sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 500 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 500 g
Kód: 2501489
Kód dod.: 500408
EAN: 8591235093568
 
4 EUR
8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 130 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 130 g
Kód: 2501487
Kód dod.: 500400
EAN: 8591235093506
 
1.91 EUR
14.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, Ral 7016 šedý antracid, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, Ral 7016 šedý antracid, 5 kg
Kód: 2504966
Kód dod.: 328850
EAN: 8595002327252
 
68.66 EUR
13.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Novo vyvinutá náterová hmota hodvábne lesklého vzhľadu v atraktívnej modernej farebnej škále. Jedná sa o základný i vrchný náter v jednom, ktorý poskytuje okrem atraktívneho vzhľadu aj dokonalú antikoróznu ochranu.
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503110
Kód dod.: 500512
EAN: 8594825009291
 
6.30 EUR
12.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dispercoll D2 je univerzálne lepidlo pre vodovzdorné lepenie vo triede odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otvorenosti a rýchlosťou zasychania. Využitie v obalovej technike, modelárstve, spracovaní dreva a nábytkárskom priemysle.
Druchema Dispercoll D3 disperzné lepidlo na drevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D3 disperzné lepidlo na drevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503129
Kód dod.: 500550
EAN: 8594825000939
 
5.65 EUR
11.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dispercoll D3 je lepidlo pre vodovzdorné lepenie v triede D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou), vytvára elastické spoje s vysokou pevnosťou, nemá vplyv na ostrie obrábacích strojov.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
Kód: 2508063
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na natieranie dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 4 l
Kód: 2504363
Kód dod.: 328641
EAN: 8591235045826
 
110.68 EUR
27.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stlpy, brány a pod.
Hostagrund 2v1 S2160 základná aj vrchná farba na kov, 0440 modrá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná aj vrchná farba na kov, 0440 modrá, 4 l
Kód: 2503863
Kód dod.: 328363
EAN: 8595073022438
 
96.75 EUR
96.76 EUR
24.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná aj vrchná syntetická farba na železo. Určená na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0155 antracit, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0155 antracit, 2,5 l
Kód: 2505494
Kód dod.: 328684
EAN: 8594005757059
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0620 žltá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0620 žltá, 600 ml
Kód: 2504346
Kód dod.: 328643
EAN: 8591235045833
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Kód: 2504348
Kód dod.: 328655
EAN: 8591235045895
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány atď.
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň tmavo hnedý, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň tmavo hnedý, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504981
Kód dod.: 327809
EAN: 8590627986648
 
30.65 EUR
30.66 EUR
32.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní farba na železné kovy (ocel, železo, liatina) pro použití v exteriéru i interiéri. Tmavě hnědý odstín, 0,7 l + 0,25 l.
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, svetlé drevo, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, svetlé drevo, 500 g
Kód: 2504769
Kód dod.: 512247
EAN: 8591235072754
 
10.26 EUR
20.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., pretkávaný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, svetlé drevo, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, svetlé drevo, 200 g
Kód: 2504768
Kód dod.: 512245
EAN: 8591235072747
 
7.17 EUR
7.18 EUR
35.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, beton, drevo atď., prekrývateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 200 g
Kód: 2504553
Kód dod.: 512240
EAN: 8591235062861
 
7.48 EUR
37.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca prilnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., prekrývateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Lazurol akrylátový tmel na drevo, čerešňa, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, čerešňa, 250 g
Kód: 2504866
Kód dod.: 511247
EAN: 8591235075625
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, borovica, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, borovica, 250 g
Kód: 2504860
Kód dod.: 511241
EAN: 8591235075328
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, rýh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, rýh a kazov v drevených materiáloch.
Tempo čistiaca leštidlo na staré laky, 120 g
Druchema Tempo®
Tempo čistiaca leštidlo na staré laky, 120 g
Kód: 04078
Kód dod.: 480110
EAN: 8594825006139
92%
4.34 EUR
36.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tempo Pasta obsahuje abrazíva a tvrdé vosky. Pasta dokonale čistí, leští a konzervuje karosérie automobilov.
Finish tablety do umývačky All in 1 Max, 94 ks
finish - Calgonit
Finish tablety do umývačky All in 1 Max, 94 ks
Kód: 2405103
Kód dod.: 750015
EAN: 5997321736280
 
18.27 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Poradí si so všetkým, čo mu príde do cesty. Jeho účinné zloženie s PowerBall odstráni aj pripálené jedlo, aby ste vždy dosiahli najlepší výsledok napoprvé.
Herbavera kostivalová masť s konope a mätou, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kostivalová masť s konope a mätou, 200 ml
Kód: 2507726
Kód dod.: 812055
EAN: 8594009476932
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre masáž tela, kĺbov, šliach, svalov aj chrbta.
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a ľahké kovy, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a ľahké kovy, 500 g
Kód: 2504550
Kód dod.: 512220
EAN: 8591235062779
 
9.96 EUR
19.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., prelakovateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Essence Ciao! hubičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Essence
Essence Ciao! hubičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Kód: 2602850
Kód dod.: ES622389
EAN: 4059729622389
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvorte dokonale zjednotenú pleť s essence Ciao! Hubičkami na korektor z limitovanej edície. Sada m
PATTEX lepidlo Repair Epoxy Tekutý Kov, 25ml
Henkel Pattex®
PATTEX lepidlo Repair Epoxy Tekutý Kov, 25ml
Kód: 2507557
Kód dod.: 501926
EAN: 4015000417495
 
9.23 EUR
369.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Tekutý Kov je dvousložkové epoxidové lepidlo s kovovým vzhľadom, vhodné pre použitie v interiéri aj exteriéri. Je ideálne na lepenie kovov, ocele, hliníka a ďalších materiálov, s výnimkou PE, PP a PTFE.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, mahagon, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, mahagon, 250 g
Kód: 2504865
Kód dod.: 511246
EAN: 8591235075564
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.