sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lilien tekuté mýdlo krémové Wild Orchid  XXL náplň, 1250 ml
Lilien
Lilien tekuté mýdlo krémové Wild Orchid XXL náplň, 1250 ml
Kód: 2505751
Kód dod.: 787141
EAN: 8596048010504
 
2.56 EUR
2.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné tekuté mydlo s extraktom z kvetov horskej orchidey v litrovom sáčku.
Syoss Brow Tint farba na obočie Svetlo hnedý, 17 ml
Henkel Syoss
Syoss Brow Tint farba na obočie Svetlo hnedý, 17 ml
Kód: 2505870
Kód dod.: 870237
EAN: 9000101715668
 
10.43 EUR
613.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zdokonalte prirodzený vzhľad vášho obočia! Dodejte mu výrazný efekt ako zo salónu vďaka Syoss Brow Tint dlhodobé farbe na obočie.
Indulona Original ošetrujúci sprchový krém – náhradná náplň, 600 ml
Indulona®
Indulona Original ošetrujúci sprchový krém – náhradná náplň, 600 ml
Kód: 2603184
Kód dod.: 810587
EAN: 8592297014836
 
4.34 EUR
7.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Original je starostlivý sprchový krém s kyselinou hyaluronovou, ktorý pri každodennom sprchovaní spája šetrné čistenie pokožky s príjemnou starostlivosťou.
Indulona Atopiredu starajúci telový krém, 200 ml
Indulona®
Indulona Atopiredu starajúci telový krém, 200 ml
Kód: 2400436
Kód dod.: 810575
EAN: 8592297010111
 
6.95 EUR
34.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starajúci telový krém špeciálne vyvinutý, aby poskytol pokročilú starostlivosť prejavom extrémne suchej pokožky.
-1%Zľava
Ziaja Ceramidy krém na ruky 100 ml
Ziaja
Ziaja Ceramidy krém na ruky 100 ml
Kód: 2507308
Kód dod.: 820302
EAN: 5901887028925
 
1.73 EUR
1.74 EUR
17.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ošetrujte svoje ruky s Ziaja Ceramidy krémom na ruky, ktorý účinne regeneruje suchú a popraskanú pokožku.
SIDOLUX nábytek RENOVÁCIA DREVO mandle 300 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX nábytek RENOVÁCIA DREVO mandle 300 ml
Kód: 2501817
Kód dod.: 709155
EAN: 5902986261107
 
3.69 EUR
12.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umožňuje navrátiť dávno stratený lesk nábytku z dreva, dyhy alebo laminátu.
Indulona Original krém na ruky 30 ml
Indulona®
Indulona Original krém na ruky 30 ml
Kód: 2509135
Kód dod.: 820024
EAN: 8592297010081
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na ruky Indulona podľa originálnej receptúry ponúka regeneračné účinky a zloženie so všestrannou starostlivosťou. Zabraňuje vysušovaniu, vyživuje pokožku do hĺbky, chráni ju pred poškodením vonkajšími vplyvmi a dodáva jej hebkosť.
LUNA NATURAL KRÉM OLIVA 300 ML 1588
LUNA NATURAL KRÉM OLIVA 300 ML 1588
Kód: 2603225
Kód dod.: 821042
EAN: 8594045541588
 
2.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Professional D2D3 lepidlo na drevo, 250 g
Ceys®
Ceys Professional D2D3 lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2601414
Kód dod.: 502927
EAN: 8411519716184
 
6.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepidlo na drevo s prírodnými vláknami, vďaka ktorým dosahuje maximálnu výslednú odolnosť až 170 kg/cm². Po zaschnutí má vzhľad dreva. Špeciálne lepidlo pre lepenie všetkých druhov dreva, aglomerátov, laminátov, preglejok, vrstvených materiálov, dosiek.
Calvin Klein Eternity for Men toaletná voda 100 ml
Calvin Klein
Calvin Klein Eternity for Men toaletná voda 100 ml
Kód: 27909
 
EAN: 088300605514
 
41.75 EUR
417.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevná - svieža aromatická uvedená na trh v roku 1989. Odrážajúce kúzlo dnešného muža s tradičnými
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
Kód: 2508561
Kód dod.: 812092
EAN: 8595061615819
 
4.13 EUR
20.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný masážny emulgel prináša intenzívnu bylinnú starostlivosť a rýchly pocit úľavy namáhaným svalom, kĺbom a nohám.
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny 100 ml
Lilien
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny 100 ml
Kód: 2600724
Kód dod.: 799149
EAN: 8596048011600
 
3.47 EUR
34.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny je špeciálne vyvinutý na ochranu jemnej a citlivej pokožky detí v oblasti plien.
ALPA MASÁŽNY KRÉM S GAŠTANOM 40 ML 7853
ALPA MASÁŽNY KRÉM S GAŠTANOM 40 ML 7853
Kód: 2603241
Kód dod.: 812032
EAN: 8594001777853
 
1.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento Fresh Aroma Levandula 2vrstvový toaletný papier,8 rolí, role 17,8 m
Tento
Tento Fresh Aroma Levandula 2vrstvový toaletný papier,8 rolí, role 17,8 m
Kód: 2600169
Kód dod.: 928222
EAN: 6414301001927
 
2.61 EUR
0.02EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Toaletné papiere Fresh Aroma predstavujú novú radu pastelových, jemne parfumovaných toaletných papierov, ktoré prinesú záchvev sviežosti do vašej kúpeľne.
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Kód: 2506864
Kód dod.: 797141
EAN: 9000101054941
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Luxusný sprchový krém značky Fa s jemným, kvetinovým arómom divokej kamélie a výťažkom z hodvábu.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0021 orech, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0021 orech, 3,5 l
Kód: 2504948
Kód dod.: 250540
EAN: 8590627988109
 
41.52 EUR
41.53 EUR
11.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšenú vodoodpudivosť, vysokú priľnavosť ďalšieho náteru, mechanickú odolnosť a tiež hlbokú penetráciu.
AKCE
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
Kód: 62614
Kód dod.: 747005
EAN: 8592326010402
100%
4.78 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish na sklo a riady bez škvŕn, ktoré žiaria diamantovým leskom. Odstraňuje ako umývací prostriedok, tak zvyšky jedla z riadu
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové drevo strojek a náplň, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové drevo strojek a náplň, 250 ml
Kód: 2404778
Kód dod.: 731862
EAN: 5949152113693
 
7.60 EUR
30.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevoňajte svoj domov jemnou a osviežujúcou vôňou Air Wick vanilka a santalové drevo. S dlhodobou účinnosťou až 60 dní, je tento osviežovač vzduchu ideálnou voľbou pre vytvorenie príjemnej a upokojujúcej atmosféry vo vašom domove.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 750 ml
Kód: 2504481
Kód dod.: 246274
EAN: 8591235059694
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Real na trúby, grily a krbové sklá čistiaci prostriedok, 550 g
Zenit Real
Real na trúby, grily a krbové sklá čistiaci prostriedok, 550 g
Kód: 2501981
Kód dod.: 706518
EAN: 8594004376480
 
3.91 EUR
7.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najsilnejší koncentrovaný prostriedok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka špeciálnemu zloženiu si poradí s odolnou špinou, mastnotou, pripáleninami alebo sadzami.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 2,5 l
Kód: 2502850
Kód dod.: 246342
EAN: 8595073025682
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2502849
Kód dod.: 246322
EAN: 8595073025606
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 2,5 l
Kód: 2504480
Kód dod.: 246276
EAN: 8591235059700
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol S1119 lodný lak odolný lak na drevo bezfarebný, lesk 375 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodný lak odolný lak na drevo bezfarebný, lesk 375 ml
Kód: 2504137
Kód dod.: 243276
EAN: 8591235039320
 
7.31 EUR
19.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný voči vlhku a vode, vyznačuje sa výbornou spracovateľnosťou, dlhodobou ochranou pred poveternostnými vplyvmi a stabilným leskom. Lak obzvlášť zvýrazňuje kresbu dreva.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.