sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Kód: 2504889
Kód dod.: 511199
EAN: 8591235076493
 
3.91 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Syoss Brow Tint farba na obočie Svetlo hnedý, 17 ml
Henkel Syoss
Syoss Brow Tint farba na obočie Svetlo hnedý, 17 ml
Kód: 2505870
Kód dod.: 870237
EAN: 9000101715668
 
10.43 EUR
613.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zdokonalte prirodzený vzhľad vášho obočia! Dodejte mu výrazný efekt ako zo salónu vďaka Syoss Brow Tint dlhodobé farbe na obočie.
Lilien tekuté mýdlo krémové Wild Orchid  XXL náplň, 1250 ml
Lilien
Lilien tekuté mýdlo krémové Wild Orchid XXL náplň, 1250 ml
Kód: 2505751
Kód dod.: 787141
EAN: 8596048010504
 
2.56 EUR
2.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné tekuté mydlo s extraktom z kvetov horskej orchidey v litrovom sáčku.
AKCE
Party Fun lak na vlasy s glitry strieborný, 125 ml
Neuvedeno
Party Fun lak na vlasy s glitry strieborný, 125 ml
Kód: 2601087
Kód dod.: 794770
EAN: 8011400003548
 
2.18 EUR
17.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Party Fun lak na vlasy s glitry dodá vlasom výrazný trblietavý efekt. Je vhodný na rôzne spoločenské akcie, oslavy alebo karnevaly.
Indulona Original ošetrujúci sprchový krém – náhradná náplň, 600 ml
Indulona®
Indulona Original ošetrujúci sprchový krém – náhradná náplň, 600 ml
Kód: 2603184
Kód dod.: 810587
EAN: 8592297014836
 
4.34 EUR
7.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Original je starostlivý sprchový krém s kyselinou hyaluronovou, ktorý pri každodennom sprchovaní spája šetrné čistenie pokožky s príjemnou starostlivosťou.
Calvin Klein Eternity for Men toaletná voda 100 ml
Calvin Klein
Calvin Klein Eternity for Men toaletná voda 100 ml
Kód: 27909
 
EAN: 088300605514
 
41.75 EUR
417.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevná - svieža aromatická uvedená na trh v roku 1989. Odrážajúce kúzlo dnešného muža s tradičnými
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
Kód: 2508561
Kód dod.: 812092
EAN: 8595061615819
 
4.13 EUR
20.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný masážny emulgel prináša intenzívnu bylinnú starostlivosť a rýchly pocit úľavy namáhaným svalom, kĺbom a nohám.
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny 100 ml
Lilien
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny 100 ml
Kód: 2600724
Kód dod.: 799149
EAN: 8596048011600
 
3.47 EUR
34.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny je špeciálne vyvinutý na ochranu jemnej a citlivej pokožky detí v oblasti plien.
Cink Cream Citron krémový čistiaci piesok 500 g
Cink
Cink Cream Citron krémový čistiaci piesok 500 g
Kód: 2600988
Kód dod.: 738044
EAN: 8594024345374
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový čistiaci piesok Cink s unikátnou Nano Formulou výborne odstraňuje nečistoty aj mastnotu.
Sokrates Lazurit Plus strednevrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 2 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus strednevrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 2 kg
Kód: 2504185
Kód dod.: 394906
EAN: 8594040505974
 
29.96 EUR
14.98EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Strednevrstvová lazúra alkydová k náterom dreva pre vonkajšie i vnútorné prostredie na báze hybridného alkydu. Náter je dokonale rezistentný k napadnutiu hubami a pod. Penetruje drevený podklad, zpevňuje povrch a blokuje prenikanie vody.
Sokrates Lazurit Plus strednovrstvá lazúra na drevo, bezfarebná, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus strednovrstvá lazúra na drevo, bezfarebná, 0,7 kg
Kód: 2503442
Kód dod.: 394903
EAN: 8594040505967
 
11.83 EUR
16.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Strednovrstvá lazúra alkydová k náterom dreva pre vonkajšie i vnútorné prostredie na báze hybridného alkyd. Náter je dokonale rezistentný k napadnutiu hubami a pod. Penetruje drevený podklad, zpevňuje povrch a blokuje prenikanie vody.
Lactovit Mousse Cream Lactourea telový krém, 250 ml
Lactovit
Lactovit Mousse Cream Lactourea telový krém, 250 ml
Kód: 2104627
Kód dod.: 821028
EAN: 8411135003705
100%
6.52 EUR
26.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Telový krém regeneruje a hĺbkovo vyživuje pokožku vďaka vlastnostiam mlieka v kombinácii s kyselinou mliečnou a ureou.
Domestos 24h Pine Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 5 l
Domestos
Domestos 24h Pine Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 5 l
Kód: 2001938
Kód dod.: 717115
EAN: 7615400813742
93%
12.18 EUR
2.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 750 ml
Kód: 2502847
Kód dod.: 246315
EAN: 8595073025576
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 750 ml
Kód: 2503031
Kód dod.: 246305
EAN: 8595073025538
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 l
Kód: 2502846
Kód dod.: 246312
EAN: 8595073025569
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 2,5 l
Kód: 2503644
Kód dod.: 246302
EAN: 8595073025521
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédrová, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédrová, 750 ml
Kód: 2503055
Kód dod.: 246325
EAN: 8595073025613
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2503074
Kód dod.: 246317
EAN: 8595073025583
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 4,5 l
Kód: 2504482
Kód dod.: 246272
EAN: 8591235059687
 
67.49 EUR
15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Kód: 2506864
Kód dod.: 797141
EAN: 9000101054941
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Luxusný sprchový krém značky Fa s jemným, kvetinovým arómom divokej kamélie a výťažkom z hodvábu.
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, 500 g
Kód: 2502866
Kód dod.: 500511
EAN: 8594825000908
 
6.09 EUR
12.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne lepidlo pre vodoodolné lepenie v triede odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otvorenosti a rýchlosťou zaschnutia. Využitie v obalovej technike, modelárskych dielňach, drevospracujúcom a nábytkárskom priemysle.
Indulona Atopiredu starajúci telový krém, 200 ml
Indulona®
Indulona Atopiredu starajúci telový krém, 200 ml
Kód: 2400436
Kód dod.: 810575
EAN: 8592297010111
 
6.95 EUR
34.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starajúci telový krém špeciálne vyvinutý, aby poskytol pokročilú starostlivosť prejavom extrémne suchej pokožky.
Pronto Extra Care mydlový čistič na drevo s mandľovým olejom, 750 ml
Pronto®
Pronto Extra Care mydlový čistič na drevo s mandľovým olejom, 750 ml
Kód: 2504331
Kód dod.: 702022
EAN: 5000204635225
 
5.44 EUR
7.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pronto Extra Care čistič na drevo s mandľovým olejom počas čistenia hydratuje a chráni drevené povrchy s povrchovou úpravou.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.