sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
Spokar Kartáč lahvový, průměr 50 mm, syntetické vlákna 2519 / 726
Spokar®
Spokar Kartáč lahvový, průměr 50 mm, syntetické vlákna 2519 / 726
Kód: 18825
Kód dod.: 571092
EAN: 8593534440159
 
1.73 EUR
1.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny kef na fľaše je osadený syntetickými vláknami. Mix farieb: červená, modrá, zelená, biela, voľba nie je možná, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0912 hliník, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná aj vrchná farba na kov, 0912 hliník, 4 l
Kód: 2504371
Kód dod.: 328665
EAN: 8591235045949
 
91.97 EUR
22.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná aj vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna na nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základná i vrchná farba na kov, 0240 hnedá stredná, 600 ml
Kód: 2504342
Kód dod.: 328619
EAN: 8591235045710
 
15.30 EUR
25.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčná základná i vrchná antikorózna polomatná farba. Ideálna pre nátery oceľových materiálov a zoxidovaných pozinkovaných povrchov, ako napr. strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, brány a pod.
Essence What the fake! umelé riasy 04 Dramatic Length 1 pár
Essence
Essence What the fake! umelé riasy 04 Dramatic Length 1 pár
Kód: 2502352
Kód dod.: ES541727
EAN: 4059729541727
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na drevo, 300 ml
Pronto®
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na drevo, 300 ml
Kód: 2505222
Kód dod.: 708006
EAN: 5000204922547
 
5.44 EUR
18.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale odstraňuje prach, škvrny a odtlačky. Obsahuje antistatické zložky. Určený na drevené povrchy.
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 800 g
Kód: 2504495
Kód dod.: 511350
EAN: 8591235056945
 
4.56 EUR
4.57 EUR
5.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k vyrovnávaniu drobných nerovností a prasklín stien (omietok, zdiva, panelu, drevotriesok, dreva, sadrokartónu a pod.) a spájkovaniu statických prasklín ako v interiéroch, tak aj v exteriéroch. Tmel sa aplikuje špachtľou alebo stierkou.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na drevo, biely, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na drevo, biely, 750 g
Kód: 2502881
Kód dod.: 511178
EAN: 3831000200698
 
4.08 EUR
5.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel na drevo pre opravy povrchových vád masívneho dreva, dyhovaných alebo nedyhovaných drevotrieskových dosiek, apod. pred ich konečnou povrchovou úpravou.
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, Ral 7016 šedý antracid, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základná i vrchná farba na kov, pololesk, Ral 7016 šedý antracid, 5 kg
Kód: 2504966
Kód dod.: 328850
EAN: 8595002327252
 
68.66 EUR
13.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Novo vyvinutá náterová hmota hodvábne lesklého vzhľadu v atraktívnej modernej farebnej škále. Jedná sa o základný i vrchný náter v jednom, ktorý poskytuje okrem atraktívneho vzhľadu aj dokonalú antikoróznu ochranu.
Herbavera kostivalová masť s konope a mätou, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kostivalová masť s konope a mätou, 200 ml
Kód: 2507726
Kód dod.: 812055
EAN: 8594009476932
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre masáž tela, kĺbov, šliach, svalov aj chrbta.
Papierové utierky Maxi, rolka 110 m, 2vrstvové, balenie 6 ks
Fros
Papierové utierky Maxi, rolka 110 m, 2vrstvové, balenie 6 ks
Kód: 2505574
Kód dod.: 910519
EAN: 8594059252883
 
3.26 EUR
0.03EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné na použitie v gastro prevádzkach, lahôdky, cukrárne, kaviarne, kuchyne, reštaurácie, bary, hotely, penzióny, ubytovne, kancelárie, automotive, haly, sklady, kaderníctva, wellness, kozmetických štúdií, atď.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
Kód: 2508063
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na natieranie dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Blistex ochranný balzám na rty s agáve, 3,7 g
Blistex®
Blistex ochranný balzám na rty s agáve, 3,7 g
Kód: 2500293
Kód dod.: 823486
EAN: 8594044644617
 
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzám na rty Blistex s agáve ponúka šetrnú a účinnú starostlivosť pre suché a podráždené pery.
Essence What the fake! umelé riasy 03 Natural 1 pár
Essence
Essence What the fake! umelé riasy 03 Natural 1 pár
Kód: 2502351
Kód dod.: ES541802
EAN: 4059729541802
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte dokonalý pohľad počas chvíľky s umelými riasami Essence What The Fake! v odtieni 03 Natural
AKCE
BALbio baktérie do žúmp, septikov a ČOV, 500ml
BALbio
BALbio baktérie do žúmp, septikov a ČOV, 500ml
Kód: 2501671
Kód dod.: 625969
EAN: 8591235099812
 
4.34 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BALbio baktérie do septiku ekologicky rozkladajú organické látky. Odstraňujú zápach, vytvárajú a udržiavajú prírodný proces rozkladu
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 250 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 250 g
Kód: 2501669
Kód dod.: 500404
EAN: 8591235093537
 
2.35 EUR
9.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a ľahké kovy, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a ľahké kovy, 500 g
Kód: 2504550
Kód dod.: 512220
EAN: 8591235062779
 
9.96 EUR
19.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., prelakovateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Essence Ciao! hubičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Essence
Essence Ciao! hubičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Kód: 2602850
Kód dod.: ES622389
EAN: 4059729622389
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvorte dokonale zjednotenú pleť s essence Ciao! Hubičkami na korektor z limitovanej edície. Sada m
Orion guličky proti molom, cédrové a santalové drevo, 20 ks
Orion®
Orion guličky proti molom, cédrové a santalové drevo, 20 ks
Kód: 2402064
Kód dod.: 675132
EAN: 8411660036407
100%
3.26 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion sáčky s guličkami proti molom poskytujú až 4-mesačnú ochranu bielizne bez škvŕn, príjemne prevonia šatník cédrom a santalovým drevom.
AKCE
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 800 g
Kód: 2500647
Kód dod.: 511342
EAN: 8591235056853
 
4.34 EUR
5.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K drobným opravám zdiva, sadrokartónu a dreva v interiéri aj exteriéri. Tmelenie stredných a väčších nerovností.
AKCE
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 400 g
Kód: 2500646
Kód dod.: 511340
EAN: 8591235056822
 
2.52 EUR
6.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K drobným opravám zdiva, sadrokartónu a dreva v interiéri aj exteriéri. Tmelenie stredných a väčších nerovností.
Essence tvářenka soft BAKED 30 Rose All Day, 4,5 g
Essence
Essence tvářenka soft BAKED 30 Rose All Day, 4,5 g
Kód: 2601936
Kód dod.: ES584595
EAN: 4059729584595
 
3.14 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zdôraznite svoj vzhľad s essence tvárene Soft BAKED 30 Rose All Day, ktorá dodá pleti svieži ružový
Druchema Cirine vosk na drevo, parkety, lino, žltá, 550 g
Druchema Cirine®
Druchema Cirine vosk na drevo, parkety, lino, žltá, 550 g
Kód: 04030
Kód dod.: 704072
EAN: 8594825001592
87%
8.70 EUR
15.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvrdá vosková pasta pre ošetrenie parkiet, dreva, linolea a pod. Vytvára film, ktorý chráni povrch pred znečistením a uľahčuje následnú údržbu.
AKCE
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 1,6 kg
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 1,6 kg
Kód: 2504493
Kód dod.: 511344
EAN: 8591235056884
 
7.79 EUR
4.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K drobným opravám zdiva, sadrokartónu a dreva v interiéri i exteriéri. Tmelenie stredných a väčších nerovností.
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, murivo a drevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, murivo a drevo, 400 g
Kód: 2504494
Kód dod.: 511348
EAN: 8591235056914
 
2.64 EUR
2.65 EUR
6.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k vyrovnávaniu drobných nerovností a prasklín stien (omietok, muriva, panelu, drevotriesky, dreva, sadrokartónu a pod.) a spárovaniu statických prasklín ako v interiéroch, tak aj v exteriéroch. Tmel sa aplikuje špachtľou alebo stierkou.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.