sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové drevo strojek a náplň, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové drevo strojek a náplň, 250 ml
Kód: 2404778
Kód dod.: 731862
EAN: 5949152113693
 
7.60 EUR
30.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevoňajte svoj domov jemnou a osviežujúcou vôňou Air Wick vanilka a santalové drevo. S dlhodobou účinnosťou až 60 dní, je tento osviežovač vzduchu ideálnou voľbou pre vytvorenie príjemnej a upokojujúcej atmosféry vo vašom domove.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 8 kg
Kód: 2503618
Kód dod.: 302124
EAN: 8595002322707
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Cink Cream Citron krémový čistiaci piesok 500 g
Cink
Cink Cream Citron krémový čistiaci piesok 500 g
Kód: 2600988
Kód dod.: 738044
EAN: 8594024345374
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový čistiaci piesok Cink s unikátnou Nano Formulou výborne odstraňuje nečistoty aj mastnotu.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 2,5 l
Kód: 2504477
Kód dod.: 246282
EAN: 8591235059731
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrami a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 4,5 l
Kód: 2503134
Kód dod.: 246353
EAN: 8595073026733
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Druchema Hydrovosk mořidlo na drevo a podlahy, svetlý dub, 1 l
Detecha®
Druchema Hydrovosk mořidlo na drevo a podlahy, svetlý dub, 1 l
Kód: 2502737
Kód dod.: 331250
EAN: 8594825009031
 
7.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydrovosk je určený na povrchovú úpravu prírodného dreva v interiéroch. Používa sa na ošetrovanie parketových alebo drevených podláh, na moření obkladov, trámov alebo iných výrobkov zo dreva.
Lazurol S1119 lodný lak odolný lak na drevo bezfarebný, lesk 2,5 l
Lazurol
Lazurol S1119 lodný lak odolný lak na drevo bezfarebný, lesk 2,5 l
Kód: 2504136
Kód dod.: 243283
EAN: 8591235039344
 
44.32 EUR
17.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K dekoratívnym transparentným lesklým náterom drevených stavebných prvkov v interiéri aj exteriéri. Lak je vysoko odolný voči vlhku a vode, vyznačuje sa výbornou spracovateľnosťou, dlhodobou ochranou pred poveternostnými vplyvmi a stabilným leskom.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 4,5 l
Kód: 2503005
Kód dod.: 246323
EAN: 8595073026696
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T000 bezfarebná, 750 ml
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T000 bezfarebná, 750 ml
Kód: 2503032
Kód dod.: 246400
EAN: 8595073025842
 
19.09 EUR
25.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená na dlhodobé ochranné farebné transparentné nátery mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéri.
Bakrylex V1302 univerzál mat disperzní lak na drevo bezbarvý, 300 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 univerzál mat disperzní lak na drevo bezbarvý, 300 g
Kód: 2601664
Kód dod.: 388164
EAN: 8591235106237
 
5.92 EUR
19.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný akrylátový bezbarvý lak určený k interiérovému lakovaniu tvrdého i mäkkého dreva, nábytkových dielov, drevených a korkových obkladov, preklíčky apod.
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na drevo + tužidlo, 840 g
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na drevo + tužidlo, 840 g
Kód: 2504538
Kód dod.: 258157
EAN: 8591235060157
 
24.30 EUR
24.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený na zhotovenie vysoce lesklých, tvrdých, transparentných náterov dreva, vláknitých dosiek, kovov a niektorých druhov plastických hmôt a na napúšťanie savých podkladov (napr. betón, múr).
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cedr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cedr, 2,5 l
Kód: 2503209
Kód dod.: 246327
EAN: 8595073025620
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
Kód: 62615
Kód dod.: 747006
EAN: 5900627119664
100%
4.78 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše taniere, poháre i príbory budú žiarivo čisté. Vyskúšajte túto kombináciu a sami sa presvedčte o dokonalé čistote a ohromujúcom lesku.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0080 mahagón, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0080 mahagón, 3,5 l
Kód: 2504949
Kód dod.: 250544
EAN: 5904078188958
 
41.52 EUR
41.53 EUR
11.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšenú vodoodpudivosť, vysokú priľnavosť ďalšieho náteru, mechanickú odolnosť a tiež hlbokú penetráciu.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0060 borovica, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0060 borovica, 3,5 l
Kód: 2504951
Kód dod.: 250552
EAN: 5904078188866
 
41.52 EUR
41.53 EUR
11.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšená vodoodpudivosť, vysoká priľnavosť ďalšieho náteru, mechanická odolnosť a tiež hlboká penetrácia.
Lazurol s1020 pochozí lak na drevo polomat, bezfarebný, 2,5 l
Lazurol
Lazurol s1020 pochozí lak na drevo polomat, bezfarebný, 2,5 l
Kód: 2503972
Kód dod.: 243253
EAN: 8595073027136
 
61.09 EUR
61.10 EUR
24.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak syntetický uretanizovaný určený k vrchným polomatným transparentným náterom dreva, drevotriesky či korku pre vonkajšie a vnútorné prostredie, napr. parkety, drevené podlahy, obloženie stien, schody, dvere, zábradlia, dekoračné lišty.
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Kód: 2504889
Kód dod.: 511199
EAN: 8591235076493
 
3.91 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Syoss Brow Tint farba na obočie Svetlo hnedý, 17 ml
Henkel Syoss
Syoss Brow Tint farba na obočie Svetlo hnedý, 17 ml
Kód: 2505870
Kód dod.: 870237
EAN: 9000101715668
 
10.43 EUR
613.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zdokonalte prirodzený vzhľad vášho obočia! Dodejte mu výrazný efekt ako zo salónu vďaka Syoss Brow Tint dlhodobé farbe na obočie.
Indulona Original ošetrujúci sprchový krém – náhradná náplň, 600 ml
Indulona®
Indulona Original ošetrujúci sprchový krém – náhradná náplň, 600 ml
Kód: 2603184
Kód dod.: 810587
EAN: 8592297014836
 
4.34 EUR
7.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Original je starostlivý sprchový krém s kyselinou hyaluronovou, ktorý pri každodennom sprchovaní spája šetrné čistenie pokožky s príjemnou starostlivosťou.
Lilien tekuté mýdlo krémové Wild Orchid  XXL náplň, 1250 ml
Lilien
Lilien tekuté mýdlo krémové Wild Orchid XXL náplň, 1250 ml
Kód: 2505751
Kód dod.: 787141
EAN: 8596048010504
 
2.56 EUR
2.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné tekuté mydlo s extraktom z kvetov horskej orchidey v litrovom sáčku.
AKCE
Party Fun lak na vlasy s glitry strieborný, 125 ml
Neuvedeno
Party Fun lak na vlasy s glitry strieborný, 125 ml
Kód: 2601087
Kód dod.: 794770
EAN: 8011400003548
 
2.18 EUR
17.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Party Fun lak na vlasy s glitry dodá vlasom výrazný trblietavý efekt. Je vhodný na rôzne spoločenské akcie, oslavy alebo karnevaly.
AKCE
-1%Zľava
Hlubna Vegalona krém na ruky s jitrocelovým extraktom, 100 ml
Hlubna - Vega
Hlubna Vegalona krém na ruky s jitrocelovým extraktom, 100 ml
Kód: 1905932
Kód dod.: 820079
EAN: 8594003015106
97%
0.82 EUR
0.83 EUR
8.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na ruky vhodný na ochranu a ošetrenie pokožky.
AKCE
LAVON krémové mydlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Lavon
LAVON krémové mydlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Kód: 2501716
Kód dod.: 790064
EAN: 8594187145262
 
6 EUR
1.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémové mydlo prémiovej kvality s alantoínom a glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa, 750 ml
Kód: 2504475
Kód dod.: 246286
EAN: 8591235059755
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.