sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol akrylátový tmel na drevo, orech, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, orech, 250 g
Kód: 2504869
Kód dod.: 511250
EAN: 8591235075748
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v drevených materiáloch.
PATTEX lepidlo Repair Epoxy Tekutý Kov, 25ml
Henkel Pattex®
PATTEX lepidlo Repair Epoxy Tekutý Kov, 25ml
Kód: 2507557
Kód dod.: 501926
EAN: 4015000417495
 
9.23 EUR
369.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Tekutý Kov je dvousložkové epoxidové lepidlo s kovovým vzhľadom, vhodné pre použitie v interiéri aj exteriéri. Je ideálne na lepenie kovov, ocele, hliníka a ďalších materiálov, s výnimkou PE, PP a PTFE.
AKCE
-1%Zľava
Varta Superlife, batérie AAA, zinko uhlíkové, 4 ks
Varta
Varta Superlife, batérie AAA, zinko uhlíkové, 4 ks
Kód: 2504415
Kód dod.: 961062
EAN: 4008496676187
 
0.86 EUR
0.87 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinko-chloridové tužkové batérie typu AA od známeho výrobcu Varta patria do série Superlife. Tá je charakteristická nízkou spotrebou energie, a tým pádom disponuje dlhou výdržou a nízkou spotrebou energie. Batéria je vhodná pre nástenné hodiny, svietidlá
Lazurol akrylátový tmel na drevo, teak, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, teak, 250 g
Kód: 2504861
Kód dod.: 511242
EAN: 8591235075380
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, mahagon, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, mahagon, 250 g
Kód: 2504865
Kód dod.: 511246
EAN: 8591235075564
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, biely, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, biely, 250 g
Kód: 2504859
Kód dod.: 511240
EAN: 8591235075267
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko jemný krémový tmel k opravám trhlín, kazov, ryh v dreve, drevotrieskach a drevovláknitých doskách.
Spokar kovová lopatka malá, pozinkovaný plech, 110 mm
Spokar®
Spokar kovová lopatka malá, pozinkovaný plech, 110 mm
Kód: 2503546
Kód dod.: 575648
EAN: 8593534790391
 
4.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar kovová lopatka malá 110 mm, vyrobená z pozinkovaného plechu.
AKCE
Varta High Energy, batérie AA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, batérie AA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504459
Kód dod.: 961058
EAN: 4008496574018
 
4.31 EUR
0.54EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AA - silná batéria malých rozmerov od Varty pre použitie v prístrojoch s veľkou energetickou spotrebou, ako sú hračky, audioprihrada, elektronické hry apod.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, buk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, buk, 250 g
Kód: 2504862
Kód dod.: 511243
EAN: 8591235075410
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy trhlín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy trhlín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
Paloma 2vrstvé papierové vreckovky Sensitive Care, 100 ks
Paloma
Paloma 2vrstvé papierové vreckovky Sensitive Care, 100 ks
Kód: 2506027
Kód dod.: 910055
EAN: 3838952001878
 
1.08 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Papierové vreckovky v modernom dizajne tvrdej papierovej krabičky, ktorá zabezpečuje pohodlný a rýchly prístup k jednotlivým útržkom.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, smrek, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, smrek, 250 g
Kód: 2504868
Kód dod.: 511249
EAN: 8591235075687
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
AKCE
Varta High Energy, batérie AAA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, batérie AAA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504458
Kód dod.: 961057
EAN: 4008496675111
 
4.31 EUR
0.54EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné batérie malých rozmerov Varta pre použitie v prístrojoch s veľkou energetickou spotrebou, ako sú hračky, audioprístroje, elektronické hry a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 2,5 l
Kód: 2504356
Kód dod.: 328621
EAN: 8591235045727
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomätná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0280 hnedá tmavá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0280 hnedá tmavá, 2,5 l
Kód: 2504358
Kód dod.: 328627
EAN: 8591235045758
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 600 ml
Kód: 2503858
Kód dod.: 181503
EAN: 8595073021813
 
10.26 EUR
17.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným a podkladovým náterom dreva. Vyniká veľmi dobrou kryvostí, dobrým rozlivom, rýchlym zasychaním. Má výbornú brúsiteľnosť a vysokú prilnavosť k dreveným podkladom.
-8%Zľava
Omnia viečka na zaváranie OM 68C, malé, 20 ks
Omnia
Omnia viečka na zaváranie OM 68C, malé, 20 ks
Kód: 1804351
Kód dod.: 960520
EAN: 8594043200036
100%
0.12 EUR
0.13 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Viečko na zaváranie. Použitie na konzervovanie ovocia a zeleniny bez prídavku oleja a tuku pri teplotách do 100 °C.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na drevo, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na drevo, 750 ml
Kód: 1905876
Kód dod.: 42181044
EAN: 8411660180414
 
3.91 EUR
5.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne čistí všetky typy drevených lakovaných a dyhovaných voskovaných podláh, parkiet a dosiek.
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 500 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 500 g
Kód: 2501489
Kód dod.: 500408
EAN: 8591235093568
 
4 EUR
8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 130 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 130 g
Kód: 2501487
Kód dod.: 500400
EAN: 8591235093506
 
1.91 EUR
14.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
Soudal 66A polyuretánové lepidlo na drevo, 250 g
Soudal
Soudal 66A polyuretánové lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2503044
Kód dod.: 501743
EAN: 5411183039469
 
7.79 EUR
31.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánové lepidlo na drevo, krátkou dobou schnutia, veľmi vysoká lepiaca sila a vodovzdornosť D4 (ČSN EN 204).
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0912 hliník, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0912 hliník, 4 l
Kód: 2504371
Kód dod.: 328665
EAN: 8591235045949
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná aj vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 600 ml
Kód: 2504342
Kód dod.: 328619
EAN: 8591235045710
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov, ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0540 tmavo zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0540 tmavo zelená, 600 ml
Kód: 2504122
Kód dod.: 328400
EAN: 8595073022544
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická náter na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 2,5 l
Kód: 2504505
Kód dod.: 328675
EAN: 8591235056730
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.