sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Hansaplast Sensitive Kids detské náplasti pre citlivú pokožku, 10 ks
Hansaplast
Hansaplast Sensitive Kids detské náplasti pre citlivú pokožku, 10 ks
Kód: 2202248
Kód dod.: 48782
EAN: 9005800339733
 
2.82 EUR
0.28EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské náplasti pre citlivú pokožku s rôznymi motívmi zvierat 1 m x 6 cm.
Biolit náplň pre elektrický odparovač Eukalyptus 30 nocí, 21 ml
Biolit
Biolit náplň pre elektrický odparovač Eukalyptus 30 nocí, 21 ml
Kód: 2401773
Kód dod.: 675246
EAN: 5000204337990
 
6.74 EUR
320.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit elektrický odparovač s tekutou náplňou poskytuje ochranu proti komárům až po dobu 30 nocí.
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotového lepiaceho malty, 5 l
BALtech
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotového lepiaceho malty, 5 l
Kód: 2504843
Kód dod.: 461509
EAN: 8591235074680
 
9.91 EUR
1.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako základné pojivo pre namiešanie šamotového lepiaceho malty pre stavbu, vlepovanie šamotových prvkov a opravy kameňov, krbov a ostatných druhov vykurovacích zariadení.
Brunox Epoxy, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 250 ml
Brunox
Brunox Epoxy, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 250 ml
Kód: 2504879
Kód dod.: 485228
EAN: 7610567930059
 
19.09 EUR
76.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie ako sanačný prostriedok alebo epoxidový podklad pre priemyselnú výrobu konštrukcií, strojov, vozidiel atď.
Syoss Repair šampón pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Repair šampón pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Kód: 2505410
Kód dod.: 845534
EAN: 9000101276879
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Repair s Japonskom inšpirovaným zložením - s riasou wakame pre suché a poškodené vlasy.
Syoss Intense Plex šampón pre silne poškodené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex šampón pre silne poškodené vlasy, 440 ml
Kód: 2507359
Kód dod.: 845608
EAN: 9000101731460
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre silne poškodené vlasy s profesionálnym výkonom obsahuje odborne vytvorené vysoko účinné receptúry, ktoré sú inšpirované japonskými princípmi krásy.
Spokar Zebra valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Zebra valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504318
Kód dod.: 540296
EAN: 8593534691476
 
6.17 EUR
6.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid tkaný metódou tzv. “nekonečného vlákna”. Pre maliarske farby vyššej alebo strednej hustoty. Vhodný tiež na lakovanie farbami a lakmi strednej a nízkej hustoty. Veľmi dlhá životnosť.
Syoss Repair balzam pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Repair balzam pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Kód: 2506317
Kód dod.: 855481
EAN: 9000101278057
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss balzam Repair s Japonskom inšpirovaným zložením - s riasou wakame pre suché a poškodené vlasy.
DENAS Ostafix N lepidlo pre všetky druhy podkladov, biela, 290 ml
Denas
DENAS Ostafix N lepidlo pre všetky druhy podkladov, biela, 290 ml
Kód: 2505146
Kód dod.: 500544
EAN: 8595087100696
 
4.87 EUR
16.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na lepenie keramických obkladov a dlaždíc, podhľadov a obkladových dosiek a líšt z pena polystyrénu a polyuretanu, dreva, PVC a gumových podlahovín, sadrových odliték a obkladov a podobných materiálov.
Frosch Sensitive tekuté mydlo pre deti náhradná náplň, 500 ml
Frosch®
Frosch Sensitive tekuté mydlo pre deti náhradná náplň, 500 ml
Kód: 2602416
Kód dod.: 765057
EAN: 9001531968495
 
3.91 EUR
7.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo vďaka vybraným ingredienciám chráni pokožku a zabraňuje vysúšaniu počas každého umývania rúk.
Jar Professional dezinfekčný odmasťovač pre kontakt s potravinami, 750 ml
Jar
Jar Professional dezinfekčný odmasťovač pre kontakt s potravinami, 750 ml
Kód: 2205207
Kód dod.: 700396
EAN: 8006540297414
 
4.34 EUR
5.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezinfekčný odmasťovač Jar Professional na povrchy, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami.
AKCE
Raid náplň pre elektrický tekutý odpařovač 2v1, levanduľa, 21 ml
Raid®
Raid náplň pre elektrický tekutý odpařovač 2v1, levanduľa, 21 ml
Kód: 2404112
 
EAN: 5000204243819
 
9.04 EUR
430.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid proti komárom je náplň pre elektrický odpařovač s tekutou náplňou ruže a levandule, insekticíd poskytuje efektívnu ochranu proti komárom až 30 nocí/8 hodín/noc.
Spokar Moltopren valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Moltopren valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 52542
Kód dod.: 547127
EAN: 8593534671515
 
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Moltopren určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné nátierky, s obmedzenou životnosťou sa môže použiť aj pre syntetické farby a laky, nepoužívať pre agresívne organické rozpúšťadlá.
AKCE
Schauma šampon Power volume 48h pre väčší objem, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Power volume 48h pre väčší objem, 400 ml
Kód: 90255
Kód dod.: 845281
EAN: 9000100952330
100%
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s komplexom Mineral-Collagen čistí a posilňuje vlasy. Pre žiarivý lesk a viditeľný objem vlasov až na 48h*.
Larrin Koralan, pre ručné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin Koralan, pre ručné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Kód: 07909
Kód dod.: 713020
EAN: 8595000911705
100%
3.12 EUR
3.13 EUR
6.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí do hĺbky, dôkladne a šetrne. Oživujú farby čistených textílií. Zabraňujú opätovnému znečisteniu. Prispievajú k potlačeniu roztočov. Pôsobí antistaticky.
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2503447
Kód dod.: 540254
EAN: 8593534670167
 
4.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar maliarsky valček Sparta na hladké a jemne hrubé povrchy o šírke 180 mm s výškou plyšu 18 mm. Pre maliarske a natieračské práce, na hladké a jemne hrubé povrchy.
Spokar Zebra valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Zebra valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2504317
Kód dod.: 540295
EAN: 8593534691469
 
5.01 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid tkaný metódou tzv. “nekonečného vlákna”. Pre maliarske farby vyššej alebo strednej hustoty. Vhodný tiež na lakovanie farbami a lakmi strednej a nízkej hustoty. Veľmi dlhá životnosť.
AKCE
Sunsil tónovací kúra pre blond Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovací kúra pre blond Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501569
Kód dod.: 794665
EAN: 8710522889879
 
2.09 EUR
11.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špičková tónovacia kúra pre blond, odfarbené a zosvetlené vlasy. S arganovým olejom pre viditeľne vyživené a lesklé vlasy.
AKCE
Sunsilk šampón 2in1 Liscio Perfetto pre rovné vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón 2in1 Liscio Perfetto pre rovné vlasy, 250 ml
Kód: 2501581
Kód dod.: 794639
EAN: 8720182541321
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active Fusion obohatené o magickú trojicu ingrediencií: Arganový olej, známy tým, že dodáva hebkosť, výživu a bojuje proti krepateniu.
AKCE
Sunsilk šampon Ricci Da Sogno pre kučeravé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Ricci Da Sogno pre kučeravé vlasy, 250 ml
Kód: 2501587
Kód dod.: 794631
EAN: 8720182541291
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active Fusion obohatené o magickú trojicu ingrediencií: makadamiový olej, známy tým, že poskytuje výživu a bojuje proti krepateniu.
AKCE
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotovej lepiacej malty, 1 l
BALtech
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotovej lepiacej malty, 1 l
Kód: 2501735
Kód dod.: 461505
EAN: 8591235074659
 
2.39 EUR
2.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako základné pojivo pre namiešanie šamotovej lepiacej malty pre stavbu, vlepovanie šamotových prvkov a opravy kameňov, krbov a ostatných druhov vykurovacích systémov.
Het cement biely, pre prípravu malty a betónov, 3 kg
Het
Het cement biely, pre prípravu malty a betónov, 3 kg
Kód: 2501982
Kód dod.: 441516
EAN: 8594002538217
 
5.87 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pojivo pre prípravu malty, betónov a stavebných výrobkov - pre stavebné účely, včetně spárovania obkladov a dlažieb, príprava malty a betónov.
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2502639
Kód dod.: 541105
EAN: 8593534660281
 
4.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre husté laky a farby. Šírka valčeka 180 mm, priemer jadra 48 mm.
Spokar Nylon 14 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Nylon 14 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2503451
Kód dod.: 541109
EAN: 8593534670648
 
6.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Nylon 14 Polyamid, výška plyšu 14 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre polyesterové a epoxidové laky a živice.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.