sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof vodoodolná kontúrovacia ceruzka na pery 131 Perfect Fit 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof vodoodolná kontúrovacia ceruzka na pery 131 Perfect Fit 1,2 g
Kód: 2207401
Kód dod.: 172.131
EAN: 4052136183351
 
9.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto exkluzívna kontúrovacia ceruzka na pery Soft Lip Liner je špeciálne zložená pre dokonale ošetre
Essence What a Tint! tyčinka na pery a líca 10 Raspberry Vibes 5 g
Essence
Essence What a Tint! tyčinka na pery a líca 10 Raspberry Vibes 5 g
Kód: 2502440
Kód dod.: ES542540
EAN: 4059729542540
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rúž What a Tint! v odtieni 10 Raspberry Vibes od essence dodáva tvári aj perám šťavnatý, svieži doty
Essence What a Tint! tyčinka na pery a tváre 20 Grapefruit Bliss 5 g
Essence
Essence What a Tint! tyčinka na pery a tváre 20 Grapefruit Bliss 5 g
Kód: 2502441
Kód dod.: ES542571
EAN: 4059729542571
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvárenka The Essence Blush What a Tint! v odtieni 20 Grapefruit Bliss dodáva perám a tváram svieži a
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Vileda®
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Kód: 2507403
Kód dod.: 958175
EAN: 4023103240919
 
5.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elektrostatický kartáč Vileda Pet Pro je perfektným riešením pre rýchle a efektívne odstránenie zvieracích chlupov. Vďaka jedinečnému elektrostatickému účinku mäkkých štetín zachytí kartáč ľahko aj tie najmenšie chlpy a prach, aniž by poškodil povrch.
Chilly intimná pena Delikát, 100 ml
Bolton - Chilly
Chilly intimná pena Delikát, 100 ml
Kód: 2500923
 
EAN: 8002410039177
 
6.95 EUR
69.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chilly Delikát je jemná umývacia pena pre intimnú hygienu bez oplachovania, ktorá poskytuje pocit čistoty a komfortu, šetrne sa stará o citlivé sliznice a zachováva ich prirodzenú rovnováhu.
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 12 Cushion Talk 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 12 Cushion Talk 0,3 g
Kód: 2405722
 
EAN: 4059729490223
100%
1.96 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné pery kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na pe
Essence Hydra Kiss vyživujúci olej na pery 01 Kiss From a Rose 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss vyživujúci olej na pery 01 Kiss From a Rose 4 ml
Kód: 2306928
 
EAN: 4059729422064
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Olej na pery hydra kiss od essence vytvára vysoko lesklý, nelepivý povrch. Kyselina hyalurónová, joj
Spokar štetec školský plochý č. 12, držadlo PH
Spokar®
Spokar štetec školský plochý č. 12, držadlo PH
Kód: 2505984
Kód dod.: 523400
EAN: 8593534820142
 
1.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Školský plochý štetec Spokar č. 12 je ideálnou pomôckou pre školákov, hobby maliarov aj kreatívne tvorenie. Vďaka kvalitnému syntetickému vlasu zaručuje rovnomerné nanášanie farieb a dlhú životnosť.
AKCE
Nivea Ultra Strong peny tužidlo, 150 ml
Nivea®
Nivea Ultra Strong peny tužidlo, 150 ml
Kód: 2506608
Kód dod.: 862178
EAN: 4005900984456
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA Ultra Strong – peny tužidlo s panthenolom a vitamínom B3 pre pevný účes a zdravé vlasy
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 01 Blushing Nude 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss Lip Tint farba na pery 01 Blushing Nude 4 ml
Kód: 2502315
Kód dod.: ES542861
EAN: 4059729542861
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence Juicy Bomb lesk na pery s ovocnou vôňou 101 Lovely Litchi 10 ml
Essence
Essence Juicy Bomb lesk na pery s ovocnou vôňou 101 Lovely Litchi 10 ml
Kód: 2301853
Kód dod.: ES394606
EAN: 4059729394606
100%
1.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mimoriadne lesklá textúra s ovocnou príchuťou! Farebné lesky na pery JUICY BOMB s lahodnou vôňou dod
PATTEX PU lepidlo 6v1 - pistolové, 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX PU lepidlo 6v1 - pistolové, 750 ml
Kód: 2506377
Kód dod.: 501882
EAN: 9000101134339
 
8.66 EUR
11.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX PU lepidlo 6v1 je jednosložkové polyuretanové lepidlo určené na lepenie izolačných dosiek, sadrokartónu, panelov a ďalších stavebných prvkov, s vynikajúcimi vyplňovacími a tepelno-izolačnými vlastnosťami.
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživujúci balzam na pery 02 Pink Glitter 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživujúci balzam na pery 02 Pink Glitter 3 g
Kód: 2209057
Kód dod.: 1850.2
EAN: 4052136210071
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery v farbe rosé s vynikajúcou krémovou textúrou dodá perám prirodzenú farbu a zároveň vy
Blistex Revitalizačný balzam na pery, 3,7 g
Blistex®
Blistex Revitalizačný balzam na pery, 3,7 g
Kód: 2500291
Kód dod.: 823484
EAN: 8594044644631
 
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Revitalizačný balzam na pery Blistex je navrhnutý tak, aby obnovil a oživil suché, unavené a poškodené pery.
Blistex Regeneračný balzam na pery, 3,7 g
Blistex®
Blistex Regeneračný balzam na pery, 3,7 g
Kód: 2500292
 
EAN: 8594044644624
 
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Regeneračný balzam na pery Blistex je špeciálne vyvinutý pre rýchlu obnovu suchých, popraskaných a podráždených pier.
Helle Jahoda balzam na pery, 3,7 g
Helle®
Helle Jahoda balzam na pery, 3,7 g
Kód: 32396
Kód dod.: H 201103
EAN: 8594006000888
 
1.22 EUR
305EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzam na pery s jahodovou príchuťou. Vďaka účinnej kombinácii UVA a UVB filtrov chráni pery pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia.
Helle Klasika balzam na pery, 3,7 g
Helle®
Helle Klasika balzam na pery, 3,7 g
Kód: 29894
Kód dod.: H 201101
EAN: 8594006000895
100%
1.22 EUR
305EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzam na pery bez príchute. Vďaka účinnej kombinácii UVA a UVB filtrov chráni pery pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia.
PONAL Construct PU lepidlo, transparentné, 420 ml
Ponal
PONAL Construct PU lepidlo, transparentné, 420 ml
Kód: 2507625
Kód dod.: 500726
EAN: 4015000400275
 
16.88 EUR
40.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ponal Construct PU predstavuje spoľahlivé riešenie pre profesionálne lepenie, kde je kľúčová vysoká pevnosť spoja, odolnosť voči vode a teplu a estetický vzhľad spoja.
AKCE
LAVON aktívna pena Professional Sanita, 5 l
Lavon
LAVON aktívna pena Professional Sanita, 5 l
Kód: 2501711
Kód dod.: 702176
EAN: 8594187140366
 
14.96 EUR
2.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hustá pena na odstránenie vodného kameňa, zvyškov mydla, hrdze, minerálnych a močových usadenín, vápenatých nánosov, prípadne cementových zvyškov.
Helle Višne balzam na pery, 3,7 g
Helle®
Helle Višne balzam na pery, 3,7 g
Kód: 2505647
Kód dod.: 823615
EAN: 8594006000857
 
1.22 EUR
305EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzam na pery s vyšňovou príchuťou. Vďaka účinnej kombinácii UVA a UVB filtrov chráni pery pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia.
Helle S.O.S. balzam na pery, 3,7 g
Helle®
Helle S.O.S. balzam na pery, 3,7 g
Kód: 2108795
Kód dod.: H201112
EAN: 8594006004077
 
1.22 EUR
305EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzam na pery s kakaovým maslom na popraskané pery aj na prevenciu.
AKCE
Vortex Maximálna pena kuchynská hubka, 10 ks
Vortex
Vortex Maximálna pena kuchynská hubka, 10 ks
Kód: 2600556
Kód dod.: 591346
EAN: 4823071614398
 
2.18 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obojstranná makropórovitá hubka na riad pre tvorbu hustej a dlhotrvajúcej peny.
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Kód: 2405720
 
EAN: 4059729490209
 
1.96 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné rty kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na per
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na pery v ceruzke 15 LA lifestyle 1,8 g
Artdeco
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na pery v ceruzke 15 LA lifestyle 1,8 g
Kód: 2404126
Kód dod.: 58160.15
EAN: 4052136253559
 
13.05 EUR
6 525EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesk na pery Glossy Lip Chubby od Artdeco v jemnej farbe kombinuje intenzívnu výživu pier s dokonalý
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.