sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 4 l
Kód: 2504506
Kód dod.: 328677
EAN: 8591235056747
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Kód: 2504339
Kód dod.: 328601
EAN: 8591235045628
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 600 ml
Kód: 2504341
Kód dod.: 328613
EAN: 8591235045680
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0970 meď, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0970 meď, 600 ml
Kód: 2504376
Kód dod.: 328667
EAN: 8591235052336
 
18.75 EUR
31.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, plota, stĺpy, brány apod.
Tempo leštenka autokarosérií na nové laky, 120 g
Druchema Tempo®
Tempo leštenka autokarosérií na nové laky, 120 g
Kód: 04080
Kód dod.: 13110022
EAN: 8594825006146
90%
4.34 EUR
36.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neabrazívny ľahko roztierateľný krém, na leštenie a konzerváciu lakov karosérií najmä nových, vrátane metalíz. Je vyrobený z prírodných a syntetických tvrdých voskov, ktoré dodávajú ošetrenej karosérii vysoký a trvácny lesk.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, orech, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, orech, 250 g
Kód: 2504869
Kód dod.: 511250
EAN: 8591235075748
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v drevených materiáloch.
PATTEX lepidlo Repair Epoxy Tekutý Kov, 25ml
Henkel Pattex®
PATTEX lepidlo Repair Epoxy Tekutý Kov, 25ml
Kód: 2507557
Kód dod.: 501926
EAN: 4015000417495
 
9.23 EUR
369.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Tekutý Kov je dvousložkové epoxidové lepidlo s kovovým vzhľadom, vhodné pre použitie v interiéri aj exteriéri. Je ideálne na lepenie kovov, ocele, hliníka a ďalších materiálov, s výnimkou PE, PP a PTFE.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, mahagon, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, mahagon, 250 g
Kód: 2504865
Kód dod.: 511246
EAN: 8591235075564
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, biely, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, biely, 250 g
Kód: 2504859
Kód dod.: 511240
EAN: 8591235075267
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko jemný krémový tmel k opravám trhlín, kazov, ryh v dreve, drevotrieskach a drevovláknitých doskách.
AKCE
-1%Zľava
Varta Superlife, batérie AAA, zinko uhlíkové, 4 ks
Varta
Varta Superlife, batérie AAA, zinko uhlíkové, 4 ks
Kód: 2504415
Kód dod.: 961062
EAN: 4008496676187
 
0.86 EUR
0.87 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinko-chloridové tužkové batérie typu AA od známeho výrobcu Varta patria do série Superlife. Tá je charakteristická nízkou spotrebou energie, a tým pádom disponuje dlhou výdržou a nízkou spotrebou energie. Batéria je vhodná pre nástenné hodiny, svietidlá
Lazurol akrylátový tmel na drevo, teak, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, teak, 250 g
Kód: 2504861
Kód dod.: 511242
EAN: 8591235075380
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0280 hnedá tmavá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0280 hnedá tmavá, 600 ml
Kód: 2504343
Kód dod.: 328625
EAN: 8591235045741
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 600 ml
Kód: 2503858
Kód dod.: 181503
EAN: 8595073021813
 
10.26 EUR
17.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným a podkladovým náterom dreva. Vyniká veľmi dobrou kryvostí, dobrým rozlivom, rýchlym zasychaním. Má výbornú brúsiteľnosť a vysokú prilnavosť k dreveným podkladom.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 2,5 l
Kód: 2504356
Kód dod.: 328621
EAN: 8591235045727
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomätná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0280 hnedá tmavá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0280 hnedá tmavá, 2,5 l
Kód: 2504358
Kód dod.: 328627
EAN: 8591235045758
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
AKCE
Varta High Energy, batérie AAA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, batérie AAA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504458
Kód dod.: 961057
EAN: 4008496675111
 
4.31 EUR
0.54EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné batérie malých rozmerov Varta pre použitie v prístrojoch s veľkou energetickou spotrebou, ako sú hračky, audioprístroje, elektronické hry a pod.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, smrek, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, smrek, 250 g
Kód: 2504868
Kód dod.: 511249
EAN: 8591235075687
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Spokar kovová lopatka malá, pozinkovaný plech, 110 mm
Spokar®
Spokar kovová lopatka malá, pozinkovaný plech, 110 mm
Kód: 2503546
Kód dod.: 575648
EAN: 8593534790391
 
4.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar kovová lopatka malá 110 mm, vyrobená z pozinkovaného plechu.
AKCE
Varta High Energy, batérie AA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, batérie AA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504459
Kód dod.: 961058
EAN: 4008496574018
 
4.31 EUR
0.54EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AA - silná batéria malých rozmerov od Varty pre použitie v prístrojoch s veľkou energetickou spotrebou, ako sú hračky, audioprihrada, elektronické hry apod.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, buk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, buk, 250 g
Kód: 2504862
Kód dod.: 511243
EAN: 8591235075410
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy trhlín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy trhlín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
Paloma 2vrstvé papierové vreckovky Sensitive Care, 100 ks
Paloma
Paloma 2vrstvé papierové vreckovky Sensitive Care, 100 ks
Kód: 2506027
Kód dod.: 910055
EAN: 3838952001878
 
1.08 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Papierové vreckovky v modernom dizajne tvrdej papierovej krabičky, ktorá zabezpečuje pohodlný a rýchly prístup k jednotlivým útržkom.
Soudal 66A polyuretánové lepidlo na drevo, 250 g
Soudal
Soudal 66A polyuretánové lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2503044
Kód dod.: 501743
EAN: 5411183039469
 
7.79 EUR
31.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánové lepidlo na drevo, krátkou dobou schnutia, veľmi vysoká lepiaca sila a vodovzdornosť D4 (ČSN EN 204).
-8%Zľava
Omnia viečka na zaváranie OM 68C, malé, 20 ks
Omnia
Omnia viečka na zaváranie OM 68C, malé, 20 ks
Kód: 1804351
Kód dod.: 960520
EAN: 8594043200036
100%
0.12 EUR
0.13 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Viečko na zaváranie. Použitie na konzervovanie ovocia a zeleniny bez prídavku oleja a tuku pri teplotách do 100 °C.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na drevo, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na drevo, 750 ml
Kód: 1905876
Kód dod.: 42181044
EAN: 8411660180414
 
3.91 EUR
5.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne čistí všetky typy drevených lakovaných a dyhovaných voskovaných podláh, parkiet a dosiek.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.