sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9010 biela mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9010 biela mat, 400 ml
Kód: 2501895
Kód dod.: 107003
EAN: 4009506099965
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biela mat RAL 9010 univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
truckzdarma
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501324
 
EAN: 8054754407280
 
138.55 EUR
1 385.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Light Blue Capri In Love Pour Hom
Ceresit CS25 sanitárny silikón, bahama, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitárny silikón, bahama, 280 ml
Kód: 2507946
Kód dod.: 519433
EAN: 8691451080318
 
11.53 EUR
41.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vyplnenie dilatačných a spojovacích spár medzi keramickými obkladmi a dlažbou v rohoch alebo v spojoch stien, podláh a na usadzovanie zariadení v sanitárnej oblasti.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6014 olivová zelenožltá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6014 olivová zelenožltá mat, 400 ml
Kód: 2508065
Kód dod.: 107074
EAN: 8592884013402
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nesteká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 4 l
Kód: 2504357
Kód dod.: 328623
EAN: 8591235045734
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Soudal 60A konštrukčné lepidlo na drevo, čiré, 300 ml
Soudal
Soudal 60A konštrukčné lepidlo na drevo, čiré, 300 ml
Kód: 2502929
Kód dod.: 519306
EAN: 5411183008403
 
9.78 EUR
32.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Konštrukčné lepenie drevených častí, drevených konštrukčných prvkov a nábytku, lepenie mnohých ďalších druhov materiálov ako tehly, betón, kovy, guma, polystyrén, pena atď. Výroba okenných a dverových rámov, výroba vrstvených panelov.
Primacol Decorative Silver Sand dekoratívna štrukturálna farba, S0 Báza, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Silver Sand dekoratívna štrukturálna farba, S0 Báza, 1 l
Kód: 2506204
Kód dod.: 404115
EAN: 5906725243157
 
38.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štrukturálna farba pre tvorbu dekoratívnych efektov. Povrchy natreté touto farbou sa vplyvom dopadu svetla menia pomocou perleťových reflexov, pričom tvoria trojrozmerný hĺbkový efekt.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na drevo, biely, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na drevo, biely, 750 g
Kód: 2502881
Kód dod.: 511178
EAN: 3831000200698
 
4.08 EUR
5.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel na drevo pre opravy povrchových vád masívneho dreva, dyhovaných alebo nedyhovaných drevotrieskových dosiek, apod. pred ich konečnou povrchovou úpravou.
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na drevo, 300 ml
Pronto®
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na drevo, 300 ml
Kód: 2505222
Kód dod.: 708006
EAN: 5000204922547
 
5.44 EUR
18.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale odstraňuje prach, škvrny a odtlačky. Obsahuje antistatické zložky. Určený na drevené povrchy.
Essence What the fake! umelé riasy 04 Dramatic Length 1 pár
Essence
Essence What the fake! umelé riasy 04 Dramatic Length 1 pár
Kód: 2502352
Kód dod.: ES541727
EAN: 4059729541727
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 800 g
Kód: 2504495
Kód dod.: 511350
EAN: 8591235056945
 
4.56 EUR
4.57 EUR
5.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k vyrovnávaniu drobných nerovností a prasklín stien (omietok, zdiva, panelu, drevotriesok, dreva, sadrokartónu a pod.) a spájkovaniu statických prasklín ako v interiéroch, tak aj v exteriéroch. Tmel sa aplikuje špachtľou alebo stierkou.
-1%Zľava
Spokar Kartáč lahvový, průměr 50 mm, syntetické vlákna 2519 / 726
Spokar®
Spokar Kartáč lahvový, průměr 50 mm, syntetické vlákna 2519 / 726
Kód: 18825
Kód dod.: 571092
EAN: 8593534440159
 
1.73 EUR
1.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny kef na fľaše je osadený syntetickými vláknami. Mix farieb: červená, modrá, zelená, biela, voľba nie je možná, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, Ral 7016 šedý antracid, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, Ral 7016 šedý antracid, 5 kg
Kód: 2504966
Kód dod.: 328850
EAN: 8595002327252
 
68.66 EUR
13.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Novo vyvinutá náterová hmota hodvábne lesklého vzhľadu v atraktívnej modernej farebnej škále. Jedná sa o základný i vrchný náter v jednom, ktorý poskytuje okrem atraktívneho vzhľadu aj dokonalú antikoróznu ochranu.
Blistex ochranný balzám na rty s agáve, 3,7 g
Blistex®
Blistex ochranný balzám na rty s agáve, 3,7 g
Kód: 2500293
 
EAN: 8594044644617
 
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzám na rty Blistex s agáve ponúka šetrnú a účinnú starostlivosť pre suché a podráždené pery.
AKCE
BALbio baktérie do žúmp, septikov a ČOV, 500ml
BALbio
BALbio baktérie do žúmp, septikov a ČOV, 500ml
Kód: 2501671
Kód dod.: 625969
EAN: 8591235099812
 
4.34 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BALbio baktérie do septiku ekologicky rozkladajú organické látky. Odstraňujú zápach, vytvárajú a udržiavajú prírodný proces rozkladu
Essence What the fake! umelé riasy 03 Natural 1 pár
Essence
Essence What the fake! umelé riasy 03 Natural 1 pár
Kód: 2502351
Kód dod.: ES541802
EAN: 4059729541802
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte dokonalý pohľad počas chvíľky s umelými riasami Essence What The Fake! v odtieni 03 Natural
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0110 stredne šedá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná i vrchná farba na kov, 0110 stredne šedá, 4 l
Kód: 2503869
Kód dod.: 328325
EAN: 8595073022308
 
96.75 EUR
96.76 EUR
24.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná i vrchná syntetická náter na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
AKCE
Hostagrund 2v1 S2160 základná aj vrchná farba na kov, 0243 hnedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná aj vrchná farba na kov, 0243 hnedá, 600 ml
Kód: 2504117
Kód dod.: 328351
EAN: 8595073022360
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná aj vrchná syntetická vrstva na železo. Určený na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0570 zelená, 4 l
Kód: 2504506
Kód dod.: 328677
EAN: 8591235056747
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0100 biela, 600 ml
Kód: 2504339
Kód dod.: 328601
EAN: 8591235045628
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0199 čierna, 600 ml
Kód: 2504341
Kód dod.: 328613
EAN: 8591235045680
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0131 šedá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0131 šedá, 4 l
Kód: 2504353
Kód dod.: 328611
EAN: 8591235045673
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0155 antracit, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0155 antracit, 600 ml
Kód: 2505493
Kód dod.: 328682
EAN: 8594005758124
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, plote, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0970 meď, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0970 meď, 600 ml
Kód: 2504376
Kód dod.: 328667
EAN: 8591235052336
 
18.75 EUR
31.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, plota, stĺpy, brány apod.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.