sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
-1%Zľava
Hlubna Vegalona krém na ruky s kakaovým maslom, 100 ml
Hlubna - Vega
Hlubna Vegalona krém na ruky s kakaovým maslom, 100 ml
Kód: 1905933
Kód dod.: 820078
EAN: 8594003015120
100%
0.82 EUR
0.83 EUR
8.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na ruky vhodný na ochranu a ošetrenie pokožky s obsahom kakaového masla.
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, dub, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, dub, 320 g
Kód: 2504888
Kód dod.: 511196
EAN: 8591235076462
 
3.91 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a kazov vo drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a kazov vo drevených materiáloch.
Fa sprchový krém Mystic Moments s vôňou mučenky, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Mystic Moments s vôňou mučenky, 400 ml
Kód: 2505763
Kód dod.: 797162
EAN: 9000101704457
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvežte svoje telo a myseľ a nechajte svoje zmysly objavovať svet so značkou Fa. Objevte sprchový krém Fa Mystic Moments s vôňou mučenky.
Syoss Brow Tint farba na obočie Tmavo hnedá, 17 ml
Henkel Syoss
Syoss Brow Tint farba na obočie Tmavo hnedá, 17 ml
Kód: 2507199
Kód dod.: 870236
EAN: 9000101715866
 
10.43 EUR
613.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zdokonaľte prirodzený vzhľad vášho obočia! Dodejte mu výrazný efekt ako zo salónu vďaka Syoss Brow Tint dlhotrvajúcej farbe na obočie.
Sokrates Lazurit Plus strednevrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 2 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus strednevrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 2 kg
Kód: 2504185
Kód dod.: 394906
EAN: 8594040505974
 
29.96 EUR
14.98EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Strednevrstvová lazúra alkydová k náterom dreva pre vonkajšie i vnútorné prostredie na báze hybridného alkydu. Náter je dokonale rezistentný k napadnutiu hubami a pod. Penetruje drevený podklad, zpevňuje povrch a blokuje prenikanie vody.
Ceys Professional D2D3 lepidlo na drevo, 250 g
Ceys®
Ceys Professional D2D3 lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2601414
Kód dod.: 502927
EAN: 8411519716184
 
6.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepidlo na drevo s prírodnými vláknami, vďaka ktorým dosahuje maximálnu výslednú odolnosť až 170 kg/cm². Po zaschnutí má vzhľad dreva. Špeciálne lepidlo pre lepenie všetkých druhov dreva, aglomerátov, laminátov, preglejok, vrstvených materiálov, dosiek.
AKCE
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
Kód: 62614
Kód dod.: 747005
EAN: 8592326010402
100%
4.78 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish na sklo a riady bez škvŕn, ktoré žiaria diamantovým leskom. Odstraňuje ako umývací prostriedok, tak zvyšky jedla z riadu
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové drevo strojek a náplň, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové drevo strojek a náplň, 250 ml
Kód: 2404778
Kód dod.: 731862
EAN: 5949152113693
 
7.60 EUR
30.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevoňajte svoj domov jemnou a osviežujúcou vôňou Air Wick vanilka a santalové drevo. S dlhodobou účinnosťou až 60 dní, je tento osviežovač vzduchu ideálnou voľbou pre vytvorenie príjemnej a upokojujúcej atmosféry vo vašom domove.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T000 bezfarebná, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T000 bezfarebná, 2,5 l
Kód: 2503033
Kód dod.: 246402
EAN: 8595073025859
 
61.97 EUR
24.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená na dlhodobé ochranné farebné transparentné nátěry mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátěry v interiéri.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2502849
Kód dod.: 246322
EAN: 8595073025606
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 750 ml
Kód: 2503643
Kód dod.: 246300
EAN: 8595073025514
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 2,5 l
Kód: 2502854
Kód dod.: 246352
EAN: 8595073025729
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným nátěrům mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k nátěrům v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 750 ml
Kód: 2504481
Kód dod.: 246274
EAN: 8591235059694
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Real na trúby, grily a krbové sklá čistiaci prostriedok, 550 g
Zenit Real
Real na trúby, grily a krbové sklá čistiaci prostriedok, 550 g
Kód: 2501981
Kód dod.: 706518
EAN: 8594004376480
 
3.91 EUR
7.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najsilnejší koncentrovaný prostriedok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka špeciálnemu zloženiu si poradí s odolnou špinou, mastnotou, pripáleninami alebo sadzami.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 2,5 l
Kód: 2502850
Kód dod.: 246342
EAN: 8595073025682
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 2,5 l
Kód: 2504480
Kód dod.: 246276
EAN: 8591235059700
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol S1119 lodný lak odolný lak na drevo bezfarebný, lesk 375 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodný lak odolný lak na drevo bezfarebný, lesk 375 ml
Kód: 2504137
Kód dod.: 243276
EAN: 8591235039320
 
7.31 EUR
19.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný voči vlhku a vode, vyznačuje sa výbornou spracovateľnosťou, dlhodobou ochranou pred poveternostnými vplyvmi a stabilným leskom. Lak obzvlášť zvýrazňuje kresbu dreva.
L'oreal Paris Préférence farba na vlasy, Stockholm, veľmi svetlá perlová blond 10.21
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence farba na vlasy, Stockholm, veľmi svetlá perlová blond 10.21
Kód: 2001888
Kód dod.: 870622
EAN: 3600523913398
100%
9.78 EUR
163EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bohatá žiarivá permanentná farba na vlasy, ktorá nebledne až po dobu 8 týždňov.
AKCE
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
Kód: 62615
Kód dod.: 747006
EAN: 5900627119664
100%
4.78 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše taniere, poháre i príbory budú žiarivo čisté. Vyskúšajte túto kombináciu a sami sa presvedčte o dokonalé čistote a ohromujúcom lesku.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2503037
Kód dod.: 246417
EAN: 8595073025910
 
61.97 EUR
24.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená k dlhodobým ochranným farebným transparentným náterom mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátery v interiéri.
Bakrylex V1302 univerzál mat disperzní lak na drevo bezbarvý, 300 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 univerzál mat disperzní lak na drevo bezbarvý, 300 g
Kód: 2601664
Kód dod.: 388164
EAN: 8591235106237
 
5.92 EUR
19.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný akrylátový bezbarvý lak určený k interiérovému lakovaniu tvrdého i mäkkého dreva, nábytkových dielov, drevených a korkových obkladov, preklíčky apod.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 2,5 l
Kód: 2504477
Kód dod.: 246282
EAN: 8591235059731
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrami a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 4,5 l
Kód: 2503134
Kód dod.: 246353
EAN: 8595073026733
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 750 ml
Kód: 2503066
Kód dod.: 246360
EAN: 8595073025750
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.