sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 2,5 l
Kód: 2504505
Kód dod.: 328675
EAN: 8591235056730
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0440 modrá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0440 modrá, 600 ml
Kód: 2504344
Kód dod.: 328631
EAN: 8591235045772
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 2,5 l
Kód: 2504368
Kód dod.: 328657
EAN: 8591235045901
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomätná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0131 šedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0131 šedá, 600 ml
Kód: 2504340
Kód dod.: 328607
EAN: 8591235045659
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0810 červená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0810 červená, 600 ml
Kód: 2504347
Kód dod.: 328649
EAN: 8591235045864
 
17.65 EUR
29.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0131 šedá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0131 šedá, 2,5 l
Kód: 2504352
Kód dod.: 328609
EAN: 8591235045666
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0912 hliník, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0912 hliník, 600 ml
Kód: 2504349
Kód dod.: 328661
EAN: 8591235045925
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány apod.
truckzdarma
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0131 šedá, 9 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0131 šedá, 9 l
Kód: 2504430
Kód dod.: 328612
EAN: 8591235055580
 
206.52 EUR
22.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0810 červená, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0810 červená, 2,5 l
Kód: 2504366
Kód dod.: 328651
EAN: 8591235045871
 
71.09 EUR
28.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 2,5 l
Kód: 2504354
Kód dod.: 328615
EAN: 8591235045697
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery ocelových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
AKCE
Varta High Energy, batérie AAA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, batérie AAA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504458
Kód dod.: 961057
EAN: 4008496675111
 
4.31 EUR
0.54EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné batérie malých rozmerov Varta pre použitie v prístrojoch s veľkou energetickou spotrebou, ako sú hračky, audioprístroje, elektronické hry a pod.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, smrek, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, smrek, 250 g
Kód: 2504868
Kód dod.: 511249
EAN: 8591235075687
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Spokar kovová lopatka malá, pozinkovaný plech, 110 mm
Spokar®
Spokar kovová lopatka malá, pozinkovaný plech, 110 mm
Kód: 2503546
Kód dod.: 575648
EAN: 8593534790391
 
4.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar kovová lopatka malá 110 mm, vyrobená z pozinkovaného plechu.
AKCE
Varta High Energy, batérie AA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, batérie AA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504459
Kód dod.: 961058
EAN: 4008496574018
 
4.31 EUR
0.54EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AA - silná batéria malých rozmerov od Varty pre použitie v prístrojoch s veľkou energetickou spotrebou, ako sú hračky, audioprihrada, elektronické hry apod.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, buk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, buk, 250 g
Kód: 2504862
Kód dod.: 511243
EAN: 8591235075410
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy trhlín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy trhlín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
Paloma 2vrstvé papierové vreckovky Sensitive Care, 100 ks
Paloma
Paloma 2vrstvé papierové vreckovky Sensitive Care, 100 ks
Kód: 2506027
Kód dod.: 910055
EAN: 3838952001878
 
1.08 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Papierové vreckovky v modernom dizajne tvrdej papierovej krabičky, ktorá zabezpečuje pohodlný a rýchly prístup k jednotlivým útržkom.
-8%Zľava
Omnia viečka na zaváranie OM 68C, malé, 20 ks
Omnia
Omnia viečka na zaváranie OM 68C, malé, 20 ks
Kód: 1804351
Kód dod.: 960520
EAN: 8594043200036
100%
0.12 EUR
0.13 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Viečko na zaváranie. Použitie na konzervovanie ovocia a zeleniny bez prídavku oleja a tuku pri teplotách do 100 °C.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na drevo, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na drevo, 750 ml
Kód: 1905876
Kód dod.: 42181044
EAN: 8411660180414
 
3.91 EUR
5.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne čistí všetky typy drevených lakovaných a dyhovaných voskovaných podláh, parkiet a dosiek.
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503110
Kód dod.: 500512
EAN: 8594825009291
 
6.30 EUR
12.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dispercoll D2 je univerzálne lepidlo pre vodovzdorné lepenie vo triede odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otvorenosti a rýchlosťou zasychania. Využitie v obalovej technike, modelárstve, spracovaní dreva a nábytkárskom priemysle.
Druchema Dispercoll D3 disperzné lepidlo na drevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D3 disperzné lepidlo na drevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503129
Kód dod.: 500550
EAN: 8594825000939
 
5.65 EUR
11.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dispercoll D3 je lepidlo pre vodovzdorné lepenie v triede D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou), vytvára elastické spoje s vysokou pevnosťou, nemá vplyv na ostrie obrábacích strojov.
Tempo čistiaca leštidlo na staré laky, 120 g
Druchema Tempo®
Tempo čistiaca leštidlo na staré laky, 120 g
Kód: 04078
Kód dod.: 480110
EAN: 8594825006139
92%
4.34 EUR
36.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tempo Pasta obsahuje abrazíva a tvrdé vosky. Pasta dokonale čistí, leští a konzervuje karosérie automobilov.
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, svetlé drevo, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, svetlé drevo, 500 g
Kód: 2504769
Kód dod.: 512247
EAN: 8591235072754
 
10.26 EUR
20.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., pretkávaný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, svetlé drevo, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, svetlé drevo, 200 g
Kód: 2504768
Kód dod.: 512245
EAN: 8591235072747
 
7.17 EUR
7.18 EUR
35.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, beton, drevo atď., prekrývateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 200 g
Kód: 2504553
Kód dod.: 512240
EAN: 8591235062861
 
7.48 EUR
37.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca prilnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., prekrývateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.