sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Schauma šampon Power volume 48h pre väčší objem, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Power volume 48h pre väčší objem, 400 ml
Kód: 90255
Kód dod.: 845281
EAN: 9000100952330
100%
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s komplexom Mineral-Collagen čistí a posilňuje vlasy. Pre žiarivý lesk a viditeľný objem vlasov až na 48h*.
Larrin Koralan, pre ručné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin Koralan, pre ručné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Kód: 07909
Kód dod.: 713020
EAN: 8595000911705
100%
3.12 EUR
3.13 EUR
6.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí do hĺbky, dôkladne a šetrne. Oživujú farby čistených textílií. Zabraňujú opätovnému znečisteniu. Prispievajú k potlačeniu roztočov. Pôsobí antistaticky.
Jar Professional dezinfekčný odmasťovač pre kontakt s potravinami, 750 ml
Jar
Jar Professional dezinfekčný odmasťovač pre kontakt s potravinami, 750 ml
Kód: 2205207
Kód dod.: 700396
EAN: 8006540297414
 
4.34 EUR
5.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezinfekčný odmasťovač Jar Professional na povrchy, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami.
AKCE
Raid náplň pre elektrický tekutý odpařovač 2v1, levanduľa, 21 ml
Raid®
Raid náplň pre elektrický tekutý odpařovač 2v1, levanduľa, 21 ml
Kód: 2404112
Kód dod.: 675031
EAN: 5000204243819
 
9.04 EUR
430.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid proti komárom je náplň pre elektrický odpařovač s tekutou náplňou ruže a levandule, insekticíd poskytuje efektívnu ochranu proti komárom až 30 nocí/8 hodín/noc.
AKCE
Radox Men Feel Recovered 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Radox
Radox Men Feel Recovered 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Kód: 2601335
Kód dod.: 795448
EAN: 8720181587658
 
2.04 EUR
4.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radox Feel Recovered je sprchový gel pre mužov s funkciou 2 v 1 (sprchový gel + šampon), ktorý premení každodennú hygienu na osviežujúci a povzbudzujúci rituál.
Versace Eros Flame parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eros Flame parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502301
Kód dod.: 14579
EAN: 8011003903146
 
93.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenistá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2018 Parfémovaná voda Versace Eros Flame je
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 40 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 40 kg
Kód: 2507284
Kód dod.: 400086
EAN: 8591235098365
 
55.01 EUR
1.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 7,5 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 7,5 kg
Kód: 2508350
Kód dod.: 400080
EAN: 8591235099010
 
11.53 EUR
1.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátěry stien a stropov.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 25 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 25 kg
Kód: 2507283
Kód dod.: 400084
EAN: 8591235099041
 
32.83 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
Syoss Color balzam pre farebné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Color balzam pre farebné vlasy, 440 ml
Kód: 2505407
Kód dod.: 855480
EAN: 9000101277937
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss balzam Color s Japonskom inšpirovaným zložením - s kvetom tsubaki pre farebné a zosvetlené vlasy.
AKCE
Sensodyne Expert Soft zubné kefky pre citlivé zuby, tripack
Sensodyne
Sensodyne Expert Soft zubné kefky pre citlivé zuby, tripack
Kód: 2601439
Kód dod.: 895187
EAN: 5054563030993
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Expert Soft zubné kefky sú určené na šetrné čistenie citlivých zubov.
AKCE
-1%Zľava
Jelen tekuté mydlo pre ručné pranie, 500 ml
Jelen®
Jelen tekuté mydlo pre ručné pranie, 500 ml
Kód: 1702437
Kód dod.: 765151
EAN: 8592613579667
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
3.46EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jelen tekuté mydlo slúži výhradne na ručné pranie. Chráni vlákna aj farby. Účinne odstraňuje škvrny a špinu, pritom nedráždi pokožku. Dermatologicky testované.
AKCE
Meridol zubná pasta pre dennú starostlivosť, 75 ml
Meridol®
Meridol zubná pasta pre dennú starostlivosť, 75 ml
Kód: 13954
Kód dod.: 885325
EAN: 4007965507465
100%
4.22 EUR
56.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta obsahuje kombináciu jedinečných látok - aminfluoridu a fluoridu cínatého, ktoré účinne bojujú proti zápalu ďasien a dlhodobo odstraňujú zubný povlak.
Chilly gel pre intimnú hygienu Ciclo, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pre intimnú hygienu Ciclo, 200 ml
Kód: 2207750
Kód dod.: 800034
EAN: 8002410034981
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chilly gel ciclo má čistiacu receptúru, ktorá Vám poskytuje príjemný a dlhotrvajúci pocit čistoty a ochrany počas menštruácie
-1%Zľava
SuperFresh detské vlhčené utierky pre bábätká, 72 ks
Superfresh
SuperFresh detské vlhčené utierky pre bábätká, 72 ks
Kód: 2308352
Kód dod.: 914013
EAN: 4820048488044
100%
1.51 EUR
1.52 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlhčené utierky pre bábätká a mamičky SuperFresh sú ideálnou voľbou pre šetrné čistenie jemnej detskej pokožky. Tieto utierky zanechávajú pokožku vláčnu a hydratovanú, čo je zásadné pre zdravú starostlivosť o citlivú detskú pleť.
Novinky
truckzdarma
Prada Paradigme parfém pre mužov 50 ml
Prada
Prada Paradigme parfém pre mužov 50 ml
Kód: 2603394
Kód dod.: LF674100
EAN: 3614274485028
 
142.15 EUR
142.16 EUR
2 843EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Zoznámte sa s PRADA Paradigme Le Parfum – v
Adidas Dynamic Pulse 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Dynamic Pulse 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300955
Kód dod.: 905653
EAN: 3616304240515
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať svojmu telu, vlasom aj pleti poriadnu dávku sviežosti a energie.
Adidas After Sport 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas After Sport 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300953
Kód dod.: 905651
EAN: 3616304240430
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemne a šetrne čistí pokožku celého tela, tvár i vlasy a dodáva potrebnú hydratáciu. Svieža a dynamická vôňa prebudí vaše zmysly.
Payot Rituel Douceur Deodorant Anti-Transpirant 48H antiperspirant deodorant sprej oddiaľuje rast chĺpkov pre ženy 125 ml
Payot Paris
Payot Rituel Douceur Deodorant Anti-Transpirant 48H antiperspirant deodorant sprej oddiaľuje rast chĺpkov pre ženy 125 ml
Kód: 2308947
Kód dod.: 65118653
EAN: 3390150587672
 
19.52 EUR
156.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant s ľahkou a jemnou vôňou poskytuje 48-hodinový antiperspiračný účinok a príjemný pocit svie
Syoss Color šampon pre farebné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Color šampon pre farebné vlasy, 440 ml
Kód: 2506331
Kód dod.: 845555
EAN: 9000101276916
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampon Color s Japonskom inšpirovaným zložením - s kvetom tsubaki pre farbené a zosvetlené vlasy.
AKCE
Nivea Strong Power šampón pre mužov, 250 ml
Nivea®
Nivea Strong Power šampón pre mužov, 250 ml
Kód: 11828
Kód dod.: 845458
EAN: 9005800388878
100%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zdravé vlasy a očarujúci objem? Morské minerály sa postarať o skvelý výsledok! Nerobte kompromisy. Doprajte si jednotku v starostlivosti o vlasy - NIVEA Šampón pre mužov Strong Power.
AKCE
Elmex Kids zubná pasta pre deti, 50 ml
Elmex®
Elmex Kids zubná pasta pre deti, 50 ml
Kód: 13948
Kód dod.: 888090
EAN: 4007965508004
100%
2.61 EUR
52.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex Detská zubná pasta je ideálna pre všetky malé deti, a to od prvého zúbka až do 6 rokov. Zaisťuje jemnú a predsa kvalitnú starostlivosť o mliečne zuby.
Chilly gel pre intimnú hygienu Soothing, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pre intimnú hygienu Soothing, 200 ml
Kód: 2207752
Kód dod.: 800035
EAN: 8002410035230
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chilly Soothing jemný čistiaci gel pre intimnú hygienu, ktorý svojou čistiacou receptúrou vyrovnáva Vaše intimné pH a poskytuje príjemný a dlhodobý pocit čistoty a ochrany počas menštruácie.
Indulona krém na ruky pre mužov, 75 ml
Indulona®
Indulona krém na ruky pre mužov, 75 ml
Kód: 2400433
Kód dod.: 820037
EAN: 8592297009665
 
2.16 EUR
28.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona krém na ruky pre mužov s rýchlym vstrebávaním s obsahom olivového oleja. Namáhané pokožke dodáva intenzívnu hydratáciu, regeneráciu a ochranu. Dobre sa vstrebáva a prináša okamžitú úľavu od pocitu suchých rúk.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.