sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0155 antracit, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0155 antracit, 600 ml
Kód: 2505493
Kód dod.: 328682
EAN: 8594005758124
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, plote, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 4 l
Kód: 2504506
Kód dod.: 328677
EAN: 8591235056747
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Kód: 2504339
Kód dod.: 328601
EAN: 8591235045628
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 600 ml
Kód: 2504341
Kód dod.: 328613
EAN: 8591235045680
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0970 meď, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0970 meď, 600 ml
Kód: 2504376
Kód dod.: 328667
EAN: 8591235052336
 
18.75 EUR
31.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, plota, stĺpy, brány apod.
-1%Zľava
Spokar Kartáč lahvový, průměr 50 mm, syntetické vlákna 2519 / 726
Spokar®
Spokar Kartáč lahvový, průměr 50 mm, syntetické vlákna 2519 / 726
Kód: 18825
Kód dod.: 571092
EAN: 8593534440159
 
1.73 EUR
1.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny kef na fľaše je osadený syntetickými vláknami. Mix farieb: červená, modrá, zelená, biela, voľba nie je možná, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a ľahké kovy, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a ľahké kovy, 500 g
Kód: 2504550
Kód dod.: 512220
EAN: 8591235062779
 
9.96 EUR
19.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., prelakovateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Essence Ciao! hubičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Essence
Essence Ciao! hubičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Kód: 2602850
Kód dod.: ES622389
EAN: 4059729622389
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvorte dokonale zjednotenú pleť s essence Ciao! Hubičkami na korektor z limitovanej edície. Sada m
AKCE
Varta High Energy, batérie AAA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, batérie AAA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504458
Kód dod.: 961057
EAN: 4008496675111
 
4.31 EUR
0.54EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné batérie malých rozmerov Varta pre použitie v prístrojoch s veľkou energetickou spotrebou, ako sú hračky, audioprístroje, elektronické hry a pod.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, smrek, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, smrek, 250 g
Kód: 2504868
Kód dod.: 511249
EAN: 8591235075687
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Spokar kovová lopatka malá, pozinkovaný plech, 110 mm
Spokar®
Spokar kovová lopatka malá, pozinkovaný plech, 110 mm
Kód: 2503546
Kód dod.: 575648
EAN: 8593534790391
 
4.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar kovová lopatka malá 110 mm, vyrobená z pozinkovaného plechu.
AKCE
Varta High Energy, batérie AA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, batérie AA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504459
Kód dod.: 961058
EAN: 4008496574018
 
4.31 EUR
0.54EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AA - silná batéria malých rozmerov od Varty pre použitie v prístrojoch s veľkou energetickou spotrebou, ako sú hračky, audioprihrada, elektronické hry apod.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, buk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, buk, 250 g
Kód: 2504862
Kód dod.: 511243
EAN: 8591235075410
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy trhlín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy trhlín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
Paloma 2vrstvé papierové vreckovky Sensitive Care, 100 ks
Paloma
Paloma 2vrstvé papierové vreckovky Sensitive Care, 100 ks
Kód: 2506027
Kód dod.: 910055
EAN: 3838952001878
 
1.08 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Papierové vreckovky v modernom dizajne tvrdej papierovej krabičky, ktorá zabezpečuje pohodlný a rýchly prístup k jednotlivým útržkom.
Papierové utierky Maxi, rolka 110 m, 2vrstvové, balenie 6 ks
Fros
Papierové utierky Maxi, rolka 110 m, 2vrstvové, balenie 6 ks
Kód: 2505574
Kód dod.: 910519
EAN: 8594059252883
 
3.26 EUR
0.03EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné na použitie v gastro prevádzkach, lahôdky, cukrárne, kaviarne, kuchyne, reštaurácie, bary, hotely, penzióny, ubytovne, kancelárie, automotive, haly, sklady, kaderníctva, wellness, kozmetických štúdií, atď.
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 250 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 250 g
Kód: 2501669
Kód dod.: 500404
EAN: 8591235093537
 
2.35 EUR
9.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0100 biela, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0100 biela, 4 l
Kód: 2504351
Kód dod.: 328605
EAN: 8591235045642
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná aj vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0912 hliník, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0912 hliník, 2,5 l
Kód: 2504370
Kód dod.: 328663
EAN: 8591235045932
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná aj vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Jubin Akrilin disperzný akrylátový tmel na drevo, smrek, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzný akrylátový tmel na drevo, smrek, 750 g
Kód: 2502884
Kód dod.: 511181
EAN: 3831000204016
 
4.08 EUR
5.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre kvalitné opravy povrchových vád (prasklín, škrabancov, prehlbín a rýh) masívneho dreva, dyhovaných alebo nedyhovaných drevotrieskových dosiek, apod. pred ich konečnou povrchovou úpravou.
Druchema Cirine vosk na drevo, parkety, lino, bílá, 550 g
Druchema Cirine®
Druchema Cirine vosk na drevo, parkety, lino, bílá, 550 g
Kód: 04032
Kód dod.: 704070
EAN: 8594825001578
100%
9.78 EUR
19.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhá vosková pasta pre ošetrenie parkiet, drev, linolea a pod. Vytvára film, ktorý chráni povrch pred znečistením a uľahčuje následnú údržbu.
Dettol Limetka & Mäta, antibakteriálny sprej, dezinfekčný čistič, 500 ml
Dettol
Dettol Limetka & Mäta, antibakteriálny sprej, dezinfekčný čistič, 500 ml
Kód: 1803182
Kód dod.: 724141
EAN: 5997321781051
100%
3.69 EUR
7.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje 99,9% baktérií. Poskytuje 3x ochranu pred - alergénmi, baktériami, vírusmi chrípky. Pre každodenné čistenie a bez šmúh s vôňou limetky a mäty. Neobsahuje bielidla ani farbivá.
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, Ral 6005 zelený mach, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, Ral 6005 zelený mach, 5 kg
Kód: 2504967
Kód dod.: 328858
EAN: 8595002327139
 
72.14 EUR
14.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Novovytvorená náterová hmota hodvábne lesklého vzhľadu v atraktívnej modernej farebnej škále. Ide o základný i vrchný náter v jednom, ktorý poskytuje okrem atraktívneho vzhľadu aj dokonalú antikoróznu ochranu.
AKCE
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 800 g
Kód: 2500647
Kód dod.: 511342
EAN: 8591235056853
 
4.34 EUR
5.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K drobným opravám zdiva, sadrokartónu a dreva v interiéri aj exteriéri. Tmelenie stredných a väčších nerovností.
AKCE
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 400 g
Kód: 2500646
Kód dod.: 511340
EAN: 8591235056822
 
2.52 EUR
6.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K drobným opravám zdiva, sadrokartónu a dreva v interiéri aj exteriéri. Tmelenie stredných a väčších nerovností.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.