sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Coccolino Heavenly Fresh parfém na prádlo 20 dávok, 460 ml
Coccolino
Coccolino Heavenly Fresh parfém na prádlo 20 dávok, 460 ml
Kód: 2500917
Kód dod.: 775443
EAN: 8720181680403
 
7.39 EUR
16.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý parfém na pranie s intenzívnou a dlhotrvajúcou vôňou pačuli, levandule a eukalyptu.
Harmony Good For Food Burger 3vrstvé papierové utierky 16,5 m, 2 role
Harmony
Harmony Good For Food Burger 3vrstvé papierové utierky 16,5 m, 2 role
Kód: 2304753
Kód dod.: 908039
EAN: 8584014007382
80%
2.61 EUR
1.31EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Papierové kuchynské utierky, 100% celulóza.
AKCE
Corega Original extra silný fixačný krém na zubné náhrady XL, 70 g
Corega
Corega Original extra silný fixačný krém na zubné náhrady XL, 70 g
Kód: 2507775
Kód dod.: 900019
EAN: 5054563239518
 
7.22 EUR
103.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pevná fixácia a pohodlie po celý deň. Corega Original extra silný fixačný krém v praktickom XL balení (70 g) poskytuje spoľahlivé držanie zubnej náhrady až na 12 hodín.
AKCE
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixáciu zubných náhrad, 40 g
Corega
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixáciu zubných náhrad, 40 g
Kód: 2601442
Kód dod.: 900025
EAN: 5054563209320
 
6.17 EUR
6.18 EUR
154.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max krém na fixáciu zubných náhrad pomáha zabezpečiť ich pevné držanie a komfort pri nosení.
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, 500 g
Kód: 2502866
Kód dod.: 500511
EAN: 8594825000908
 
6.09 EUR
12.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne lepidlo pre vodoodolné lepenie v triede odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otvorenosti a rýchlosťou zaschnutia. Využitie v obalovej technike, modelárskych dielňach, drevospracujúcom a nábytkárskom priemysle.
Pronto Extra Care mydlový čistič na drevo s mandľovým olejom, 750 ml
Pronto®
Pronto Extra Care mydlový čistič na drevo s mandľovým olejom, 750 ml
Kód: 2504331
Kód dod.: 702022
EAN: 5000204635225
 
5.44 EUR
7.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pronto Extra Care čistič na drevo s mandľovým olejom počas čistenia hydratuje a chráni drevené povrchy s povrchovou úpravou.
Lazurol Aqua P UREX V1301 lesklý odolný lak na drevo bezfarebný, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua P UREX V1301 lesklý odolný lak na drevo bezfarebný, 600 g
Kód: 2504485
Kód dod.: 388550
EAN: 8591235058024
 
16.48 EUR
27.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akriluretánový vodou riediteľný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na zhotovenie vysoce kvalitného a odolného povrchu u všetkých typov drevených podláh z tvrdého i mäkkého dreva v interiéri.
Essence krémové očné tiene 03 Oyster 5 g
Essence
Essence krémové očné tiene 03 Oyster 5 g
Kód: 2502345
Kód dod.: ES541840
EAN: 4059729541840
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim očiam lesk a sofistikovanosť s očnými tieňmi Essence Cream 03 Oyster. Ich krémová a
Matopat Art farebné náplasti 19 x 76 mm 12 kusov
TZMO - Matopat
Matopat Art farebné náplasti 19 x 76 mm 12 kusov
Kód: 2407183
Kód dod.: MA-167-GLMM-092
EAN: 5900516106133
 
1.40 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náplasti, ktoré nielen chránia, ale aj štýlovo dopĺňajú váš vzhľad vďaka farebným vzorom.
Lazurol Pragomat C1038 nitrocelulózový lak na drevo 750 ml
Lazurol
Lazurol Pragomat C1038 nitrocelulózový lak na drevo 750 ml
Kód: 2500581
Kód dod.: 175126
EAN: 8595073019988
 
16.91 EUR
16.92 EUR
22.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nitrocelulózový lak určený pre matné, tvrdé nátery dreva. Obsahuje látky pohlcujúce UV žiarenie, náter preto nežltnú a je obmedzené aj žltnutie dreva pod náterom.
Lazurol Pragolesk C1037 nitrocelulózový lak na drevo 750 ml
Lazurol
Lazurol Pragolesk C1037 nitrocelulózový lak na drevo 750 ml
Kód: 2500580
Kód dod.: 175111
EAN: 8595073019933
 
17.18 EUR
22.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nitrocelulózový lak určený pre bezfarebné, lesklé nátery dreva (napr. nábytku) a podobných materiálov vo vnútornom prostredí a pre nátery športového náradia.
Lazurol Pragolesk C1037 nitrocelulózový lak na drevo 375 ml
Lazurol
Lazurol Pragolesk C1037 nitrocelulózový lak na drevo 375 ml
Kód: 2504015
Kód dod.: 175104
EAN: 8595073019926
 
9.52 EUR
25.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre bezfarebné lesklé, tvrdé nátery dreva vo vnútornom prostredí, napríklad nábytku, športového náradia a drobných drevených predmetov.
Lazurol Pragomat C1038 nitrocelulózový lak na drevo 375 ml
Lazurol
Lazurol Pragomat C1038 nitrocelulózový lak na drevo 375 ml
Kód: 2504038
Kód dod.: 175124
EAN: 8595073019971
 
9.35 EUR
24.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nitrocelulózový lak určený pre matné, tvrdé nátery dreva. Obsahuje látky pohlcujúce UV žiarenie, náter preto nežloutne a je obmedzené aj žltnutie dreva pod náterom.
AKCE
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508115
Kód dod.: 735060
EAN: 8594187143749
 
12 EUR
2.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostriedok pre efektívne čistenie a údržbu dreveného aj laminovaného nábytku.
BALTECH kostný lepidlo, na lepenie a klíženie dreva, 300 g
BALtech
BALTECH kostný lepidlo, na lepenie a klíženie dreva, 300 g
Kód: 2504844
Kód dod.: 504511
EAN: 8591235074819
 
9.88 EUR
32.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kostný lepidlo je určené na lepenie, klíženie a predovšetkým na opravy a reštaurovanie starého dreveného nábytku. Kostný lepidlo sa nechá cca 2 hodiny nabobtnávať a potom sa postupným zahriavaním dokonale rozpustí.
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové drevo vonné tyčinky, 30 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové drevo vonné tyčinky, 30 ml
Kód: 2502277
Kód dod.: 734190
EAN: 5999109544322
 
5.87 EUR
195.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Air Wick Essential Oils Vanilka a santalové drevo – vonné tyčinky 30 ml prinášajú do vášho domova príjemnú, hrejivú vôňu kombinácie sladkej vanilky a jemne drevitého santalového dreva.
Lazurol Aqua P UREX V1301 mat odolný lak na drevo bezfarebný, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua P UREX V1301 mat odolný lak na drevo bezfarebný, 600 g
Kód: 2504487
Kód dod.: 388555
EAN: 8591235058048
 
16.48 EUR
27.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akriluretánový vodou riediteľný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na zhotovenie vysoko kvalitného a odolného povrchu u všetkých typov drevených podláh z tvrdého i mäkkého dreva v interiéri.
Lazurol Aqua P UREX V1301 polomat odolný lak na drevo bezfarbný, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua P UREX V1301 polomat odolný lak na drevo bezfarbný, 600 g
Kód: 2504489
Kód dod.: 388560
EAN: 8591235058062
 
16.48 EUR
27.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akriluretanový vodouředitelný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na vytvorenie vysoko kvalitného a odolného povrchu u všetkých typov drevených podláh z tvrdého i mäkkého dreva v interiéri.
Lazurol Aqua P UREX V1301 polomat odolný lak na drevo bezbarvý, 5 kg
Lazurol
Lazurol Aqua P UREX V1301 polomat odolný lak na drevo bezbarvý, 5 kg
Kód: 2504490
Kód dod.: 388563
EAN: 8591235058079
 
126.32 EUR
126.33 EUR
25.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akriluretánový vodouředitelný lak na drevo v interiérii. Lak je určený na zhotovenie vysoko kvalitného a odolného povrchu u všetkých typov drevených podláh z tvrdého aj mäkkého dreva v interiérii.
LAZUROL tixotropný nestekajúci lak na kov a drevo S1091, bezfarebný mat, 750 ml
Lazurol
LAZUROL tixotropný nestekajúci lak na kov a drevo S1091, bezfarebný mat, 750 ml
Kód: 2504135
Kód dod.: 243266
EAN: 8591235039306
 
18.87 EUR
25.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na zhotovenie transparentného náteru dreva alebo kovu predovšetkým na zvislých alebo šikmých plochách, napríklad náter obkladu stien, podbitie stropu apod. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie.
AKCE
Glade náplň osvěžovače vzduchu Sense & Spray Santalové drevo & jasmín z Bali, 18 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu Sense & Spray Santalové drevo & jasmín z Bali, 18 ml
Kód: 2600133
Kód dod.: 727161
EAN: 5000204628371
 
6.26 EUR
347.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne určená do automatického osvěžovača vzduchu so senzorom pohybu. Nádherne provoní váš domov a odstráni z neho všetky nepríjemné pachy.
Druchema Dispercoll D3 disperzné lepidlo na drevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D3 disperzné lepidlo na drevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503129
Kód dod.: 500550
EAN: 8594825000939
 
5.65 EUR
11.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dispercoll D3 je lepidlo pre vodovzdorné lepenie v triede D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou), vytvára elastické spoje s vysokou pevnosťou, nemá vplyv na ostrie obrábacích strojov.
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzné lepidlo na drevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503110
Kód dod.: 500512
EAN: 8594825009291
 
6.30 EUR
12.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dispercoll D2 je univerzálne lepidlo pre vodovzdorné lepenie vo triede odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otvorenosti a rýchlosťou zasychania. Využitie v obalovej technike, modelárstve, spracovaní dreva a nábytkárskom priemysle.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504970
Kód dod.: 246321
EAN: 8591235081046
 
36.48 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.