sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar Zebra valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Zebra valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504318
Kód dod.: 540296
EAN: 8593534691476
 
6.17 EUR
6.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid tkaný metódou tzv. “nekonečného vlákna”. Pre maliarske farby vyššej alebo strednej hustoty. Vhodný tiež na lakovanie farbami a lakmi strednej a nízkej hustoty. Veľmi dlhá životnosť.
Syoss Repair balzam pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Repair balzam pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Kód: 2506317
Kód dod.: 855481
EAN: 9000101278057
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss balzam Repair s Japonskom inšpirovaným zložením - s riasou wakame pre suché a poškodené vlasy.
DENAS Ostafix N lepidlo pre všetky druhy podkladov, biela, 290 ml
Denas
DENAS Ostafix N lepidlo pre všetky druhy podkladov, biela, 290 ml
Kód: 2505146
Kód dod.: 500544
EAN: 8595087100696
 
4.87 EUR
16.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na lepenie keramických obkladov a dlaždíc, podhľadov a obkladových dosiek a líšt z pena polystyrénu a polyuretanu, dreva, PVC a gumových podlahovín, sadrových odliték a obkladov a podobných materiálov.
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotového lepiaceho malty, 5 l
BALtech
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotového lepiaceho malty, 5 l
Kód: 2504843
Kód dod.: 461509
EAN: 8591235074680
 
9.91 EUR
1.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako základné pojivo pre namiešanie šamotového lepiaceho malty pre stavbu, vlepovanie šamotových prvkov a opravy kameňov, krbov a ostatných druhov vykurovacích zariadení.
Brunox Epoxy, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 250 ml
Brunox
Brunox Epoxy, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 250 ml
Kód: 2504879
Kód dod.: 485228
EAN: 7610567930059
 
19.09 EUR
76.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie ako sanačný prostriedok alebo epoxidový podklad pre priemyselnú výrobu konštrukcií, strojov, vozidiel atď.
Syoss Repair šampón pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Repair šampón pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Kód: 2505410
Kód dod.: 845534
EAN: 9000101276879
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Repair s Japonskom inšpirovaným zložením - s riasou wakame pre suché a poškodené vlasy.
Syoss Intense Plex šampón pre silne poškodené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex šampón pre silne poškodené vlasy, 440 ml
Kód: 2507359
Kód dod.: 845608
EAN: 9000101731460
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre silne poškodené vlasy s profesionálnym výkonom obsahuje odborne vytvorené vysoko účinné receptúry, ktoré sú inšpirované japonskými princípmi krásy.
Frosch Sensitive tekuté mydlo pre deti náhradná náplň, 500 ml
Frosch®
Frosch Sensitive tekuté mydlo pre deti náhradná náplň, 500 ml
Kód: 2602416
Kód dod.: 765057
EAN: 9001531968495
 
3.91 EUR
7.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo vďaka vybraným ingredienciám chráni pokožku a zabraňuje vysúšaniu počas každého umývania rúk.
Versace Eros Flame parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eros Flame parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502301
Kód dod.: 14579
EAN: 8011003903146
 
93.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenistá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2018 Parfémovaná voda Versace Eros Flame je
Adidas Dynamic Pulse 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Dynamic Pulse 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300955
Kód dod.: 905653
EAN: 3616304240515
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať svojmu telu, vlasom aj pleti poriadnu dávku sviežosti a energie.
Adidas After Sport 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas After Sport 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300953
Kód dod.: 905651
EAN: 3616304240430
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemne a šetrne čistí pokožku celého tela, tvár i vlasy a dodáva potrebnú hydratáciu. Svieža a dynamická vôňa prebudí vaše zmysly.
Wilkinson Intuition Comfort jednorazové holítko pre ženy
Wilkinson
Wilkinson Intuition Comfort jednorazové holítko pre ženy
Kód: 2500671
Kód dod.: 822320
EAN: 4027800319107
 
1.08 EUR
1.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zabezpečujú hladké a pohodlné kĺzanie po pokožke, vďaka čomu si ľahko poradia aj s chĺpkami na ťažko dostupných miestach.
AKCE
Meridol zubná pasta pre dennú starostlivosť, 75 ml
Meridol®
Meridol zubná pasta pre dennú starostlivosť, 75 ml
Kód: 13954
Kód dod.: 885325
EAN: 4007965507465
100%
4.22 EUR
56.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta obsahuje kombináciu jedinečných látok - aminfluoridu a fluoridu cínatého, ktoré účinne bojujú proti zápalu ďasien a dlhodobo odstraňujú zubný povlak.
AKCE
-1%Zľava
Jelen tekuté mydlo pre ručné pranie, 500 ml
Jelen®
Jelen tekuté mydlo pre ručné pranie, 500 ml
Kód: 1702437
Kód dod.: 765151
EAN: 8592613579667
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
3.46EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jelen tekuté mydlo slúži výhradne na ručné pranie. Chráni vlákna aj farby. Účinne odstraňuje škvrny a špinu, pritom nedráždi pokožku. Dermatologicky testované.
Chilly gel pre intimnú hygienu Ciclo, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pre intimnú hygienu Ciclo, 200 ml
Kód: 2207750
Kód dod.: 800034
EAN: 8002410034981
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chilly gel ciclo má čistiacu receptúru, ktorá Vám poskytuje príjemný a dlhotrvajúci pocit čistoty a ochrany počas menštruácie
-1%Zľava
SuperFresh detské vlhčené utierky pre bábätká, 72 ks
Superfresh
SuperFresh detské vlhčené utierky pre bábätká, 72 ks
Kód: 2308352
Kód dod.: 914013
EAN: 4820048488044
100%
1.51 EUR
1.52 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlhčené utierky pre bábätká a mamičky SuperFresh sú ideálnou voľbou pre šetrné čistenie jemnej detskej pokožky. Tieto utierky zanechávajú pokožku vláčnu a hydratovanú, čo je zásadné pre zdravú starostlivosť o citlivú detskú pleť.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 40 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 40 kg
Kód: 2507284
Kód dod.: 400086
EAN: 8591235098365
 
55.01 EUR
1.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 7,5 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 7,5 kg
Kód: 2508350
Kód dod.: 400080
EAN: 8591235099010
 
11.53 EUR
1.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátěry stien a stropov.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 25 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 25 kg
Kód: 2507283
Kód dod.: 400084
EAN: 8591235099041
 
32.83 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
Syoss Color balzam pre farebné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Color balzam pre farebné vlasy, 440 ml
Kód: 2505407
Kód dod.: 855480
EAN: 9000101277937
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss balzam Color s Japonskom inšpirovaným zložením - s kvetom tsubaki pre farebné a zosvetlené vlasy.
AKCE
Sensodyne Expert Soft zubné kefky pre citlivé zuby, tripack
Sensodyne
Sensodyne Expert Soft zubné kefky pre citlivé zuby, tripack
Kód: 2601439
Kód dod.: 895187
EAN: 5054563030993
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Expert Soft zubné kefky sú určené na šetrné čistenie citlivých zubov.
AKCE
Schauma šampon Color shine pre ochranu farby, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Color shine pre ochranu farby, 400 ml
Kód: 46455
Kód dod.: 845280
EAN: 3838824086736
100%
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s UV filtrom poskytuje vlasom dlhodobú ochranu farby a intenzívny lesk. Uhladzuje a regeneruje štruktúru vlasov pre žiarivý lesk farby.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Kód: 88789
Kód dod.: 500534
EAN: 8594825005651
100%
1.73 EUR
43.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre kancelárie, školy a domácnosti. Tyčinka pracuje na princípe vysúvacej lepiacej časti, ktorou sa požadovaná oblasť určená k lepeniu jednoducho potrie.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Kód: 94557
Kód dod.: 500535
EAN: 8594825005767
 
0.86 EUR
107.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo k vytváraniu jednoduchých papierových prezentácií.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.