod.: 181503
EAN: 8595073021813
 
10.26 EUR
17.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným a podkladovým náterom dreva. Vyniká veľmi dobrou kryvostí, dobrým rozlivom, rýchlym zasychaním. Má výbornú brúsiteľnosť a vysokú prilnavosť k dreveným podkladom.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0100 biela, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0100 biela, 4 l
Kód: 2504351
Kód dod.: 328605
EAN: 8591235045642
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná aj vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0912 hliník, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0912 hliník, 2,5 l
Kód: 2504370
Kód dod.: 328663
EAN: 8591235045932
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná aj vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 2,5 l
Kód: 2504356
Kód dod.: 328621
EAN: 8591235045727
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomätná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0280 hnedá tmavá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0280 hnedá tmavá, 2,5 l
Kód: 2504358
Kód dod.: 328627
EAN: 8591235045758
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 500 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 500 g
Kód: 2501489
Kód dod.: 500408
EAN: 8591235093568
 
4 EUR
8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 130 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 130 g
Kód: 2501487
Kód dod.: 500400
EAN: 8591235093506
 
1.91 EUR
14.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
Soudal 66A polyuretánové lepidlo na drevo, 250 g
Soudal
Soudal 66A polyuretánové lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2503044
Kód dod.: 501743
EAN: 5411183039469
 
7.79 EUR
31.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánové lepidlo na drevo, krátkou dobou schnutia, veľmi vysoká lepiaca sila a vodovzdornosť D4 (ČSN EN 204).
-8%Zľava
Omnia viečka na zaváranie OM 68C, malé, 20 ks
Omnia
Omnia viečka na zaváranie OM 68C, malé, 20 ks
Kód: 1804351
Kód dod.: 960520
EAN: 8594043200036
100%
0.12 EUR
0.13 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Viečko na zaváranie. Použitie na konzervovanie ovocia a zeleniny bez prídavku oleja a tuku pri teplotách do 100 °C.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na drevo, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na drevo, 750 ml
Kód: 1905876
Kód dod.: 702081
EAN: 8411660180414
 
3.91 EUR
5.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne čistí všetky typy drevených lakovaných a dyhovaných voskovaných podláh, parkiet a dosiek.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.