sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
Kód: 2508063
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na natieranie dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
-1%Zľava
Spokar Kartáč lahvový, průměr 50 mm, syntetické vlákna 2519 / 726
Spokar®
Spokar Kartáč lahvový, průměr 50 mm, syntetické vlákna 2519 / 726
Kód: 18825
Kód dod.: 571092
EAN: 8593534440159
 
1.73 EUR
1.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny kef na fľaše je osadený syntetickými vláknami. Mix farieb: červená, modrá, zelená, biela, voľba nie je možná, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0100 biela, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0100 biela, 4 l
Kód: 2504351
Kód dod.: 328605
EAN: 8591235045642
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná aj vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0912 hliník, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0912 hliník, 2,5 l
Kód: 2504370
Kód dod.: 328663
EAN: 8591235045932
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná aj vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 4 l
Kód: 2504357
Kód dod.: 328623
EAN: 8591235045734
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Soudal 60A konštrukčné lepidlo na drevo, čiré, 300 ml
Soudal
Soudal 60A konštrukčné lepidlo na drevo, čiré, 300 ml
Kód: 2502929
Kód dod.: 519306
EAN: 5411183008403
 
9.78 EUR
32.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Konštrukčné lepenie drevených častí, drevených konštrukčných prvkov a nábytku, lepenie mnohých ďalších druhov materiálov ako tehly, betón, kovy, guma, polystyrén, pena atď. Výroba okenných a dverových rámov, výroba vrstvených panelov.
Primacol Decorative Silver Sand dekoratívna štrukturálna farba, S0 Báza, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Silver Sand dekoratívna štrukturálna farba, S0 Báza, 1 l
Kód: 2506204
Kód dod.: 404115
EAN: 5906725243157
 
38.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štrukturálna farba pre tvorbu dekoratívnych efektov. Povrchy natreté touto farbou sa vplyvom dopadu svetla menia pomocou perleťových reflexov, pričom tvoria trojrozmerný hĺbkový efekt.
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a ľahké kovy, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a ľahké kovy, 500 g
Kód: 2504550
Kód dod.: 512220
EAN: 8591235062779
 
9.96 EUR
19.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., prelakovateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Essence Ciao! hubičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Essence
Essence Ciao! hubičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Kód: 2602850
Kód dod.: ES622389
EAN: 4059729622389
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvorte dokonale zjednotenú pleť s essence Ciao! Hubičkami na korektor z limitovanej edície. Sada m
Papierové utierky Maxi, rolka 110 m, 2vrstvové, balenie 6 ks
Fros
Papierové utierky Maxi, rolka 110 m, 2vrstvové, balenie 6 ks
Kód: 2505574
Kód dod.: 910519
EAN: 8594059252883
 
3.26 EUR
0.03EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné na použitie v gastro prevádzkach, lahôdky, cukrárne, kaviarne, kuchyne, reštaurácie, bary, hotely, penzióny, ubytovne, kancelárie, automotive, haly, sklady, kaderníctva, wellness, kozmetických štúdií, atď.
Herbavera kostivalová masť s konope a mätou, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kostivalová masť s konope a mätou, 200 ml
Kód: 2507726
Kód dod.: 812055
EAN: 8594009476932
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre masáž tela, kĺbov, šliach, svalov aj chrbta.
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, Ral 6005 zelený mach, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, Ral 6005 zelený mach, 5 kg
Kód: 2504967
Kód dod.: 328858
EAN: 8595002327139
 
72.14 EUR
14.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Novovytvorená náterová hmota hodvábne lesklého vzhľadu v atraktívnej modernej farebnej škále. Ide o základný i vrchný náter v jednom, ktorý poskytuje okrem atraktívneho vzhľadu aj dokonalú antikoróznu ochranu.
Dettol Limetka & Mäta, antibakteriálny sprej, dezinfekčný čistič, 500 ml
Dettol
Dettol Limetka & Mäta, antibakteriálny sprej, dezinfekčný čistič, 500 ml
Kód: 1803182
Kód dod.: 724141
EAN: 5997321781051
100%
3.69 EUR
7.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje 99,9% baktérií. Poskytuje 3x ochranu pred - alergénmi, baktériami, vírusmi chrípky. Pre každodenné čistenie a bez šmúh s vôňou limetky a mäty. Neobsahuje bielidla ani farbivá.
Druchema Cirine vosk na drevo, parkety, lino, bílá, 550 g
Druchema Cirine®
Druchema Cirine vosk na drevo, parkety, lino, bílá, 550 g
Kód: 04032
Kód dod.: 704070
EAN: 8594825001578
100%
9.78 EUR
19.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhá vosková pasta pre ošetrenie parkiet, drev, linolea a pod. Vytvára film, ktorý chráni povrch pred znečistením a uľahčuje následnú údržbu.
Jubin Akrilin disperzný akrylátový tmel na drevo, smrek, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzný akrylátový tmel na drevo, smrek, 750 g
Kód: 2502884
Kód dod.: 511181
EAN: 3831000204016
 
4.08 EUR
5.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre kvalitné opravy povrchových vád (prasklín, škrabancov, prehlbín a rýh) masívneho dreva, dyhovaných alebo nedyhovaných drevotrieskových dosiek, apod. pred ich konečnou povrchovou úpravou.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
Kód: 2508794
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
6.52 EUR
16.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátěry dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Detecha Superkov Satin 2v1 základná aj vrchná farba na kov, pololesk, Ral 8017 hnedá čokoládová, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základná aj vrchná farba na kov, pololesk, Ral 8017 hnedá čokoládová, 5 kg
Kód: 2504965
Kód dod.: 328842
EAN: 8595002327214
 
68.66 EUR
13.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Novovytvorená náterová hmota hodvábne lesklého vzhľadu v atraktívnej modernej farebnej škále. Jedná sa o základný aj vrchný náter v jednom, ktorý poskytuje okrem atraktívneho vzhľadu aj dokonalú antikoróznu ochranu.
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 5 l
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 5 l
Kód: 2503688
Kód dod.: 501317
EAN: 8588000025428
 
55.18 EUR
11.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kaučukové beztoluenové kontaktné lepidlo svetlej béžovej farby, ktoré je určené na lepenie savých materiálov s nesavými (napr. guma - betón, koža - guma, umakart - drevo).
Alkaprén 50 plus, beztoluénové kontaktné lepidlo na gumu, kov, sklo, 1 l
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluénové kontaktné lepidlo na gumu, kov, sklo, 1 l
Kód: 2503684
Kód dod.: 501314
EAN: 8588001106331
 
15.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kaučukové beztoluénové kontaktné lepidlo svetlo béžovej farby, ktoré je určené na lepenie savých materiálov s nesavými (napr. guma - betón, koža - guma, umakart - drevo).
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť mäta, 0-2 roky, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť mäta, 0-2 roky, 50 ml
Kód: 2508787
Kód dod.: 888031
EAN: 5054563265821
 
1.73 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Odol Perlička s mätovou príchuťou je špeciálne vyvinutá pre najmenšie deti vo veku od narodenia do 2 rokov.
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 250 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 250 g
Kód: 2501669
Kód dod.: 500404
EAN: 8591235093537
 
2.35 EUR
9.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
Alkaprén 50 plus, beztoluénové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 20 l
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluénové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 20 l
Kód: 2503207
Kód dod.: 501321
EAN: 8588001106478
 
209.83 EUR
10.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kaučukové beztoluénové kontaktné lepidlo svetlo béžovej farby, ktoré je určené na lepenie savých materiálov s nesavými (napr. guma - betón, koža - guma, umakart - drevo).
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, murivo a drevo, v tubě, 300 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, murivo a drevo, v tubě, 300 g
Kód: 2504870
Kód dod.: 511352
EAN: 8591235075779
 
3.91 EUR
13.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k vyrovnávaniu drobných nerovností a prasklín stien (omietok, muriva, panelu, drevotriesok, dreva, sadrokartónu apod.) a spárovaniu statických prasklín ako v interiéroch, tak aj v exteriéroch. Tmel sa aplikuje špachtľou alebo stierkou.
Druchema Cirine vosk na drevo, parkety, lino, žltá, 550 g
Druchema Cirine®
Druchema Cirine vosk na drevo, parkety, lino, žltá, 550 g
Kód: 04030
Kód dod.: 704072
EAN: 8594825001592
87%
8.70 EUR
15.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvrdá vosková pasta pre ošetrenie parkiet, dreva, linolea a pod. Vytvára film, ktorý chráni povrch pred znečistením a uľahčuje následnú údržbu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.