sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Hostagrund 2v1 S2160 základná aj vrchná farba na kov, 0440 modrá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základná aj vrchná farba na kov, 0440 modrá, 4 l
Kód: 2503863
Kód dod.: 328363
EAN: 8595073022438
 
96.75 EUR
96.76 EUR
24.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná aj vrchná syntetická farba na železo. Určená na zhotovenie jednovrstvových vonkajších náterov oceľových konštrukcií, napr. stožiarov, mostov, podvozkov, plotov, vystavených priamym poveternostným vplyvom.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0530 zelená, 4 l
Kód: 2504363
Kód dod.: 328641
EAN: 8591235045826
 
110.68 EUR
27.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stlpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0155 antracit, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0155 antracit, 2,5 l
Kód: 2505494
Kód dod.: 328684
EAN: 8594005757059
 
59.79 EUR
23.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0620 žltá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0620 žltá, 600 ml
Kód: 2504346
Kód dod.: 328643
EAN: 8591235045833
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0840 červenohnedá, 600 ml
Kód: 2504348
Kód dod.: 328655
EAN: 8591235045895
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány atď.
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň tmavo hnedý, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite hladká farba priamo na zhrdzavený kov, odtieň tmavo hnedý, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504981
Kód dod.: 327809
EAN: 8590627986648
 
30.65 EUR
30.66 EUR
32.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní farba na železné kovy (ocel, železo, liatina) pro použití v exteriéru i interiéri. Tmavě hnědý odstín, 0,7 l + 0,25 l.
Essence What the fake! umelé riasy 04 Dramatic Length 1 pár
Essence
Essence What the fake! umelé riasy 04 Dramatic Length 1 pár
Kód: 2502352
Kód dod.: ES541727
EAN: 4059729541727
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na drevo, 300 ml
Pronto®
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na drevo, 300 ml
Kód: 2505222
Kód dod.: 708006
EAN: 5000204922547
 
5.44 EUR
18.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale odstraňuje prach, škvrny a odtlačky. Obsahuje antistatické zložky. Určený na drevené povrchy.
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 800 g
Kód: 2504495
Kód dod.: 511350
EAN: 8591235056945
 
4.56 EUR
4.57 EUR
5.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k vyrovnávaniu drobných nerovností a prasklín stien (omietok, zdiva, panelu, drevotriesok, dreva, sadrokartónu a pod.) a spájkovaniu statických prasklín ako v interiéroch, tak aj v exteriéroch. Tmel sa aplikuje špachtľou alebo stierkou.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na drevo, biely, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na drevo, biely, 750 g
Kód: 2502881
Kód dod.: 511178
EAN: 3831000200698
 
4.08 EUR
5.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel na drevo pre opravy povrchových vád masívneho dreva, dyhovaných alebo nedyhovaných drevotrieskových dosiek, apod. pred ich konečnou povrchovou úpravou.
Spokar kovová lopatka malá, pozinkovaný plech, 110 mm
Spokar®
Spokar kovová lopatka malá, pozinkovaný plech, 110 mm
Kód: 2503546
Kód dod.: 575648
EAN: 8593534790391
 
4.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar kovová lopatka malá 110 mm, vyrobená z pozinkovaného plechu.
AKCE
Varta High Energy, batérie AA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, batérie AA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504459
Kód dod.: 961058
EAN: 4008496574018
 
4.31 EUR
0.54EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AA - silná batéria malých rozmerov od Varty pre použitie v prístrojoch s veľkou energetickou spotrebou, ako sú hračky, audioprihrada, elektronické hry apod.
AKCE
Varta High Energy, batérie AAA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, batérie AAA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504458
Kód dod.: 961057
EAN: 4008496675111
 
4.31 EUR
0.54EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné batérie malých rozmerov Varta pre použitie v prístrojoch s veľkou energetickou spotrebou, ako sú hračky, audioprístroje, elektronické hry a pod.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, smrek, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, smrek, 250 g
Kód: 2504868
Kód dod.: 511249
EAN: 8591235075687
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, buk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, buk, 250 g
Kód: 2504862
Kód dod.: 511243
EAN: 8591235075410
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy trhlín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy trhlín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, palisandr, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, palisandr, 250 g
Kód: 2504867
Kód dod.: 511248
EAN: 8591235075656
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Paloma 2vrstvé papierové vreckovky Sensitive Care, 100 ks
Paloma
Paloma 2vrstvé papierové vreckovky Sensitive Care, 100 ks
Kód: 2506027
Kód dod.: 910055
EAN: 3838952001878
 
1.08 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Papierové vreckovky v modernom dizajne tvrdej papierovej krabičky, ktorá zabezpečuje pohodlný a rýchly prístup k jednotlivým útržkom.
Finish tablety do umývačky All in 1 Max, 94 ks
finish - Calgonit
Finish tablety do umývačky All in 1 Max, 94 ks
Kód: 2405103
Kód dod.: 750015
EAN: 5997321736280
 
18.27 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Poradí si so všetkým, čo mu príde do cesty. Jeho účinné zloženie s PowerBall odstráni aj pripálené jedlo, aby ste vždy dosiahli najlepší výsledok napoprvé.
Tempo leštenka autokarosérií na nové laky, 120 g
Druchema Tempo®
Tempo leštenka autokarosérií na nové laky, 120 g
Kód: 04080
Kód dod.: 13110022
EAN: 8594825006146
90%
4.34 EUR
36.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neabrazívny ľahko roztierateľný krém, na leštenie a konzerváciu lakov karosérií najmä nových, vrátane metalíz. Je vyrobený z prírodných a syntetických tvrdých voskov, ktoré dodávajú ošetrenej karosérii vysoký a trvácny lesk.
PATTEX lepidlo Repair Epoxy Tekutý Kov, 25ml
Henkel Pattex®
PATTEX lepidlo Repair Epoxy Tekutý Kov, 25ml
Kód: 2507557
Kód dod.: 501926
EAN: 4015000417495
 
9.23 EUR
369.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Tekutý Kov je dvousložkové epoxidové lepidlo s kovovým vzhľadom, vhodné pre použitie v interiéri aj exteriéri. Je ideálne na lepenie kovov, ocele, hliníka a ďalších materiálov, s výnimkou PE, PP a PTFE.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, mahagon, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, mahagon, 250 g
Kód: 2504865
Kód dod.: 511246
EAN: 8591235075564
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, orech, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, orech, 250 g
Kód: 2504869
Kód dod.: 511250
EAN: 8591235075748
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v drevených materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, biely, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, biely, 250 g
Kód: 2504859
Kód dod.: 511240
EAN: 8591235075267
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko jemný krémový tmel k opravám trhlín, kazov, ryh v dreve, drevotrieskach a drevovláknitých doskách.
AKCE
-1%Zľava
Varta Superlife, batérie AAA, zinko uhlíkové, 4 ks
Varta
Varta Superlife, batérie AAA, zinko uhlíkové, 4 ks
Kód: 2504415
Kód dod.: 961062
EAN: 4008496676187
 
0.86 EUR
0.87 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinko-chloridové tužkové batérie typu AA od známeho výrobcu Varta patria do série Superlife. Tá je charakteristická nízkou spotrebou energie, a tým pádom disponuje dlhou výdržou a nízkou spotrebou energie. Batéria je vhodná pre nástenné hodiny, svietidlá
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.