sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Jubin Akrilin disperzný akrylátový tmel na drevo, smrek, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzný akrylátový tmel na drevo, smrek, 750 g
Kód: 2502884
Kód dod.: 511181
EAN: 3831000204016
 
4.08 EUR
5.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre kvalitné opravy povrchových vád (prasklín, škrabancov, prehlbín a rýh) masívneho dreva, dyhovaných alebo nedyhovaných drevotrieskových dosiek, apod. pred ich konečnou povrchovou úpravou.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
Kód: 2508794
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
6.52 EUR
16.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátěry dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 5 l
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 5 l
Kód: 2503688
Kód dod.: 501317
EAN: 8588000025428
 
55.18 EUR
11.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kaučukové beztoluenové kontaktné lepidlo svetlej béžovej farby, ktoré je určené na lepenie savých materiálov s nesavými (napr. guma - betón, koža - guma, umakart - drevo).
Alkaprén 50 plus, beztoluénové kontaktné lepidlo na gumu, kov, sklo, 1 l
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluénové kontaktné lepidlo na gumu, kov, sklo, 1 l
Kód: 2503684
Kód dod.: 501314
EAN: 8588001106331
 
15.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kaučukové beztoluénové kontaktné lepidlo svetlo béžovej farby, ktoré je určené na lepenie savých materiálov s nesavými (napr. guma - betón, koža - guma, umakart - drevo).
Orion guličky proti molom, cédrové a santalové drevo, 20 ks
Orion®
Orion guličky proti molom, cédrové a santalové drevo, 20 ks
Kód: 2402064
Kód dod.: 675132
EAN: 8411660036407
100%
3.26 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion sáčky s guličkami proti molom poskytujú až 4-mesačnú ochranu bielizne bez škvŕn, príjemne prevonia šatník cédrom a santalovým drevom.
AKCE
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 800 g
Kód: 2500647
Kód dod.: 511342
EAN: 8591235056853
 
4.34 EUR
5.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K drobným opravám zdiva, sadrokartónu a dreva v interiéri aj exteriéri. Tmelenie stredných a väčších nerovností.
AKCE
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 400 g
Kód: 2500646
Kód dod.: 511340
EAN: 8591235056822
 
2.52 EUR
6.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K drobným opravám zdiva, sadrokartónu a dreva v interiéri aj exteriéri. Tmelenie stredných a väčších nerovností.
Essence tvářenka soft BAKED 30 Rose All Day, 4,5 g
Essence
Essence tvářenka soft BAKED 30 Rose All Day, 4,5 g
Kód: 2601936
Kód dod.: ES584595
EAN: 4059729584595
 
3.14 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zdôraznite svoj vzhľad s essence tvárene Soft BAKED 30 Rose All Day, ktorá dodá pleti svieži ružový
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť mäta, 0-2 roky, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť mäta, 0-2 roky, 50 ml
Kód: 2508787
Kód dod.: 888031
EAN: 5054563265821
 
1.73 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Odol Perlička s mätovou príchuťou je špeciálne vyvinutá pre najmenšie deti vo veku od narodenia do 2 rokov.
Detecha Superkov Satin 2v1 základná aj vrchná farba na kov, pololesk, Ral 8017 hnedá čokoládová, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základná aj vrchná farba na kov, pololesk, Ral 8017 hnedá čokoládová, 5 kg
Kód: 2504965
Kód dod.: 328842
EAN: 8595002327214
 
68.66 EUR
13.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Novovytvorená náterová hmota hodvábne lesklého vzhľadu v atraktívnej modernej farebnej škále. Jedná sa o základný aj vrchný náter v jednom, ktorý poskytuje okrem atraktívneho vzhľadu aj dokonalú antikoróznu ochranu.
Alkaprén 50 plus, bez toluénové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 500 ml
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, bez toluénové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 500 ml
Kód: 2503683
Kód dod.: 501312
EAN: 8588001106324
 
8.04 EUR
16.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kaučukové bez toluénové kontaktné lepidlo svetle béžovej farby, ktoré je určené na lepenie savých materiálov s nesavými (napr. guma - betón, koža - guma, umakart - drevo).
Essence What The Fake! mini lepidlo na nechty 3 x 2 g
Essence
Essence What The Fake! mini lepidlo na nechty 3 x 2 g
Kód: 2502437
Kód dod.: ES543080
EAN: 4059729543080
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepidlo na nechty What The Fake! Mini Nail Glue od essence je ideálnym pomocníkom pre každú domácu m
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Kód: 2601727
Kód dod.: ES585134
EAN: 4059729585134
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plnšie, hladšie a žiarivo lesklé pery počas okamihu. Vyskúšajte lesk na pery essence what the fake!
Essence lesklá rtěnka satin GLOW 07 Coral It A Day, 3,5 g
Essence
Essence lesklá rtěnka satin GLOW 07 Coral It A Day, 3,5 g
Kód: 2601843
Kód dod.: ES584991
EAN: 4059729584991
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojim perám elegantný lesk s rúžom essence Satin Glow Luminous Shine 07 Coral It A Day, kto
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 102 Pink About It, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 102 Pink About It, 4 ml
Kód: 2601728
Kód dod.: ES585141
EAN: 4059729585141
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte plnšie, hladšie a dokonale lesklé pery počas okamihu. Lesk na pery essence what the fake! 1
Alpecin Hybrid kofeínový šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy, 250 ml
Alpecin
Alpecin Hybrid kofeínový šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy, 250 ml
Kód: 1900179
Kód dod.: 856854
EAN: 4008666218858
100%
9.78 EUR
39.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpecin Hybrid kofeínový šampón je určený pre suchú a citlivú pokožku hlavy. Špeciálna hybridná technológia pôsobí proti príznakom tvorby lupín a proti svrbeniu.
Ideal Dúha čierna, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Dúha čierna, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04384
Kód dod.: 42701517
EAN: 3045200475170
88%
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Ideal Dúha šedá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Dúha šedá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04386
Kód dod.: 950007
EAN: 3045200475224
100%
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Na použitie v práčke či ručne. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Pronto 5v1, mydlový čistič na drevo, čistí a obnovuje lesk dreva, na všetky drevené povrchy, 750 ml
Pronto®
Pronto 5v1, mydlový čistič na drevo, čistí a obnovuje lesk dreva, na všetky drevené povrchy, 750 ml
Kód: 03974
Kód dod.: 702012
EAN: 5000204190403
 
5.44 EUR
7.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pronto 5v1 je účinný pomocník pri úklide drevených podláh. Pronto čistí a obnovuje lesk dreva pokaždé, keď utierate prach.
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Kód: 2601726
Kód dod.: ES585127
EAN: 4059729585127
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plnšie, hladšie a dokonale lesklé pery počas okamihu. Vyskúšajte lesk na pery essence what the fake!
Ideal Duha žltá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha žltá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04358
Kód dod.: 42701511
EAN: 3045200475118
 
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Na použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Ideal Duha červená, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha červená, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04368
Kód dod.: 950015
EAN: 3045200475019
 
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Ideal Duha ružová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha ružová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04370
Kód dod.: 950005
EAN: 3045200475026
 
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Ideal Duha svetlomodrá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha svetlomodrá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04378
Kód dod.: 950009
EAN: 3045200475316
100%
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.