sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Real na trúby, grily a krbové sklá čistiaci prostriedok, 550 g
Zenit Real
Real na trúby, grily a krbové sklá čistiaci prostriedok, 550 g
Kód: 2501981
Kód dod.: 706518
EAN: 8594004376480
 
3.91 EUR
7.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najsilnejší koncentrovaný prostriedok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka špeciálnemu zloženiu si poradí s odolnou špinou, mastnotou, pripáleninami alebo sadzami.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 2,5 l
Kód: 2502850
Kód dod.: 246342
EAN: 8595073025682
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové drevo strojek a náplň, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové drevo strojek a náplň, 250 ml
Kód: 2404778
Kód dod.: 731862
EAN: 5949152113693
 
7.60 EUR
30.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevoňajte svoj domov jemnou a osviežujúcou vôňou Air Wick vanilka a santalové drevo. S dlhodobou účinnosťou až 60 dní, je tento osviežovač vzduchu ideálnou voľbou pre vytvorenie príjemnej a upokojujúcej atmosféry vo vašom domove.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T000 bezfarebná, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T000 bezfarebná, 2,5 l
Kód: 2503033
Kód dod.: 246402
EAN: 8595073025859
 
61.97 EUR
24.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená na dlhodobé ochranné farebné transparentné nátěry mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátěry v interiéri.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2502849
Kód dod.: 246322
EAN: 8595073025606
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 750 ml
Kód: 2503643
Kód dod.: 246300
EAN: 8595073025514
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 2,5 l
Kód: 2502854
Kód dod.: 246352
EAN: 8595073025729
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným nátěrům mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k nátěrům v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 2,5 l
Kód: 2504480
Kód dod.: 246276
EAN: 8591235059700
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 750 ml
Kód: 2504481
Kód dod.: 246274
EAN: 8591235059694
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol S1119 lodný lak odolný lak na drevo bezfarebný, lesk 375 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodný lak odolný lak na drevo bezfarebný, lesk 375 ml
Kód: 2504137
Kód dod.: 243276
EAN: 8591235039320
 
7.31 EUR
19.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný voči vlhku a vode, vyznačuje sa výbornou spracovateľnosťou, dlhodobou ochranou pred poveternostnými vplyvmi a stabilným leskom. Lak obzvlášť zvýrazňuje kresbu dreva.
Calvin Klein Eternity for Men toaletná voda 100 ml
Calvin Klein
Calvin Klein Eternity for Men toaletná voda 100 ml
Kód: 27909
 
EAN: 088300605514
 
41.75 EUR
417.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevná - svieža aromatická uvedená na trh v roku 1989. Odrážajúce kúzlo dnešného muža s tradičnými
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny 100 ml
Lilien
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny 100 ml
Kód: 2600724
Kód dod.: 799149
EAN: 8596048011600
 
3.47 EUR
34.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny je špeciálne vyvinutý na ochranu jemnej a citlivej pokožky detí v oblasti plien.
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
Kód: 2508561
Kód dod.: 812092
EAN: 8595061615819
 
4.13 EUR
20.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný masážny emulgel prináša intenzívnu bylinnú starostlivosť a rýchly pocit úľavy namáhaným svalom, kĺbom a nohám.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédrová, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédrová, 750 ml
Kód: 2503055
Kód dod.: 246325
EAN: 8595073025613
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2503074
Kód dod.: 246317
EAN: 8595073025583
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 750 ml
Kód: 2502847
Kód dod.: 246315
EAN: 8595073025576
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 750 ml
Kód: 2503031
Kód dod.: 246305
EAN: 8595073025538
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 l
Kód: 2502846
Kód dod.: 246312
EAN: 8595073025569
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 2,5 l
Kód: 2503644
Kód dod.: 246302
EAN: 8595073025521
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 4,5 l
Kód: 2504482
Kód dod.: 246272
EAN: 8591235059687
 
67.49 EUR
15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Sokrates Lazurit Plus stredněvrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 4 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus stredněvrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 4 kg
Kód: 2503443
Kód dod.: 394904
EAN: 8594040505806
 
59.79 EUR
14.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stredněvrstvová lazúra alkydová k náterom dreva pre vonkajšie aj vnútorné prostredie na báze hybridného alkyd. Náter je dokonale rezistentný voči napadnutiu hubami a pod. Penetruje drevený podklad, zpevňuje povrch a blokuje prenikanie vody.
Domestos 24h Pine Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 5 l
Domestos
Domestos 24h Pine Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 5 l
Kód: 2001938
Kód dod.: 717115
EAN: 7615400813742
93%
12.18 EUR
2.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, 500 g
Kód: 2502866
Kód dod.: 500511
EAN: 8594825000908
 
6.09 EUR
12.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne lepidlo pre vodoodolné lepenie v triede odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otvorenosti a rýchlosťou zaschnutia. Využitie v obalovej technike, modelárskych dielňach, drevospracujúcom a nábytkárskom priemysle.
Cink Cream Citron krémový čistiaci piesok 500 g
Cink
Cink Cream Citron krémový čistiaci piesok 500 g
Kód: 2600988
Kód dod.: 738044
EAN: 8594024345374
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový čistiaci piesok Cink s unikátnou Nano Formulou výborne odstraňuje nečistoty aj mastnotu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.