sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Ceys SellaFlex polyuretánový tmel pre pohyblivé škáry, šedý, 310 ml
Ceys®
Ceys SellaFlex polyuretánový tmel pre pohyblivé škáry, šedý, 310 ml
Kód: 2506932
Kód dod.: 503110
EAN: 8411519211023
 
7.79 EUR
25.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tesní a lepí praskliny a veľmi pohyblivé škáry. Polyuretánový tmel so stredným modulom a schopnosťou ako utěsnit trhliny a veľmi pohyblivé škáry, tak prilepiť všetky druhy materiálov.
Novinky
Lacoste Original Aqua set parfumovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfumovaná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
Lacoste Original Aqua set parfumovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfumovaná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2603509
Kód dod.: LC021C01
EAN: 3386460174299
 
82.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vodná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte sviežu a vynikajúcu pánsku eleganciu s
Schauma šampon Color Shine pre farbené vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Color Shine pre farbené vlasy, 250 ml
Kód: 11881
Kód dod.: 845233
EAN: 3838824014081
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra so systémom Shine-Reflex a UV filtrom sa stará o farbené vlasy a chráni ich pred vyblednutím.
Privos vínne kvasinky univerzálne, pre modré odrody, 10 g
Privos
Privos vínne kvasinky univerzálne, pre modré odrody, 10 g
Kód: 2502085
Kód dod.: 934951
EAN: 8594033110192
 
1.40 EUR
140EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne kvasinky určené pre všetky modré odrody révy vínnej. Dávka 10 g kvasiniek na 100 litrov muštu vyprodukuje optimálne množstvo životaschopných kvasiniek.
Chilly gel pre intimnú hygienu pH 3.5, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pre intimnú hygienu pH 3.5, 200 ml
Kód: 2009042
 
EAN: 8002410034950
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gel pre intimnú hygienu s pH 3.5, ktorý vám pomôže na slizniciach udržiavať prirodzenú fyziologickú rovnováhu.
AKCE
Barry masová konzerva s jahňacím pre psov, 850 g
Chejn
Barry masová konzerva s jahňacím pre psov, 850 g
Kód: 2504976
Kód dod.: 976106
EAN: 8594048100522
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obľúbená masová konzerva pre psov s jahňacím, čakankovým koreňom pre zdravú slinivku, pečeň a trávenie a s nechtíkom pre dobrý zrak. Krmivo neobsahuje lepok a tak je ľahko stráviteľné.
Syoss Volume šampón pre jemné splihlé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Volume šampón pre jemné splihlé vlasy, 440 ml
Kód: 2505412
Kód dod.: 845554
EAN: 9000101277296
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Volume s Japonskom inšpirovaným zložením pre normálne, splihlé vlasy.
AKCE
Barry masová konzerva s kuracím pre psov, 850 g
Chejn
Barry masová konzerva s kuracím pre psov, 850 g
Kód: 2504975
Kód dod.: 976105
EAN: 8594048100515
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chutná a výživná masová konzerva pre psov s kuracím. Mrkva dodá vitamín A pre zdravý zrak, losos rybí olej pre lepšiu srsť a voňavá petržlenová vňať zaručí dobré trávenie. Krmivo neobsahuje lepok a tak je ľahko stráviteľné.
Gliss Ultimate Color šampón pre farbené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Color šampón pre farbené vlasy, 400 ml
Kód: 2504699
Kód dod.: 845538
EAN: 9000100549691
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Daruje vlasom nádherný lesk a jeho krémové zloženie s bohatou penou a prelomovou technológiou 3D-color-luminance posilňuje vlasové vlákna, uzamyká farebné pigmenty vo vnútri vlasu a chráni tak vlasy proti vyblednutiu.
Herbavera Hafula junior antiparazitný šampón pre šteniatka, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hafula junior antiparazitný šampón pre šteniatka, 250 ml
Kód: 2506589
Kód dod.: 675532
EAN: 8594009479513
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiparazitný jemný šampón s pritúžujúcou krémovou prísadou pre dokonalé ošetrenie srsti šteniat.
Rapid Servošampon autošampon pre strojné i ručné umývanie, 750 g
Velvana
Rapid Servošampon autošampon pre strojné i ručné umývanie, 750 g
Kód: 2502857
Kód dod.: 480430
EAN: 8595026310452
 
8.04 EUR
10.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre strojné i ručné umývanie šasi, motorov, karosérií motorových vozidiel, plachiet nákladných áut, čistenie garážových priestorov a dlažieb.
AKCE
Radox Men Feel Recovered 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Radox
Radox Men Feel Recovered 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Kód: 2601335
Kód dod.: 795448
EAN: 8720181587658
 
2.04 EUR
4.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radox Feel Recovered je sprchový gel pre mužov s funkciou 2 v 1 (sprchový gel + šampon), ktorý premení každodennú hygienu na osviežujúci a povzbudzujúci rituál.
Novinky
truckzdarma
Prada Paradigme parfém pre mužov 50 ml
Prada
Prada Paradigme parfém pre mužov 50 ml
Kód: 2603394
Kód dod.: LF674100
EAN: 3614274485028
 
142.15 EUR
142.16 EUR
2 843EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Zoznámte sa s PRADA Paradigme Le Parfum – v
AKCE
Schauma šampon Color shine pre ochranu farby, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Color shine pre ochranu farby, 400 ml
Kód: 46455
Kód dod.: 845280
EAN: 3838824086736
100%
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s UV filtrom poskytuje vlasom dlhodobú ochranu farby a intenzívny lesk. Uhladzuje a regeneruje štruktúru vlasov pre žiarivý lesk farby.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Kód: 88789
Kód dod.: 52150911
EAN: 8594825005651
100%
1.73 EUR
43.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre kancelárie, školy a domácnosti. Tyčinka pracuje na princípe vysúvacej lepiacej časti, ktorou sa požadovaná oblasť určená k lepeniu jednoducho potrie.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Kód: 94557
Kód dod.: 52151911
EAN: 8594825005767
 
0.86 EUR
107.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo k vytváraniu jednoduchých papierových prezentácií.
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Nivea®
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Kód: 2404287
 
EAN: 9005800369167
 
7.60 EUR
7.61 EUR
16.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné zloženie jemne umýva pokožku a udržuje jej prirodzenú hydratáciu. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie^ bez mikroplastov^^ a parabénov. So 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5, C a E.
AKCE
Durgol Swiss Espresso odstraňovač vodného kameňa pre kávovary, 2×125 ml
Durgol
Durgol Swiss Espresso odstraňovač vodného kameňa pre kávovary, 2×125 ml
Kód: 2506686
Kód dod.: 712271
EAN: 7640170984729
 
9.18 EUR
36.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý odstraňovač vodného kameňa pre kávovary odstraňuje vápenaté usadeniny a má aj sanitačný antibakteriálny účinok.
Syoss Men Power šampón pre normálne vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Men Power šampón pre normálne vlasy, 440 ml
Kód: 2505472
Kód dod.: 845515
EAN: 9000101277395
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko výkonná receptúra s pridaným kofeínom stimuluje korienky vlasov a aktivuje rastové faktory vlasov. Pre perfektne silné vlasy a sviežu pokožku hlavy.
AKCE
Chejn BARRY s kačicou konzerva pre psov, 850 g
Chejn
Chejn BARRY s kačicou konzerva pre psov, 850 g
Kód: 2505842
Kód dod.: 976301
EAN: 8594048100546
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výnimočná a exkluzívna masová konzerva pre psov s kačacím mäsom. Jablko dodá pektín potrebný pre správnu funkciu čriev, ľanové semienko podporí kvalitnú srsť a tymián je prírodným antiparazitikom.
AKCE
Solo Ethanol pre krby, palivo do biokrbov, 1 l
Solo
Solo Ethanol pre krby, palivo do biokrbov, 1 l
Kód: 2506392
Kód dod.: 460440
EAN: 8595025709004
 
5.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palivo pre biokrby a fondue,
Astrid krém Hydro X-Cell pre normálnu pleť, 50 ml
Astrid
Astrid krém Hydro X-Cell pre normálnu pleť, 50 ml
Kód: 2602087
Kód dod.: 820455
EAN: 8592297010197
 
6.52 EUR
130.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná kozmetika Astrid pre starostlivosť o citlivú pleť.
Versace Eros Flame parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eros Flame parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502301
Kód dod.: 14579
EAN: 8011003903146
 
93.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenistá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2018 Parfémovaná voda Versace Eros Flame je
Versace Eau Fraiche toaletná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eau Fraiche toaletná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502298
Kód dod.: 14569
EAN: 8011003902958
 
84.40 EUR
84.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2006 Pánska vôňa Versace míri k silnému a sebavedom
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.