sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0131 šedá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0131 šedá, 2,5 l
Kód: 2504352
Kód dod.: 328609
EAN: 8591235045666
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0912 hliník, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0912 hliník, 600 ml
Kód: 2504349
Kód dod.: 328661
EAN: 8591235045925
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány apod.
truckzdarma
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0131 šedá, 9 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0131 šedá, 9 l
Kód: 2504430
Kód dod.: 328612
EAN: 8591235055580
 
206.52 EUR
22.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0810 červená, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0810 červená, 2,5 l
Kód: 2504366
Kód dod.: 328651
EAN: 8591235045871
 
71.09 EUR
28.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 2,5 l
Kód: 2504354
Kód dod.: 328615
EAN: 8591235045697
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery ocelových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0100 biela, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0100 biela, 4 l
Kód: 2504351
Kód dod.: 328605
EAN: 8591235045642
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná aj vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0912 hliník, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0912 hliník, 2,5 l
Kód: 2504370
Kód dod.: 328663
EAN: 8591235045932
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná aj vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9010 biela mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9010 biela mat, 400 ml
Kód: 2501895
Kód dod.: 107003
EAN: 4009506099965
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biela mat RAL 9010 univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Finish tablety do umývačky All in 1 Max, 94 ks
finish - Calgonit
Finish tablety do umývačky All in 1 Max, 94 ks
Kód: 2405103
Kód dod.: 750015
EAN: 5997321736280
 
18.27 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Poradí si so všetkým, čo mu príde do cesty. Jeho účinné zloženie s PowerBall odstráni aj pripálené jedlo, aby ste vždy dosiahli najlepší výsledok napoprvé.
Tempo leštenka autokarosérií na nové laky, 120 g
Druchema Tempo®
Tempo leštenka autokarosérií na nové laky, 120 g
Kód: 04080
Kód dod.: 13110022
EAN: 8594825006146
90%
4.34 EUR
36.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neabrazívny ľahko roztierateľný krém, na leštenie a konzerváciu lakov karosérií najmä nových, vrátane metalíz. Je vyrobený z prírodných a syntetických tvrdých voskov, ktoré dodávajú ošetrenej karosérii vysoký a trvácny lesk.
PATTEX lepidlo Repair Epoxy Tekutý Kov, 25ml
Henkel Pattex®
PATTEX lepidlo Repair Epoxy Tekutý Kov, 25ml
Kód: 2507557
Kód dod.: 501926
EAN: 4015000417495
 
9.23 EUR
369.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Tekutý Kov je dvousložkové epoxidové lepidlo s kovovým vzhľadom, vhodné pre použitie v interiéri aj exteriéri. Je ideálne na lepenie kovov, ocele, hliníka a ďalších materiálov, s výnimkou PE, PP a PTFE.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, mahagon, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, mahagon, 250 g
Kód: 2504865
Kód dod.: 511246
EAN: 8591235075564
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, orech, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, orech, 250 g
Kód: 2504869
Kód dod.: 511250
EAN: 8591235075748
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v drevených materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, biely, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, biely, 250 g
Kód: 2504859
Kód dod.: 511240
EAN: 8591235075267
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko jemný krémový tmel k opravám trhlín, kazov, ryh v dreve, drevotrieskach a drevovláknitých doskách.
AKCE
-1%Zľava
Varta Superlife, batérie AAA, zinko uhlíkové, 4 ks
Varta
Varta Superlife, batérie AAA, zinko uhlíkové, 4 ks
Kód: 2504415
Kód dod.: 961062
EAN: 4008496676187
 
0.86 EUR
0.87 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinko-chloridové tužkové batérie typu AA od známeho výrobcu Varta patria do série Superlife. Tá je charakteristická nízkou spotrebou energie, a tým pádom disponuje dlhou výdržou a nízkou spotrebou energie. Batéria je vhodná pre nástenné hodiny, svietidlá
Lazurol akrylátový tmel na drevo, teak, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, teak, 250 g
Kód: 2504861
Kód dod.: 511242
EAN: 8591235075380
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
Tempo čistiaca leštidlo na staré laky, 120 g
Druchema Tempo®
Tempo čistiaca leštidlo na staré laky, 120 g
Kód: 04078
Kód dod.: 480110
EAN: 8594825006139
92%
4.34 EUR
36.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tempo Pasta obsahuje abrazíva a tvrdé vosky. Pasta dokonale čistí, leští a konzervuje karosérie automobilov.
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, svetlé drevo, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, svetlé drevo, 200 g
Kód: 2504768
Kód dod.: 512245
EAN: 8591235072747
 
7.17 EUR
7.18 EUR
35.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, beton, drevo atď., prekrývateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 200 g
Kód: 2504553
Kód dod.: 512240
EAN: 8591235062861
 
7.48 EUR
37.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca prilnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., prekrývateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Lazurol akrylátový tmel na drevo, čerešňa, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, čerešňa, 250 g
Kód: 2504866
Kód dod.: 511247
EAN: 8591235075625
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, borovica, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, borovica, 250 g
Kód: 2504860
Kód dod.: 511241
EAN: 8591235075328
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, rýh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, rýh a kazov v drevených materiáloch.
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, svetlé drevo, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, svetlé drevo, 500 g
Kód: 2504769
Kód dod.: 512247
EAN: 8591235072754
 
10.26 EUR
20.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., pretkávaný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6014 olivová zelenožltá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6014 olivová zelenožltá mat, 400 ml
Kód: 2508065
Kód dod.: 107074
EAN: 8592884013402
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nesteká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Essence What the fake! umelé riasy 04 Dramatic Length 1 pár
Essence
Essence What the fake! umelé riasy 04 Dramatic Length 1 pár
Kód: 2502352
Kód dod.: ES541727
EAN: 4059729541727
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.