sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0100 biela, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0100 biela, 4 l
Kód: 2504351
Kód dod.: 328605
EAN: 8591235045642
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná aj vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0912 hliník, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0912 hliník, 2,5 l
Kód: 2504370
Kód dod.: 328663
EAN: 8591235045932
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná aj vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
Kód: 2508063
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na natieranie dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 4 l
Kód: 2504357
Kód dod.: 328623
EAN: 8591235045734
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Soudal 60A konštrukčné lepidlo na drevo, čiré, 300 ml
Soudal
Soudal 60A konštrukčné lepidlo na drevo, čiré, 300 ml
Kód: 2502929
Kód dod.: 519306
EAN: 5411183008403
 
9.78 EUR
32.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Konštrukčné lepenie drevených častí, drevených konštrukčných prvkov a nábytku, lepenie mnohých ďalších druhov materiálov ako tehly, betón, kovy, guma, polystyrén, pena atď. Výroba okenných a dverových rámov, výroba vrstvených panelov.
Primacol Decorative Silver Sand dekoratívna štrukturálna farba, S0 Báza, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Silver Sand dekoratívna štrukturálna farba, S0 Báza, 1 l
Kód: 2506204
Kód dod.: 404115
EAN: 5906725243157
 
38.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štrukturálna farba pre tvorbu dekoratívnych efektov. Povrchy natreté touto farbou sa vplyvom dopadu svetla menia pomocou perleťových reflexov, pričom tvoria trojrozmerný hĺbkový efekt.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0912 hliník, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0912 hliník, 4 l
Kód: 2504371
Kód dod.: 328665
EAN: 8591235045949
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná aj vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 600 ml
Kód: 2504342
Kód dod.: 328619
EAN: 8591235045710
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov, ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Papierové utierky Maxi, rolka 110 m, 2vrstvové, balenie 6 ks
Fros
Papierové utierky Maxi, rolka 110 m, 2vrstvové, balenie 6 ks
Kód: 2505574
Kód dod.: 910519
EAN: 8594059252883
 
3.26 EUR
0.03EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné na použitie v gastro prevádzkach, lahôdky, cukrárne, kaviarne, kuchyne, reštaurácie, bary, hotely, penzióny, ubytovne, kancelárie, automotive, haly, sklady, kaderníctva, wellness, kozmetických štúdií, atď.
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a ľahké kovy, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a ľahké kovy, 500 g
Kód: 2504550
Kód dod.: 512220
EAN: 8591235062779
 
9.96 EUR
19.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., prelakovateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Essence Ciao! hubičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Essence
Essence Ciao! hubičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Kód: 2602850
Kód dod.: ES622389
EAN: 4059729622389
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvorte dokonale zjednotenú pleť s essence Ciao! Hubičkami na korektor z limitovanej edície. Sada m
Herbavera kostivalová masť s konope a mätou, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kostivalová masť s konope a mätou, 200 ml
Kód: 2507726
Kód dod.: 812055
EAN: 8594009476932
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre masáž tela, kĺbov, šliach, svalov aj chrbta.
Essence What the fake! umelé riasy 03 Natural 1 pár
Essence
Essence What the fake! umelé riasy 03 Natural 1 pár
Kód: 2502351
Kód dod.: ES541802
EAN: 4059729541802
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte dokonalý pohľad počas chvíľky s umelými riasami Essence What The Fake! v odtieni 03 Natural
Blistex ochranný balzám na rty s agáve, 3,7 g
Blistex®
Blistex ochranný balzám na rty s agáve, 3,7 g
Kód: 2500293
Kód dod.: 823486
EAN: 8594044644617
 
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzám na rty Blistex s agáve ponúka šetrnú a účinnú starostlivosť pre suché a podráždené pery.
AKCE
BALbio baktérie do žúmp, septikov a ČOV, 500ml
BALbio
BALbio baktérie do žúmp, septikov a ČOV, 500ml
Kód: 2501671
Kód dod.: 625969
EAN: 8591235099812
 
4.34 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BALbio baktérie do septiku ekologicky rozkladajú organické látky. Odstraňujú zápach, vytvárajú a udržiavajú prírodný proces rozkladu
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 250 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 250 g
Kód: 2501669
Kód dod.: 500404
EAN: 8591235093537
 
2.35 EUR
9.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
Alkaprén 50 plus, beztoluénové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 20 l
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluénové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 20 l
Kód: 2503207
Kód dod.: 501321
EAN: 8588001106478
 
209.83 EUR
10.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kaučukové beztoluénové kontaktné lepidlo svetlo béžovej farby, ktoré je určené na lepenie savých materiálov s nesavými (napr. guma - betón, koža - guma, umakart - drevo).
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, murivo a drevo, v tubě, 300 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, murivo a drevo, v tubě, 300 g
Kód: 2504870
Kód dod.: 511352
EAN: 8591235075779
 
3.91 EUR
13.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k vyrovnávaniu drobných nerovností a prasklín stien (omietok, muriva, panelu, drevotriesok, dreva, sadrokartónu apod.) a spárovaniu statických prasklín ako v interiéroch, tak aj v exteriéroch. Tmel sa aplikuje špachtľou alebo stierkou.
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 5 l
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 5 l
Kód: 2503688
Kód dod.: 501317
EAN: 8588000025428
 
55.18 EUR
11.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kaučukové beztoluenové kontaktné lepidlo svetlej béžovej farby, ktoré je určené na lepenie savých materiálov s nesavými (napr. guma - betón, koža - guma, umakart - drevo).
Alkaprén 50 plus, beztoluénové kontaktné lepidlo na gumu, kov, sklo, 1 l
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluénové kontaktné lepidlo na gumu, kov, sklo, 1 l
Kód: 2503684
Kód dod.: 501314
EAN: 8588001106331
 
15.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kaučukové beztoluénové kontaktné lepidlo svetlo béžovej farby, ktoré je určené na lepenie savých materiálov s nesavými (napr. guma - betón, koža - guma, umakart - drevo).
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť mäta, 0-2 roky, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť mäta, 0-2 roky, 50 ml
Kód: 2508787
Kód dod.: 888031
EAN: 5054563265821
 
1.73 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Odol Perlička s mätovou príchuťou je špeciálne vyvinutá pre najmenšie deti vo veku od narodenia do 2 rokov.
Druchema Cirine vosk na drevo, parkety, lino, žltá, 550 g
Druchema Cirine®
Druchema Cirine vosk na drevo, parkety, lino, žltá, 550 g
Kód: 04030
Kód dod.: 704072
EAN: 8594825001592
87%
8.70 EUR
15.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvrdá vosková pasta pre ošetrenie parkiet, dreva, linolea a pod. Vytvára film, ktorý chráni povrch pred znečistením a uľahčuje následnú údržbu.
AKCE
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 1,6 kg
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 1,6 kg
Kód: 2504493
Kód dod.: 511344
EAN: 8591235056884
 
7.79 EUR
4.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K drobným opravám zdiva, sadrokartónu a dreva v interiéri i exteriéri. Tmelenie stredných a väčších nerovností.
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, murivo a drevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, murivo a drevo, 400 g
Kód: 2504494
Kód dod.: 511348
EAN: 8591235056914
 
2.64 EUR
2.65 EUR
6.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k vyrovnávaniu drobných nerovností a prasklín stien (omietok, muriva, panelu, drevotriesky, dreva, sadrokartónu a pod.) a spárovaniu statických prasklín ako v interiéroch, tak aj v exteriéroch. Tmel sa aplikuje špachtľou alebo stierkou.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.