sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa, 750 ml
Kód: 2504475
Kód dod.: 246286
EAN: 8591235059755
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2503039
Kód dod.: 246422
EAN: 8595073025934
 
61.97 EUR
24.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená k dlhodobým ochranným farebným transparentným náterom mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom i pre nátery v interiéri.
Lazurol S1119 lodný lak odolný lak na drevo bezfarebný, mat 2,5 l
Lazurol
Lazurol S1119 lodný lak odolný lak na drevo bezfarebný, mat 2,5 l
Kód: 2507476
Kód dod.: 243271
EAN: 8591235097405
 
49.10 EUR
19.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K dekoratívnym transparentným lesklým náterom drevených stavebných prvkov v interiéri aj exteriéri. Lak je vysoko odolný voči vlhku a vode, vyznačuje sa výbornou spracovateľnosťou, dlhodobou ochranou pred poveternostnými vplyvmi a v matnom prevedení.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 4,5 l
Kód: 2504479
Kód dod.: 246278
EAN: 8591235059717
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 750 ml
Kód: 2503068
Kód dod.: 246350
EAN: 8595073025712
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 4,5 l
Kód: 2503003
Kód dod.: 246318
EAN: 8595073026689
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na drevo bezbarvý, 300 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na drevo bezbarvý, 300 g
Kód: 2601662
Kód dod.: 388157
EAN: 8591235106213
 
5.35 EUR
17.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný akrylátový bezbarvý lak určený k interiérovému lakovaniu tvrdého i mäkkého dreva, nábytkových dielov, drevených a korkových obkladov, preklížky apod.
Calvin Klein Eternity for Men toaletná voda 100 ml
Calvin Klein
Calvin Klein Eternity for Men toaletná voda 100 ml
Kód: 27909
 
EAN: 088300605514
 
41.75 EUR
417.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevná - svieža aromatická uvedená na trh v roku 1989. Odrážajúce kúzlo dnešného muža s tradičnými
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
Kód: 2508561
Kód dod.: 812092
EAN: 8595061615819
 
4.13 EUR
20.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný masážny emulgel prináša intenzívnu bylinnú starostlivosť a rýchly pocit úľavy namáhaným svalom, kĺbom a nohám.
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny 100 ml
Lilien
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny 100 ml
Kód: 2600724
Kód dod.: 799149
EAN: 8596048011600
 
3.47 EUR
34.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny je špeciálne vyvinutý na ochranu jemnej a citlivej pokožky detí v oblasti plien.
AKCE
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
Kód: 62614
Kód dod.: 747005
EAN: 8592326010402
100%
4.78 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish na sklo a riady bez škvŕn, ktoré žiaria diamantovým leskom. Odstraňuje ako umývací prostriedok, tak zvyšky jedla z riadu
Real na trúby, grily a krbové sklá čistiaci prostriedok, 550 g
Zenit Real
Real na trúby, grily a krbové sklá čistiaci prostriedok, 550 g
Kód: 2501981
Kód dod.: 706518
EAN: 8594004376480
 
3.91 EUR
7.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najsilnejší koncentrovaný prostriedok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka špeciálnemu zloženiu si poradí s odolnou špinou, mastnotou, pripáleninami alebo sadzami.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 2,5 l
Kód: 2502850
Kód dod.: 246342
EAN: 8595073025682
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové drevo strojek a náplň, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové drevo strojek a náplň, 250 ml
Kód: 2404778
Kód dod.: 731862
EAN: 5949152113693
 
7.60 EUR
30.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevoňajte svoj domov jemnou a osviežujúcou vôňou Air Wick vanilka a santalové drevo. S dlhodobou účinnosťou až 60 dní, je tento osviežovač vzduchu ideálnou voľbou pre vytvorenie príjemnej a upokojujúcej atmosféry vo vašom domove.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 750 ml
Kód: 2504481
Kód dod.: 246274
EAN: 8591235059694
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T000 bezfarebná, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T000 bezfarebná, 2,5 l
Kód: 2503033
Kód dod.: 246402
EAN: 8595073025859
 
61.97 EUR
24.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená na dlhodobé ochranné farebné transparentné nátěry mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátěry v interiéri.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2502849
Kód dod.: 246322
EAN: 8595073025606
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 750 ml
Kód: 2503643
Kód dod.: 246300
EAN: 8595073025514
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 2,5 l
Kód: 2502854
Kód dod.: 246352
EAN: 8595073025729
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným nátěrům mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k nátěrům v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 2,5 l
Kód: 2504480
Kód dod.: 246276
EAN: 8591235059700
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol S1119 lodný lak odolný lak na drevo bezfarebný, lesk 375 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodný lak odolný lak na drevo bezfarebný, lesk 375 ml
Kód: 2504137
Kód dod.: 243276
EAN: 8591235039320
 
7.31 EUR
19.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný voči vlhku a vode, vyznačuje sa výbornou spracovateľnosťou, dlhodobou ochranou pred poveternostnými vplyvmi a stabilným leskom. Lak obzvlášť zvýrazňuje kresbu dreva.
Sokrates Lazurit Plus strednevrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 2 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus strednevrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 2 kg
Kód: 2504185
Kód dod.: 394906
EAN: 8594040505974
 
29.96 EUR
14.98EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Strednevrstvová lazúra alkydová k náterom dreva pre vonkajšie i vnútorné prostredie na báze hybridného alkydu. Náter je dokonale rezistentný k napadnutiu hubami a pod. Penetruje drevený podklad, zpevňuje povrch a blokuje prenikanie vody.
Lactovit Mousse Cream Lactourea telový krém, 250 ml
Lactovit
Lactovit Mousse Cream Lactourea telový krém, 250 ml
Kód: 2104627
Kód dod.: 821028
EAN: 8411135003705
100%
6.52 EUR
26.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Telový krém regeneruje a hĺbkovo vyživuje pokožku vďaka vlastnostiam mlieka v kombinácii s kyselinou mliečnou a ureou.
Sokrates Lazurit Plus strednovrstvá lazúra na drevo, bezfarebná, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus strednovrstvá lazúra na drevo, bezfarebná, 0,7 kg
Kód: 2503442
Kód dod.: 394903
EAN: 8594040505967
 
11.83 EUR
16.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Strednovrstvá lazúra alkydová k náterom dreva pre vonkajšie i vnútorné prostredie na báze hybridného alkyd. Náter je dokonale rezistentný k napadnutiu hubami a pod. Penetruje drevený podklad, zpevňuje povrch a blokuje prenikanie vody.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.